Przerwa na czytanie!
Zdjęcie tytułowe dsc_0244b7722d58-2b83-4035-9053-d62f2d8580ca.jpg w newsie Przerwa na czytanie!

Przerwa na czytanie!

Akcja promująca czytelnictwo po raz kolejny zawitała do Zielonej Budy. Na zaproszenie Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. We czwartek, 20 października 2022 roku, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udziału w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, a szczególnie Samorządowi Uczniowskiemu i organizatorkom wydarzenia – p. mgr Irenie Grucy i p. mgr Joannie Szafran-Gruszczyńskiej.