XXII edycja Festiwalu Form Kabaretowych Fafik
Zdjęcie tytułowe 1107220055909.jpg w newsie XXII edycja Festiwalu Form Kabaretowych Fafik

W dniu 1 kwietnia odbyła się XXII edycja Festiwalu Form Kabaretowych Fafik zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W tym roku była ona wyjątkowa, ponieważ ze względu na nauczanie zdalne i pandemię nie było wystarczająco czasu na przygotowanie pełnej formy wydarzenia. Odbył się tylko etap szkolny, bez jury i przyznawania nagród. Wystąpiło 11 podmiotów wykonawczych prezentujących takie formy sceniczne jak: skecze, piosenki, pantomimy czy stand-up. Celem organizatorów było zapoznanie społeczności uczniowskiej z formą i koncepcja festiwalu, tak aby w następnych latach oni też mogli również się zaangażować. Występy spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem więc mamy nadzieję, że za rok nie braknie chętnych!