Debiuty A. D. 2024
Zdjęcie tytułowe debiuty-2024-75d9f77dc3-faf0-4ace-8d24-0a244bf1cdde.jpeg w newsie Debiuty A. D. 2024

9 kwietnia 2024 roku po raz XVI młodzież II Liceum Ogólnokształcącego zaprezentowała swoje talenty artystyczne w projekcie artystycznym DEBIUTY, organizowanym przez Panią Martę Jacak, Panią Ewelinę Krupę oraz Panią Małgorzatę Pazdan. Uczniowie pokazali swoje prace plastyczne w dziedzinie rysunku, malarstwa i fotografii oraz różnorodnych form tańca: balet, taniec towarzyski, hip - hop i latino. Całość uatrakcyjniały występy wokalne uczniów Zielonej Budy.

Pani Dyrektor Dorota Smaga w swoim przemówieniu podkreśliła jak istotne dla rozwoju młodego człowieka jest rozwijanie zainteresowań i pasji. W kolejnym przemówieniu Pani Marta Jacak pogratulowała młodzieży ich wszechstronnych talentów, a także podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznych Debiutów.

W ramach projektu artystycznego odbyło się rozstrzygnięcie XIV edycji międzyszkolnego konkursu fotograficznego PERŁY SĄDECCZYZNY i wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców przy II LO, firmę CONBERG oraz Szkołę Rysunku FORMAT. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor II LO Dorota Smaga oraz przedstawiciel Rady Rodziców Pan Dariusz Gutowski.