Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym
Zdjęcie tytułowe mistrzostwa-ns-w-plywaniu-ind-i-dr-03-21b90ec95-8f68-4b6f-bdc4-9c805b0d59d5.jpg w newsie Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym

13.03.2024 r. odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym.

Naszą szkołę reprezentowały: Padula Kamila, Piętka Zuzanna, Ruchała Weronika, Trojanowska Julia i Wierzbicka Hanna.

Skład reprezentacji chłopców to: Basiaga Mikołaj, Boroński Damian, Jagielski Michał, Kantor Marcin, Mordarski Filip, Płókarz Tobiasz, Porębski Michał, Puchała Michał, Rejowski Krzysztof, Szlag Bartłomiej i Zabrzański Witold.

W rywalizacji dziewcząt w stylu dowolnym 1 miejsce zajęła Padula Kamila, 1 miejsce w stylu grzbietowym - Ruchała Weronika i 2 miejsce w stylu motylkowym - Trojanowska Julia.

W śród chłopców 1 miejsce w stylu dowolnym zajął Mordarski Filip, a w stylu grzbietowym 3 był Jagielski Michał. Medaliści tym samym wywalczyli prawo startu w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Zawody odbędą się 26.03.2024 r. w Myślenicach. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. A naszym reprezentantom na szczeblu wojewódzkim życzymy powodzenia.

Opiekunem zawodników była Izabela Borzęcka.