Zawody rejonowe w koszykówce dziewcząt
Zdjęcie tytułowe zawody-rejonowe-2-lo-82-116718e26-a1aa-4d3f-9ba3-7735ef7ef4d4.jpg w newsie Zawody rejonowe w koszykówce dziewcząt

W ostatni czwartek (8.02.2024 r.) nasza szkoła organizowała zawody rejonowe w koszykówce dziewcząt. Nasza reprezentacja nie zawiodła i pewnie wywalczyła awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się także w naszej szkole 05.03 na który nasze zawodniczki serdecznie zapraszają. Nasza reprezentacja to: Marta Dziubanowska, Dominika Kalinowska, Martyna Kantor, Nadia Klimek, Wiktoria Mróz, Zuzanna Nidecka, Anna Olchawa, Zofia Szczygieł, Weronika Szot, Amelia Tokarczyk, Małgorzata Zając, Agata Podobińska.

W pokonanym polu został zespół z Limanowej, Anna Olchawa została wybrana najlepszą zawodniczką naszego zespołu, szkoleniem dziewcząt zajmuje się trener Dawid Kopiec, a mentalnego wsparcia udzielał Tadeusz Wcześny.