II LO z tytułem Srebrnej Szkoły w rankingu Perspektyw!
Zdjęcie tytułowe srebrna-szkola-2024c517013c-5ebc-4549-a5b0-cb2e4bc28dbc.jpg w newsie II LO z tytułem Srebrnej Szkoły w rankingu Perspektyw!

II LO Z TYTUŁEM „SREBRNEJ SZKOŁY” W RANKINGU PERSPEKTYWY!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w tegorocznym Rankingu MATURALNYM Liceów Ogólnokształcących „Perspektywy” II LO zajęło 266 miejsce, co daje I miejsce wśród sądeckich szkół publicznych w Nowym Sączu. Ranking uwzględnia wyniki egzaminu maturalnego, a to oznacza, że II LO ma najwyższą zdawalność egzaminów maturalnych wśród publicznych Liceów w Nowym Sączu!

Dumni jesteśmy również z faktu że, nasze liceum zajęło 267 miejsce w kraju, co daje 30 miejsce w województwie małopolskim, w 26 rankingu „Perspektywy” i uzyskało tytuł „Srebrnej Szkoły”.  Kryteriami oceny były wyniki egzaminów maturalnych oraz sukcesy szkoły w olimpiadach.

Brawo II LO!!!