"Deutsch in der Hauptrolle" - retrospekcja
Zdjęcie tytułowe deutsch-in-hauptrolle-2023-retrospekcja-309134e91-7d49-478b-a76e-b34584abed1a.jpg w newsie "Deutsch in der Hauptrolle" - retrospekcja

14.12.2023 r. odbyła się retrospekcja pięciu edycji Regionalnego Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim "Deutsch in der Hauptrolle" (Niemiecki w roli głównej) organizowanego przez naszą szkołę oraz zaproszenie do udziału w trwającej obecnie VI edycji konkursu. Uczniowie klas pierwszych i drugich obejrzeli filmiki i prezentacje wykonane przez swoich rówieśników.

Wydarzenie przygotowały nauczycielki języka niemieckiego p. Agnieszka Schmidt - Wilczek i p. Agnieszka Szkarłat. Konkurs prowadziła Kamila Knapek z kl. 3d, obsługę techniczną zapewnili Karol Rogalski, Jan Pawlak, Mateusz Kantor z kl. 3c.

Zdjęcia: Antonina Szostak kl. 2c

Film: Oliwier Moskalewicz kl. 3c