W II LO po raz szósty
Zdjęcie tytułowe szkola-do-hymnu-2023f262fa68-25b5-48fc-921f-16f3a37c68d6.jpg w newsie W II LO po raz szósty

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…

W przed dzień Święta Niepodległości społeczność II Liceum Ogólnokształcącego po raz szósty włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". Ubrani w białoczerwone stroje punktualnie o 11:11 odśpiewaliśmy hymn państwowy. Wspólnie wyraziliśmy radość z niepodległości, szacunek dla naszych przodków i dumę z bycia Polakiem. Kolejna rocznica odzyskania suwerenności to dla nas okazja do refleksji i szczęścia. Niech żyje nasza niepodległa Polska!

Za organizację uroczystości odpowiedzialny był Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami Panią Kingą Szostak i Panią Joanną Szafran- Gruszczyńską.