Nowy rok szkolny uroczyście zainaugurowany!
Zdjęcie tytułowe nowy_rok_szkolny_2023-2024-54fbed6e7-46a8-4a98-9991-792ff08208d6.jpg w newsie Nowy rok szkolny uroczyście zainaugurowany!

W tym roku pierwszy dzień szkoły wyjątkowo miał miejsce 4 września – szkolne mury kolejny już raz w 120-letniej historii Zielonej Budy zapełniły się uczniami i nauczycielami. Uroczystą akademię poprzedziła Msza Święta w kościele na Starym Cmentarzu. Następnie społeczność II Liceum Ogólnokształcącego zgromadziła się w hali sportowej, aby oficjalnie rozpocząć rok szkolny 2023/2024. W imieniu Dyrekcji rok jubileuszowy zainaugurowała Pani Wicedyrektor Małgorzata Biel. Zgromadzonych przywitali także Pan Michał Wituszyński, Przewodniczący Rady Rodziców, oraz Paulina Majowska, Przewodnicząca Szkoły. W odnowionym budynku Szkoły młodzież będzie uczyć się od jutra w aż 31 oddziałach klasowych. Na wszystkich, a szczególnie na tegorocznych maturzystów, czekają nowe wyzwania i zadania.

Powodzenia!