Kontakt
ul. Żeromskiego 16
33-300 Nowy Sącz
(18) 442-05-06
zso2@edu.nowysacz.pl
Unesco
Dojazd
Tabele ligi sportowej
Statystyki
Jesteś tutaj

liczniki

gościem od marca 2007 r.
Dzisiaj ta strona odwiedzona została już 2640 razy.

Już są wakacje cieszmy się nimi! ;)
Technologie
Polecamy
Google Chrome Mozilla Firefox
Sport w naszej szkole
11 Mar
2020
Wojewódzka Koszykówka Dziewcząt
W dniu 11 marca 2020r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyła się 
Małopolska Licealiada w Koszykówce Dziewcząt. W zawodach wzięli udział
mistrzowie rejonów.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła 3 miejsce.



Skład drużyny dziewcząt: 
Nowak Katarzyna 3h, Feryńska Wiktoria 3c, Skoczeń Aleksandra 3h, Gródek Karolina 2j, 
Karwala Wiktoria 3g, Pomietło Justyna 1en, Sommer Martyna 1c, Tokarczyk Klaudia 2b,
Baczyńska Julia 1en, Prusak Aleksandra 3g.


Opiekun grupy: Tomasz Obrzut


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Mar
2020
Wojewódzkie Narciarstwo
W dniu 11 marca 2020r. na stokach KASINA SKI w Kluszkowcach odbyła się
Małopolska Licealiada w Narciarstwie Alpejskim. Startowało 92 zawodników.
Naszą szkołę reprezentował Jakub Stec z klasy 2c zajmując miejsce 18.
Jurkowska Anna 1an uplasowała się na miejscu 33, Janus Jessica 1a - na miejscu 36.


Opiekun: Dorota Stolarczyk, Mirosława Kasprzak
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Mar
2020
Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 6 marca 2020r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym  
Dziewcząt. 
Startowało 30 zawodniczek z 9 szkół. 


Naszą szkołę reprezentowały:
Matusiewicz Zuzanna 1an  - 2 m-ce
Sromek Marlena 2g            - 7-8 m-ce
Matląg Gabriela 1an           - 9-12 m-ce
Jurkowska Karolina 2a       - 13-16 m-ce

Opiekun: Tadeusz Wcześny
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Lut
2020
Wojewódzki Snowboard
W dniu 26 lutego 2020r. na stoku narciarskim Beskid w Spytkowicach odbyły się 
Zawody Wojewódzkie w Snowboardzie. Startowało 49 zawodników.
Naszą szkołę reprezentował Małkowiak Marcin z klasy 3c zajmując miejsce 16.

Opiekun: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Lut
2020
Rejonowa Koszykówka Dziewcząt
W dniu 25 lutego 2020r. w hali sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Rejonu
w Koszykówce Dziewcząt. Nasze zawodniczki wygrały z zespołem z Limanowej,
tym samym uplasowały się na miejscu 1 oraz  uzyskały awans na zawody
wojewódzkie.


Skład drużyny dziewcząt: 
Nowak Katarzyna 3h, Feryńska Wiktoria 3c, Skoczeń Aleksandra 3h, Gródek Karolina 2j, 
Karwala Wiktoria 3g, Pomietło Justyna 1en, Sommer Martyna 1c, Tokarczyk Klaudia 2b,
Baczyńska Julia 1en, Prusak Aleksandra 3g

Opiekun grupy: Tomasz Obrzut

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Lut
2020
Piłka Nożna Chłopców
W dniu 24 lutego 2020r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
 Mistrzostwa Nowego Sącza w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
W zawodach wzięło udział  9 zespołów.
Drużyna z naszej szkoły zajęła miejsce 2.


Skład zespołu chłopców:
Damasiewicz Jakub 1d, Gajewski Mateusz 3i, Gutowski Arkadiusz 1f, Gwiżdż Filip 3i,
Konieczny Piotr 3 j, Mastalerz Patryk 2c, Policht Karol 3b, Wąsowicz Jakub 3c,
Wyrostek Mateusz 1d, Ząbkowski Kacper 2b, Złocki Adam 3c

Opiekun grupy: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Lut
2020
Piłka Siatkowa Chłopców
W dniu 20 lutego 2020r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu 
odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Siatkowej Chłopców.
Nasza drużyna zajęła miejsce 9-11.



Skład zespołu chłopców:
Padula Piotr 1c, Homoncik Piotr 1dn, Pacyna Bartłomiej 1c, Rams Dominik 1e,
Wójtowicz Marcin 3g, Trojan Mateusz 3g, Lompart Michał 1cn, Więcek Julian 1cn,
Brzeziński Michał 1an, Wyrostek Mateusz 1d, Gągor Szymon 1c, Lelito Adrian 1dn.

Opiekun grupy: Dorota Stolarczyk

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Lut
2020
Piłka Siatkowa Dziewcząt
W dniu 19 lutego 2020r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu 
odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Siatkowej Dziewcząt 
Nasza drużyna zajęła miejsce 1.



Skład zespołu dziewcząt:
Fałowska Patrycja 3d, Kruczek Julia 2f, Tobiasz Dominika 2f, Skoczeń Kamila 2d,
Klimecka Kinga 1c, Chełmecka Matylda 1c, Piwowar Patrycja 1e, Opoka Agnieszka 3j, 
Tomasiak Emilia 3g, Tomasiak Martyna 1cn, Pierzga Katarzyna 1a,
Citak Zuzanna 3i, Orłowska Gabriela  1a.

Opiekun: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Lut
2020
Narciarstrwo i Snowboard
W dniu 17 lutego 2020r. na stoku narciarskim w Cieniawie, odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Narciarstwie alpejskim oraz Snowboardzie.
34 zawodniczki i 53 zawodników rywalizowało o najlepsze lokaty i awans na
zawody wojewódzkie. 
Drużynowo (do punktacji wzięto pod uwagę po 3 najlepsze wyniki w każdej z kategorii
z danej szkoły) dziewczęta zajęły miejsce 5 a chłopcy miejsce 4. 

Narciarstwo
Stec Jakub 2c - 1 m-ce
Janus Jessica 1a - 6 m-ce
Jurkowska Anna 1an - 8 m-ce
Mól Martyna 1e - 12 m-ce
Pazdyk Adam 1b - 14 m-ce

Snowboard 
Małkowiak Marcin 3c - 2 m-ce

Opiekunowie: Dorota Stolarczyk, Tomasz Jurkowski

https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzyszkolny-O%C5%9Brodek-Sportowy-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/

http://www.zpow.nsacz.pl/mos.php?page=komunikaty_liceum

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Lut
2020
Koszykówka Dziewcząt i Chłopców
12 lutego 2020r. w hali sportowej MOSiR odbył się finał Mistrzostw Nowego Sącza
w Koszykówce Chłopców (eliminacje 14 stycznia) i  Mistrzostw Nowego Sącza
w Koszykówce Dziewcząt (eliminacje 16 stycznia).
Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła miejsce 1, drużyna chłopaków - miejsce 3.




Skład drużyny dziewcząt: 
Nowak Katarzyna 3h, Feryńska Wiktoria 3c, Skoczeń Aleksandra 3h, Gródek Karolina 2j, 
Karwala Wiktoria 3g, Pomietło Justyna 1en, Sommer Martyna 1c, Tokarczyk Klaudia 2b,
Baczyńska Julia 1en, Prusak Aleksandra 3g,

Skład drużyny chłopców: 
Bania Wojciech 2f, Frączek Hubert 2g, Frojdenfal Szymon 1e, Hebda Maciej 3j,
Łukasik Jakub 2g, Neznal Hubert 3j, Pulit Dawid 1c, Rola Radosław 1b, Osuch Kacper.

Opiekun grupy dziewcząt: Tomasz Obrzut
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Sty
2020
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 22 stycznia 2020r. na hali sportowej MOSiR  odbyły się
kolejne rozgrywki dziewcząt i chłopców, w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.
Drużyna  dziewcząt uplasowała się na miejscu 1-  chłopców na miejscu 7.



Skład zespołu dziewcząt:
Fałowska Patrycja 3d, Kruczek Julia 2f, Tobiasz Dominika 2f, Skoczeń Kamila 2d,
Klimecka Kinga 1c, Chełmecka Matylda 1c, Piwowar Patrycja 1e,Klag Klaudia 3g,
Opoka Agnieszka 3j, Tomasiak Emilia 3g, Tomasiak Martyna 1cn, Pierzga Katarzyna 1a,
Citak Zuzanna 3i, Gabriela Orłowska 1a.

Skład zespołu chłopców:
Padula Piotr 1c, Homoncik Piotr 1dn, Pacyna Bartłomiej 1c, Rams Dominik 1e,
Wójtowicz Marcin 3g, Trojan Mateusz 3g, Lompart Michał 1cn, Więcek Julian 1cn,
Mlyczyński Mikołaj 1dn. 

Opiekun grupy dziewcząt: Mirosława Kasprzak
Opiekun grupy chłopców: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Sty
2020
Turniej Piłki Ręcznej
21 stycznia 2020r. na hali sportowej MOSiR Zespół Szkół Budowlanych zorganizował
XI Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSB.
Do współzawodnictwa zgłosiło się 6 sądeckich szkół.
Drużyna chłopców z naszego liceum uplasowała się na miejscu 3.
Policht Jakub 3i został wyróżniony tytułem najlepszego zawodnika.

Skład zespołu:
Górecki Bartek 2c, Mastalerz Patryk 2c, Talar Filip 2c, Krok Kacper 2j,
Barnaś Karol 2c, Kęder Karol 2j, Sojka Szymon 2c, Święs Nikodem 2g,
Jawor Piotr 2c, Policht Jakub 3i, Brzeziński Michał 1an,

Opiekun:Tomasz Jurkowski





 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Sty
2020
Wyjazd na narty
W dniu 17.01.2020r. grupa uczniów II LO wraz z opiekunami- p. Dorotą Stolarczyk ,
p. Mirosławą Kasprzak oraz p.Tadeuszem Wcześnym szlifowali swoją formę na
stokach narciarskich w Krynicy przed zbliżającymi się zawodami w narciarstwie
zjazdowym.
Wszyscy powrócili cali i zadowoleni z wyjazdu.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Sty
2020
Piłka Nożna Dziewcząt
W dniu 13 stycznia 2020r.  w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. 
W zawodach wzięło udział 8 zespołów.
Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła miejsce 2.


Skład zespołu:
Julia Potoniec 2i, Zaczyk Kinga 3b, Biernacka Magdalena 2i, Koszyk Magda 2e,
Broniszewska Paulina 2e, Zakrzewska Weronika 2b, Górczyk Karolina 1c,
Zygadło Katarzyna 1f. 

Opiekun: Beata Kiercz- Cempa


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Sty
2020
Pływanie Indywidualne
10 stycznia 2020r. na sądeckiej pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego
Sącza w Pływaniu dziewcząt i chłopców. Uczniowie rywalizowali na dystansie 50m.
w czterech stylach: motylkowym, klasycznym, grzbietowym oraz dowolnym. 
W sztafecie 6x50m. nasze dziewczęta zajęły miejsce 2, chłopcy miejsce 4.

Zespołowo (wyniki 3 osób w każdym stulu) dziewczęta zdobyły miejsce 2,
chłopcy miejsce 7.

Sztafeta dziewcząt:                2 m-ce
Baliczek Julia 3d, Jurkowska Anna 1an, Pomietło Justyna 1en,Wokacz Amelia 1en, 
Olliffe Julia 2j 

Styl dowolny dziewcząt:
Baliczek Julia 3d  - 4 m-ce
Pomietło Justyna 1en - 8 m-ce
Wokacz Amelia 1en - 10 m-ce

Styl klasyczny dziewcząt: 
Chochorowska Joanna 1e

Styl grzbietowy dziewcząt:
Olliffe Julia 2j -  3 m-ce
Bryniak Gabriela 1e - 4 m-ce 

Styl motylkowy dziewcząt:
Jurkowska Anna 1an - 5 m-ce


 Sztafeta chłopców:              m-ce
Cabała Mateusz 2h, Poręba Nikodem 3g, Hebda Maciej 3j,
Stolarczyk Marcin 3j, Liszka Krzysztof 3j, Rzeźnik Miłosz 1fn,

Styl dowolny chłopców:
Cabała Mateusz 2h - 5 m-ce
Poręba Nikodem 3g - 9 m-ce

Opiekun: Robert Lora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Sty
2020
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 7 stycznia 2020r. na hali sportowej MOSiR  odbyły się
kolejne rozgrywki dziewcząt , 8 stycznia chłopców, w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.

Skład zespołu dziewcząt:
Fałowska Patrycja 3d, Kruczek Julia 2f, Tobiasz Dominika 2f, Skoczeń Kamila 2d,
Klimecka Kinga 1c, Chełmecka Matylda 1c, Piwowar Patrycja 1e,Klag Klaudia 3g,
Opoka Agnieszka 3j, Tomasiak Emilia 3g, Tomasiak Martyna 1cn, Pierzga Katarzyna 1a,
Citak Zuzanna 3i.

Skład zespołu chłopców:
Brzeziński Michał 1an, Padula Piotr 1c, Homoncik Piotr 1dn, Pacyna Bartłomiej 1c,
Wójtowicz Marcin 3g, Trojan Mateusz 3g, Lompart Michał 1cn, Więcek Julian 1cn. 

Opiekun grupy dziewcząt: Tadeusz Wcześny
Opiekun grupy chłopców: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Gru
2019
Piłka Ręczna Dziewcząt
W dniu 18 grudnia 2019r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się finał
Mistrzostw Nowego Sącza w Piłce Ręcznej Dziewcząt (eliminacje 4 grudnia).
Przedstawicielki naszego liceum zajęły miejsce 2 .


Skład zespołu:
Broniszewska Paulina 2e, Cichostępska Katarzyna 3a, Dziubacka Alicja 2g,
Faltyn Natalia 2g, Gieniec Aleksandra 2h, Rak Kinga 2f, Koszyk Magda 2e,
Machowska Klaudia 2g, Matyja Małgorzata 3b, Mróz Zuzanna 3g, Pawlak Weronika 1a,
Widerowska Sandra 2f, Zaczyk Kinga 3b, Gródek Karolina 2j
 
Opiekun: Tomasz Jurkowski
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Gru
2019
Szachy Indywidualne
W dniu 16 grudnia 2019r. w Zespole Szkół Samochodowych uczniowie rywalizowali
w Szachach Indywidualnych.

Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim, odbyło się 9 rund.
Do walki o tytuł Mistrza Nowego Sącza w szachach szkół stanęło 56 zawodników
w dwóch grupach. Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono najlepszych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Mikołajczyk Miłosz 2c -7 m-ce
Adamarek Paweł 2g - 13 m-ce
Górka Kamil 1cn 

Opiekun: Beata Kiercz- Cempa

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_7234/results.html?l=pl&tb=10_


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Gru
2019
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 13 grudnia 2019r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym  Dziewcząt.
Startowało 40 zawodniczek z 9 szkół.
Drużyna w składzie:Matląg Gabriela 1an i Matusiewicz Zuzanna 1an zajęła 2 miejsce,
a Jurkowska Karolina 2a i Sromek Marlena 2g - miejsce 5.

Opiekun: Łukasz Wrona

http://www.zpow.nsacz.pl/mos.php?page=komunikaty_liceum


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Gru
2019
Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa
11 grudnia 2019r. w Sali Ratuszowej w Nowym Sączu odbyło się uroczyste Podsumowanie 
Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 
2018/2019. W podsumowaniu udział wzięli zaproszeni goście, jak również dyrektorzy 
szkół wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.
Nagrodzone  zostały szkoły, które w punktacji szkół za rok szkolny 2018/2019 zajęły
od 1-6 miejsca w kategorii rocznikowej Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady.
Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła miejsce 1, natomiast w kategorii chłopców - miejsce 3.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Gru
2019
Piłka Ręczna Chłopców
W dniu 10 grudnia 2019r. w hali sportowej MOSiR w Nowym
Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Ręcznej Chłopców.  
Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła 5 miejsce.


Skład zespołu:
Barnaś Karol 2c, Grybel Konrad 3c, Kądziołka Witold 3d, Krok Kacper 2j,
Lipnicki Marcin 3d, Mastalerz Patryk 2c, Osuch Kacper 2c, Policht Jakub 3i,
Policht Karol 3b, Rola Radosław 1b, Sodolewski Kacper 3g, Szczygieł Mateusz 3b,
Święs Nikodem 2g, Talar Filip 2c.

Opiekun: Tomasz Jurkowski


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Lis
2019
Unihokej Chłopców
28 listopada 2019 na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Unihokeju Chłopców. W zawodach uczestniczyli chłopcy
z 9 szkół.  Drużyna z naszego liceum uplasowała się na miejscu 8.




Skład drużyny chłopców:

Chełminiak Paweł 2j, Damasiewicz Jakub 1d, Frączek Hubert 2g,
Łukasik Jakub 2g, Mlyczyński Paweł 2j, Święs Nikodem 2g, Talar Filip 2c.

Opiekun: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Lis
2019
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 26 listopada 2019r. na hali sportowej MOSiR rozpoczęły się rozgrywki 
dziewcząt i chłopców w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.
Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny dziewcząt i 1 chłopców.





Skład zespołu dziewcząt:
Fałowska Patrycja 3d, Kruczek Julia 2f, Skoczeń Kamila 2d, Klimecka Kinga 1c,
Chełmecka Matylda 1c, Piwowar Patrycja 1e,Klag Klaudia 3g, Opoka Agnieszka 3j,
Tomasiak Emilia 3g, Tomasiak Martyna 1cn, Orłowska Gabriela 1a, Pierzga Katarzyna 1a.

Skład zespołu chłopców:
Brzeziński Michał 1an, Padula Piotr 1c, Homoncik Piotr 1dn, Pacyna Bartłomiej 1c,
Rams Dominik 1e, Trojan Mateusz 3g, Lompart Michał 1cn, Więcek Julian 1cn. 

Opiekun grupy dziewcząt: Dorota Stolarczyk
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Lis
2019
Koszykówka 3x3 Dziewcząt i Chłopców
25 listopada 2019r. w hali  sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza
w koszykówce 3x3 Dziewcząt i Chłopców.
W zawodach wzięło udział 11 drużyn damskich i 10 męskich.
Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 3 , chłopcy uplasowali się na miejscu 2.




Skład drużyny dziewcząt:
Baczyńska Julia 1en,  Pomietło Justyna 1en, Sommer Martyna 1c.

Opiekun: Tomasz Obrzut

Skład drużyny chłopców:
Brzeziński Michał 1an, Frojdenfal Szymon 1e, Homoncik Piotr 1dn, Pulit Dawid 1c,Rola Radosław 1b.

Opiekun: Łukasz Sommer

http://www.zpow.nsacz.pl/mos.php?page=komunikaty_liceum



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Lis
2019
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców
W dniu 15 listopada 2019r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.
Startowały 32 zespoły z 14 szkół.
Jedna drużyna z naszego liceum zajęła  miejsce 13-16, druga miejsce 17- 24.

Skład dwóch zespołów:
Dziedzina Michał 2j
Leśniak Mateusz 2j
Grybel Konrad 3c
Mlyczyński Kacper 3c

Opiekun: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.3073006852729496/3073006756062839/?type=3&theater

http://www.zpow.nsacz.pl/mos.php?page=komunikaty_liceum


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lis
2019
Podsumowanie Współzawodnictwa
6 listopada 2019r. w Myślenicach odbyło się Podsumowanie Małopolskiego Systemu
Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży. Nasza szkoła w klasyfikacji szkół
ponadgimnazjalnych w ramach Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej  w roku 2018/2019
zajęła 9 miejsce w Małopolsce oraz 3 miejsce w powiecie.

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202018%202019%20ims/punktacja_szkol_lic_2018_2019.pdf




Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Lis
2019
Unihokej Dziewcząt
06 listopada 2019 na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego
Sącza w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach uczestniczyły dziewczęta
z 8 szkół.  Drużyna z naszego liceum uplasowała się na miejscu 7-8 .



Skład drużyny dziewcząt:

Burnagiel Karolina 3i, Leśniak Katarzyna 1d, Majewska Julia 3i, Nowak Katarzyna 3h,
Pawlak Weronika 1a, Potoniec Julia 2i, Reichel Weronika 1a, Skoczeń Aleksandra 3h,
Sommer Martyna 1c, Tokarczyk Klaudia 2b

Opiekun: Tomasz Obrzut

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.3046565755373606/3046564435373738/?type=3&theater

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Paź
2019
Szachy Drużynowe
25 października 2019r. w Zespole Szkół Samochodowych gościli przedstawiciele 
szkół, rywalizując w Szachach Drużynowych.
W zawodach wzięło udział 6 szkół z terenu miasta Nowego Sącza.
Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim każdy z każdym
po 15 minut na rundę. Drużyna z naszej szkoły uplasowała się na miejscu 2 .

Reprezentacja naszego liceum:

Adamarek Paweł 2g, Mikołajczyk Miłosz 2c, Jojczyk Damian 1an, Hyrc Julia 1an
 
Opiekun: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Paź
2019
Wojewódzka Liga LA I rzut
W dniu 24 października 2019r. uczennice naszego liceum walczyły o najlepsze lokaty
na zawodach wojewódzkich. Na stadionie krakowskiego AWF odbyła się Małopolska
Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - I rzut.
W zawodach wzięło udział 11 zespołów. 
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły miejsce 2.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Iwańska Paulina 2e         
Tabor Maja 2f
Pawlak Weronika 1a

200m
Małek Monika 3g    
Gucwa Magdalena 3a

800m
Opoka Agnieszka 3j
Cedzidło Alicja 1a
Kruczek Joanna 1fn

skok w dal
Wilczyńska Paulina 1d    
Franczyk Natalia 2c 
Popiela Edyta 2g

pchnięcie kulą
Gródek Karolina 2j      
Rumin Karolina 1h
Sommer Martyna 1c

Sztafeta 4x100m               2 m-ce
Tabor Maja 2f,  Iwańska Paulina 2e, Franczyk Natalia 2c, Małek Monika 3g

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202019%202020%20lic/wyniki_woj_liga_la_lic_dz_24_10_2019.pdf
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Paź
2019
Wojewódzka Indywidualna Liga LA
17 października 2019r. na stadionie LA w Tarnowie odbyły się zawody wojewódzkie -
Małopolska Licealiada Młodzieży w indywidualnej lidze LA Dziewcząt i Chłopców
klas I i II. Naszą szkołę reprezentowała Wilczyńska Paulina 1d zajmując 3 miejsce 
w skoku w dal oraz Iwańska Paulina 2e - bieg 100m i Kmak Dawid 2j -  bieg 400m.

Opiekun: Beata Kiercz – Cempa
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Paź
2019
Indywidualna Liga LA
4 października 2019r. na stadionie MOS przy ul. Lenartowicza 4, odbyła się
Szkolna Indywidualna liga LA Dziewcząt i Chłopców klas I i II.
Za
wodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz
technicznych, jak również o prawo awansu na zawody wojewódzkie.

W punktacji zespołowej dziewczęta zajęły miejsce 1, chłopcy - miejsce 6.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Tabor Maja  2f                      2 m-ce
Iwańska Paulina 2e   
 Franczyk Natalia 2c 
Kaleta Aleksandra 1an     

200m
Iwańska Paulina 2e 
Sommer Martyna 1c
Potoniec Weronika 2b

400m
Pycha Wiktoria 1an
Galica Martyna 1an

800m
Gródek Karolina 2j               3 m-ce
Hasslinger Zofia 1cn

skok w dal
Wilczyńska Paulina 1d           1 m-ce
Franczyk Natalia 2c                3 m-ce
Popiela Edyta 2g         

pchnięcie kulą
Rumin Karolina 2h
Sommer Martyna 1c

Sztafeta 4x100m                    2 m-ce
Iwańska Paulina 2e, Popiela Edyta 2g, Potoniec Weronika 2b, Franczyk Natalia 2c

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m      
Najduch Piotr 2i                      

200m
Najduch Piotr 2i   
  
400m
Kmak Dawid 2j                       2 m-ce

800m
Talar Filip 2c

skok w dal
Majerski Dominik 2c
Święs Nikodem 2g

pchnięcie kulą
Mastalerz Patryk 2c
Barnaś Karol 2c

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

http://www.zpow.nsacz.pl/mos.php?page=komunikaty_liceum
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Wrz
2019
Drużynowa Liga LA I rzut
W dniu 26 września 2019r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu przy
ul. Lenartowicza odbył się I rzut Szkolnej Drużynowej Ligi LA Dziewcząt i Chłopców. 
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych.
Drużyna dziewcząt zajęła  miejsce 1, chłopcy uplasowali się na miejscu 4.



Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Iwańska Paulina 2e           2 m-ce
Lebda Patrycja 3f
Franczyk Natalia 2c 

200m
Małek Monika 3g                 1 m-ce
Gucwa Magdalena 3a
Potoniec Weronika 2b

800m
Gródek Karolina 2j               3 m-ce
Cedzidło Alicja 2a 

1500m
Leśniak Katarzyna 1d

Skok w dal
Wilczyńska Paulina 1d           1 m-ce
Popiela Edyta 2g                     2 m-ce
Franczyk Natalia 2c             
Machowska Klaudia 2g

Pchnięcie kulą
Nesterak Kaja 3f 
Rumin Karolina 2h
Sommer Martyna 1c
Faron Aleksandra 2d

Sztafeta 4x100m                   1 m-ce
Gucwa Magdalena 3a, Iwańska Paulina 2e, Franczyk Natalia 2c, Małek Monika 3g

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Studziński Szymon 3i               
Najduch Piotr 2i                      
Koncewicz Jakub 1 an
Iwański Jakub 1 an

200m
Gruca Grzegorz 3c
Mlyczyński Paweł 2j
Legutko Filip 1 bn

400m
Kmak Dawid 2j
Marszałek Miłosz 1b

800m
Talar Filip 2c
Mosurek Piotr 1bn

1500m
Damian Wojciech 3c
Damasiewicz Jakub 1d
Homoncik Piotr 1 dn

skok w dal
Majerski Dominik 2c
Neznal Hubert 3j
Grybel Konrad 3c

pchnięcie kulą
Mastalerz Patryk 2c
Barnaś Karol 2c
Lompart Michał 1cn
Rams Dominik 1e

sztafeta 4x100m                  4 m-ce
Koncewicz Jakub 1 an, Legutko Filip 1 bn, Najduch Piotr 2i, Studziński Szymon 3i   

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Wrz
2019
Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 19 września 2019r. na stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Sztafetowe
Biegi Przełajowe Dziewcząt, 20 września - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców.
Dziewczęta zajęły miejsce 3, chłopcy uplasowali się na miejscu 6.



Skład drużyny dziewcząt:
Iwańska Paulina 2e, Cedzidło Alicja 2a, Leśniak Katarzyna 1d, Tomasiak Martyna 1cn, 
Kruczek Joanna 1fn, Sikorska Helena 1fn, Klimek Alicja 1a, Sommer Martyna 1c, 
Klimecka Kinga 1c, Hasslinger Zofia 1cn, Sroka Wiktoria 1b, Małota Aleksandra 1an, 
Pomietło Justyna 1en, Galica Martyna 1an, Buchman Julia 1d, Pycha Wiktoria 1an.

Skład drużyny chłopców:

Błaszczyk Bartłomiej 1an, Damasiewicz Jakub 1d, Damian Wojciech 3c,
Grybel Konrad 3c, Homoncik Piotr 1 dn, Kmak Dawid 2j, 
Marszałek Miłosz 1b, Mosurek Piotr 1bn, Najduch Piotr 2i, Neznal Hubert 
Talar Filip 2c, Wąsowicz Jakub 3c, Witowski Tomasz 1a.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Cze
2019
Dzień Sportu
18 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
Uczniowie ze zgłoszonych klas rywalizowali w piłce siatkowej i piłce ręcznej,
pokonywali także tor przeszkód.
Klasy biorące udział w zawodach oraz ostateczne wyniki:



1 miejsce   1i
2 miejsce   2g
3 miejsce   2c
4 miejsce   2b
5 miejsce   1h, 1j, 2i
6 miejsce   2d
7 miejsce   1f, 2f
8 miejsce   1b
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Cze
2019
Wojewódzka Liga LA II rzut
W dniu 13 czerwca 2019r. uczennice naszego liceum walczyły o najlepsze lokaty
na zawodach wojewódzkich. Na stadionie krakowskiego AWF odbył się
Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - II rzut.
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły miejsce 2.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Iwańska Paulina 1e         
Franczyk Natalia 1c 
Lebda Patrycja 2f

200m
Gucwa Magdalena 2a
Potoniec Weronika 1b    

400m
Małek Monika 2g               
Basta Natalia 2a 

800m
Cedzidło Alicja 1a
Gródek Karolina 1j 

skok w dal
Machowska Klaudia 1g       

skok wzwyż 
Małek Kinga 1i
Popiela Edyta 1g

pchnięcie kulą
Rumin Karolina 1h
Nesterak Kaja 2f

Sztafeta 4x100m               2 m-ce
Iwańska Paulina 1e, Franczyk Natalia 1c, Gucwa Magdalena 2a, Małek Monika 2g

Opiekun: Beata Kiercz- Cempa

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
12 Cze
2019
Wojewódzka Siatkówka Plażowa
W dniu 12 czerwca 2019r. na boiskach do siatkówki plażowej w Gorlicach dbyła
się Małopolska Licealiada Młodzieży w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. 
Nasza drużyna uplasowała się na miejscu 3.



Skład drużyny: Julia Kruczek 1f, Opoka Agnieszka 2j

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Cze
2019
Piłka Nożna Dziewcząt
W dniu 11 czerwca 2019r. na boisku sportowym w Piątkowej odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej Dziewcząt. 
W zawodach wzięły udział 3 zespoły.
Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła miejsce 1.


Skład zespołu:
Biernacka Magdalena 1i, Zaczyk Kinga 2b, Broniszewska Paulina1e, Faron Oliwia 1d,
Faron Aleksandra 1d, Dziurzyńska Dominka 3d, Lebda Patrycja 2f, Potoniec Julia 1i,
Jurkowska Karolina 1a, Machowska Klaudia 1g, Zakrzewska Weronika 1b

opiekun: mgr Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2740514382645413/2740513765978808/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Cze
2019
Półfinał Siatkówki Plażowej Dziewcząt
W dniu 7 czerwca 2019r. na boiskach PUMPTRACK w Nowym Sączu odbył się 
półfinał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. 
Nasza drużyna uplasowała się na miejscu 3 i awansowała na zawody wojewódzkie.


Skład drużyny: Julia Kruczek 1f, Dominika Tobiasz 1f

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Cze
2019
Wojewódzka Piłka Nożna Chłopców
W dniu 06 czrwca 2019r. na boisku sportowym w Czchowie odbyła się
Małopolska Licealiada Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.
W zawodach wzięło udział 6 zespołów.
Drużyna reprezentująca nasze liceum zajęła miejsce 5 .


Skład zespołu:
Gwiżdż  Filip 2i, Siwek Andrzej 2i, Konieczny Piotr 2j, Orlof Patryk 1c,
Mastalerz Patryk 1c, Jawor Piotr 1c, Wąsowicz Jakub 2c, Zapiór Jakub 2i,
Grybel Emil 1c, Stawiarski Patryk 3c.

Opiekun: Mariusz Rusak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Cze
2019
Siatkówka Plażowa Dziewcząt
W dniu 3 czerwca 2019r. na boiskach PUMPTRACK w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.
Spotkania rozgrywane były systemem brazylijskim do 15pkt.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt. Jedna zajęła miejsce 1,
druga - miejsce 2.


drużyna 1: Julia Kruczek 1f, Dominika Tobiasz 1f
drużyna 2: Agnieszka Opoka 2j, Patrycja Fałowska 2d

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2725393110824207/2725392907490894/?type=3&theater

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
02 Cze
2019
Rejonowa Piłka Nożna Chłopców
W dniu 30 maja 2019r. na boisku sportowym w Limanowej odbyły się
półfinały Licealiady w Piłce Nożnej Chłopców.
Drużyna reprezentująca nasze liceum zajęła miejsce 2 i awansowała na zawody
wojewódzkie.


Skład zespołu:
Gwiżdż  Filip 2i, Gajewski Mateusz 2i, Siwek Andrzej 2i, Filip Talar 1c,
Konieczny Piotr 2j, Ząbkowski Kacper 1b, Najduch Piotr 1i, Orlof Patryk 1c,
Mastalerz Patryk 1c, Jawor Piotr 1c.

Opiekun: Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Maj
2019
Drużynowa Liga LA II rzut
W dniu 28 maja 2019r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu odbyła się 
Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - II rzut.
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz
technicznych.
Drużyna dziewcząt zajęła miejsce , chłopcy uplasowali się na miejscu  .

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Tabor Maja 1f                         1 m-ce
Iwańska Paulina  1e               2 m-ce 
Lebda Patrycja 2f                   3 m-ce
Bartusiak Aleksandra 1f
Franczyk Natalia 1c
 
200m
Gucwa Magdalena  2a           2 m-ce
Nowak Katarzyna 2h             3 m-ce            
Skowron Justyna 1h
Homoncik Joanna 1f
 
400m
Małek Monika 2g                   1 m-ce
Król Aleksandra 1a
 
800m
Cedzidło Alicja 1a                 2 m-ce
Gródek Karolina 1j                3 m-ce
Zyzak Magdalena 2h
 
skok w dal
Franczyk Natalia 1c               2 m-ce
Machowska Klaudia 1g
Bodziony Wiktoria 2a
Rumin Karolina 1h
Popiela Edyta 1g
 
pchnięcie kulą 3kg
Rumin Karolina 1h                 1 m-ce
Faron Aleksandra 1d
Faron Oliwia 1d
 
pchnięcie kulą 4kg
Cichoń Jolanta 3f                   1 m-ce
 
sztafeta 4x100m                    1 m-ce
Tabor Maja, 1f Iwańska Paulina 1e, Franczyk Natalia 1c, Małek Monika 2g
 
Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Najduch Piotr 1i
Studziński Szymon 2i
Król Dawid 1i

200m
Gruca Grzegorz 2c

400m
Grybel Konrad 2c
Talar Filip 1c

1500m
Damian Wojciech 2c
Gajewski Mateusz 2i

skok w dal
Majerski Dominik 1c
Mastalerz Patryk 1c

pchnięcie kulą
Adamarek Paweł 1g

sztafeta 4x100m
Najduch Piotr 1i, Studziński Szymon 2i,
Król Dawid 1i, Gruca Grzegorz 2c

Opiekun: Tomasz Jurkowski

 


 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Maj
2019
Piłka Nożna Chłopców
W dniu 17 maja 2019r. na boisku sportowym w Piątkowej odbyły się
Mistrzostwa Nowego  Sącza w Piłce Nożnej Chłopców.
W zawodach wzięło udział  9 zespołów.
Drużyna z naszej szkoły zajęła miejsce .



Skład zespołu:
Gwiżdż  Filip 2i, Gajewski Mateusz 2i, Siwek Andrzej 2i, Wąsowicz Jakub 2c,
Konieczny Piotr 2j, Ząbkowski Kacper 1b, Najduch Piotr 1i, Orlof Patryk 1c,
Mastalerz Patryk 1c, Jawor Piotr 1c.

Opiekun: Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Kwi
2019
Wojewódzka Piłka Siatkowa Dziewcząt
W dniu 26 kwietnia 2019r. w w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyła się 
Małopolska Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięli udział
mistrzowie rejonów - reprezentacja z Krakowa, 
Tarnowa, Oświęcimia, Myślenic oraz
Nowego Sącza.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła 4 miejsce.


Skład zespołu dziewcząt:
Kruczek Wiktoria 3l, Król Wioletta 3e, Kruczek Julia 1f, Tobiasz Dominika 1f,
Klag Klaudia 2g, Fałowska Patrycja 2d, Opoka Agnieszka 2j, Tomasiak Emilia 2g,
Dominika Lachowska 3f, Citak Zuzanna 2i, Skoczeń Kamila 1d, Orłowska Anna 3g.

Opiekun grupy: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Kwi
2019
Drużynowe Biegi Przełajowe
W dniu 3 kwietnia 2019r. na stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Drużynowe  
Biegi Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta 
rywalizowały na dystansie 1000m, chłopcy - 1500m. 
Drużyny składały się z 6 zawodników.
ziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 2, 
chłopcy - miejsce 6.

Skład drużyny dziewcząt:
Małek Monika 2g, Gródek Karolina 1j, Gucwa Magdalena 2a, Zyzak Magdalena 2h,
Iwańska Paulina 1e, Studzińska Zuzanna 2h,
Tokarczyk Klaudia 1b, Potoniec Weronika 1b.

Skład drużyny chłopców:

Gajewski Mateusz 2i, Gruca Grzegorz 2c, Grybel Konrad 2c, Najduch Piotr 1i,
Talar Filip 1c, Gwiżdż Filip 2i.


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2614704855226367/2614699995226853/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Mar
2019
Rejonowy Tenis Drużynowy
W dniu 28 marcaa 2019r. w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym
Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszej szkoły zajęli miejsce 5-6.


Skład zespołu dziewcząt:
Surdziel Małgorzata 3e

Sromek Marlena 1g 

Skład zespołu chłopców:
Dziedzina Michał 1j
Sywała Dawid 3e

Opiekun: Dorota Stolarczyk

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Mar
2019
Wojewódzkie Zawody Pływackie
28 marca 2019r. na pływalni w Tarnowie odbyła się Małopolska Licealiada
w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym dziewcząt i chłopców. Uczniowie
rywalizowali na dystansie 50m w czterech stylach.
W sztafecie 6x50m. nasze dziewczęta zajęły miejsce 8, Słaby Emilia w stylu
grzbietowym uplasowała się na miejscu 12.

Sztafeta dziewcząt:                
Rapacz Anna 3b, Baliczek Julia 2d, Apanasewicz Bogna 2h, 
Słaby Emilia 1a, Góra Zuzanna 1b, Leonow Zofia 1h.

Opiekun: Beata Kiercz - Cempa


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Mar
2019
Rejonowa Piłka Siatkowa Dziewcząt
W dniu 28 marca 2019r. w hali sportowej w Łącku odbyły się  Mistrzostwa Rejonu
w Piłce Siatkowej Dziewcząt 
szkół ponadgimnazjalnych.
Nasza drużyna zajęła miejsce 1 i awansowała na zawody wojewódzkie.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Agnieszka Opoka.



Skład zespołu dziewcząt:
Kruczek Wiktoria 3l, Król Wioletta 3e, Kruczek Julia 1f, Tobiasz Dominika 1f,
Klag Klaudia 2g, Fałowska Patrycja 2d, Opoka Agnieszka 2j, Tomasiak Emilia 2g,
Dominika Lachowska 3f, Citak Zuzanna 2i, Skoczeń Kamila 1d.

Opiekun grupy: Tadeusz Wcześny

http://mos-nowosadeckie.pl/sprawozdania/muszynianki-wicemistrzyniami-rejonu-w-siatkowce/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Mar
2019
Terminarz Zawodów Sportowych
KWIECIEŃ, MAJ 2019
03.04.2019 - środa 10:00 - Piątkowa - Drużynowe Biegi Przełajowe - Dziewczęta i Chłopcy
15.04.2019 - poniedz.10:00 - Hala MOSiR - Wojewódzka Piłka Siatkowa - Dziewczęta 
17.05.2019 - piątek 09:30 - Piątkowa - Piłka Nożna - Chłopcy
22.05.2019 - środa 09:30 - Pumptrack - Siatkówka Plażowa - Dziewczęta
23.05.2019 - czwartek  09:30 - Pumptrack - Siatkówka Plażowa - Chłopcy
28.05.2019 - wtorek 09:30 - stadion MOS - Liga LA - II rzut -Dziewczęta i Chłopcy

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Mar
2019
Rejonowa Piłka Siatkowa Chłopców
W dniu 26 marca 2019r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu 
odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców szkół
ponadgimnazjalnych.
Nasza drużyna zajęła miejsce 3.


Skład zespołu chłopców:
Wójtowicz Marcin 2g, Siedlarz Dominik 3h, Chronowski Mateusz 3b, Faron Michał 3h,
Kita Szymon 3b, Piwowar Mateusz 3c, Klóska Kacper 3a, Hebda Maciej 2j, 
Trojan Mateusz 2g, Pawlak Patryk 3i

Opiekun grupy: Dorota Stolarczyk
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Mar
2019
Wojewódzka Koszykówka Dziewcząt
W dniu 20 marca 2019r. w Bochni odbyła się Małopolska Licealiada w Koszykówce 
Dziewcząt. W zawodach wzięli udział mistrzowie rejonów - reprezentacja z Krakowa, 
Tarnowa, Bochni, Chrzanowa, Nowego Targu oraz Nowego Sącza.
Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła 3 miejsce.


Skład zespołu:
Tokarczyk Klaudia 1b, Gródek Karolina 1j, Nowak Katarzyna 2h, Skoczeń Aleksandra 2h,
Feryńska Wiktoria 2c, Karwala Wiktoria 2g, Kukuła Mariola 3d, Zyzak Katarzyna 3h.

Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Mar
2019
Wojewódzkie Narciarstwo
W dniu 12 marca 2019r. na stokach KASINA SKI w Kasinie Wielkiej odbyła się
Małopolska Licealiada w Narciarstwie Alpejskim. Startowało 92 zawodników.
Naszą szkołę reprezentował Jakub Stec z klasy 1c zajmując miejsce 16.


Opiekun: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Mar
2019
Terminarz Zawodów Sportowych
MARZEC
12.03.2019 - wtorek 10:00 - Kasina - Narciarstwo - Dziewczęta i Chłopcy - wojewódzkie
20.03.2019 - środa 10:00 - Bochnia - Koszykówka - Dziewczęta - wojewódzkie
26.03.2019 - wtorek 10:00 - Hala MOSiR - Siatkówka - Chłopcy - rejon
28.03.2019 - czwartek 10:00 - Łącko - Siatkówka - Dziewczęta - rejon
28.03.2019 - czwartek 10:00 - Limanowa - Tenis Stołowy Drużynowy - Dziewczęta - rejon
28.03.2019 - czwartek 10:00 - Tarnów - Pływanie - Dziewczęta i Chłopcy - wojewódzkie


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Lut
2019
Rejonowa Koszykówka Dziewcząt
W dniu 20 lutego 2019r. w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce
Dziewcząt. Nasze zawodniczki wygrały z zespołem z Krynicy i z Limanowej,
tym samym uplasowały się na miejscu 1  oraz  uzyskały awans na zawody
wojewódzkie.



Skład zespołu:
Tokarczyk Klaudia 1b,Gródek Karolina 1j, Nowak Katarzyna 2h, Skoczeń Aleksandra 2h,
Feryńska Wiktoria 2c, Burnagiel Karolina 2i, Karwala Wiktoria 2g

Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Lut
2019
Siatkówka Dziewcząt
W dniu 18 lutego 2019r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu 
odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół
ponadgimnazjalnych.
Nasza drużyna zajęła miejsce 1.


Skład zespołu dziewcząt:
Kruczek Wiktoria 3l, Król Wioletta 3e, Kruczek Julia 1f, Tobiasz Dominika 1f,
Klag Klaudia 2g,Fałowska Patrycja 2d, Opoka Agnieszka 2j, Tomasiak Emilia 2g

Opiekun grupy: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2545180525512134/2545180358845484/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Lut
2019
Koszykówka Chłopców
14 lutego 2019r. w hali sportowej MOSiR odbył się finał Mistrzostw Nowego Sącza
w Koszykówce Chłopców (eliminacje 12 grudnia). W zawodach wzięły udział drużyny
z 8 szkół ponadgimnazjalnych.
Chłopcy z naszego liceum zajęli miejsce 3.




Skład drużyny: 
Bania Wojciech 1f, Bugajski Konrad 3c,Neznal Hubert 2j, Piwowar Mateusz 3c,
Siedlarz Dominik 3h, Stawiarski Patryk 3c, Szeliga Daniel 3c, Wrona Jakub 3i.

Opiekun:Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2539060502790803/2539059419457578/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
02 Lut
2019
Piłka Ręczna Chłopców
W dniu 1 lutego 2019r. (6 lutego - finały), w hali sportowej MOSiR w Nowym
Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Ręcznej Chłopców  
szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła 3 miejsce.

Skład zespołu:
Barnaś Karol 1c, Faron Michał 3h, Górecki Bartłomiej 1c, Grybel Konrad 2c,
Kądziołka  Witold 2d, Lipnicki Marcin 2d, Mastalerz Patryk 1c,
Mikołajczyk Miłosz 1c, Mrozowski Jakub 2i, Policht Jakub 2i, Siedlarz Dominik 3h,
Szczygieł Mateusz 2b, Talar Filip 1c

Opiekun: Tomasz Jurkowski

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2526834310680089/2526832774013576/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Sty
2019
Narciarstrwo i Snowboard
W dniu 30 stycznia 2019r. na stoku narciarskim w Cieniawie, odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Narciarstwie alpejskim oraz Snowboardzie.
23 zawodniczki i 47 zawodników rywalizowało o najlepsze lokaty i awans na
zawody wojewódzkie. 
Drużynowo (do punktacji wzięto pod uwagę po 3 najlepsze wyniki w każdej z kategorii
z danej szkoły) dziewczęta zajęły miejsce 8 a chłopcy miejsce 4-5. 

Narciarstwo
Stec Jakub 1c - 2 m-ce
Dębniak Jakub 2i - 14 m-ce
Małkowiak Marcin 2c - 21 m-ce
Sodolewski Kacper 2g

Zakrzewska Weronika 1b - 10 m-ce
Pasoń Julia 1e - 12 m-ce

Snowboard 
Małkowiak Marcin 2c - 7 m-ce

Opiekunowie: Tadeusz Wcześny, Dorota Stolarczyk

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_narty_snowboard_dz_ch_licea_2018_2019.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Sty
2019
Terminarz Zawodów Sportowych
LUTY  2019
01.02.2019 - piątek 10:00 - Hala MOSiR -  Piłka Ręczna - Chłopcy 
14.02.2019 - czwartek 11:00 - Hala MOSiR - Koszykówka – Chłopcy
18.02.2019 - poniedz. 10:00 - Hala MOSiR - Siatkówka - Dziewczęta
20.02.2019 - środa 10:00 - Limanowa - Koszykówka - Dziewczęta - rejon


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Sty
2019
Pływanie Indywidualne
11 stycznia 2019r. na sądeckiej pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego
Sącza w Pływaniu dziewcząt i chłopców
. Uczniowie rywalizowali na dystansie 50m.
w czterech stylach: motylkowym, klasycznym, grzbietowym oraz dowolnym. 
W sztafecie 6x50m. nasze dziewczęta zajęły miejsce 1, chłopcy miejsce 4.

Sztafeta dziewcząt:                1 m-ce
Rapacz Anna 3b, Góra Zuzanna 1b, Potoczek Gabriela 1h, 
Leonow Zofia 1h, Emilia Słaby 1a, Baliczek Julia 2b

Styl dowolny dziewcząt:
Rapacz Anna 3b  - 5 m-ce
Góra Zuzanna  1b - 8 m-ce
Potoczek Gabriela 1h - 11 m-ce
 
Styl klasyczny dziewcząt: 
Leonow Zofia  1h  - 2 m-ce 

Styl grzbietowy dziewcząt:
Emilia Słaby  1a - 2 m-ce
Wiktoria Tokarczyk 3b - 3 m-ce
 
Styl motylkowy dziewcząt:
Baliczek Julia 2b  - 2 m-ce

 Sztafeta chłopców:              m-ce
Cabała Mateusz 1h, Poręba Nikodem 2g, Zieliński Krystian 3d,
Stolarczyk Marcin 2j, Liszka Krzysztof 2j, Gomulec Michał 3d
 
Styl dowolny chłopców:

Cabała Mateusz 1h - 4 m-ce
Poręba Nikodem 2g - 11 m-ce
Zieliński Krystian 3d - 18 m-ce
Stolarczyk Marcin 2j - 22 m-ce
Hebda Maciej 2j

 Styl klasyczny chłopców:
Liszka Krzysztof 2j - 10 m-ce

Styl grzbietowy chłopców:
Hebda Maciej  2j - 7 m-ce

 Styl motylkowy chłopców:
Gomulec Michał 3d - 4 m-ce

Opiekun: Izabela Borzęcka

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2482317425131778/2482315258465328/?type=3&theater
http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_plywanie_licea_2018_2019.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Sty
2019
Wyjazd na narty
W dniu 11.01.2019r. grupa uczniów II LO wraz z opiekunami - p.Tadeuszem
Wcześnym i p. Dorotą Stolarczyk szlifowali swoją formę na stokach narciarskich
w Krynicy przed zbliżającymi się zawodami w narciarstwie zjazdowym.
Wszyscy powrócili cali i zadowoleni z wyjazdu.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Sty
2019
Piłka Ręczna Dziewcząt
W dniu 9 stycznia 2019r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Piłce Ręcznej Dziewcząt 
szkół ponadgimnazjalnych.
Przedstawicielki naszego liceum zajęły miejsce 3.


Skład zespołu:
Dziubacka Alicja 1g,  Faltyn Natalia1g, Franczak Natalia 1c, Górowska Weronika 1a, I
wańska Paulina 1e,  Janiszewska Anna 1c,  Koszyk  Magdalena 1e, Machowska Klaudia 1g,
Matyja Małgorzata 2b, Mróz Zuzanna 2g,  Pach Aleksandra 1d, Potoniec Weronika b, Rak Kinga 1f,
Skowron  Justyna 1h,  Szczecina Weronika 1f,  Zaczyk Kinga 2b

Opiekun: Tomasz Jurkowski

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/rpp.836002423096628/2479895665373954/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Sty
2019
Piłka Siatkowa Chłopców
W dniu 8 stycznia 2019r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu 
odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Siatkowej Chłopców szkół
ponadgimnazjalnych.
Nasza drużyna zajęła miejsce 1.


Skład zespołu chłopców:
Wójtowicz Marcin 2g, Siedlarz Dominik 3h, Chronowski Mateusz 3b, Faron Michał 3h,
Kita Szymon 3b, Piwowar Mateusz 3c, Klóska Kacper 3a, Hebda Maciej 2j, 
Trojan Mateusz 2g, Pawlak Patryk 3i

Opiekun grupy: Dorota Stolarczyk


https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2479873068709547/2479872175376303/?type=3&theater





Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
02 Sty
2019
Terminarz Zawodów Sportowych
STYCZEŃ 2019
08.01.2019 - wtorek 10:00 - Hala MOSiR - Siatkówka - Chłopcy 
09.01.2019 - środa 10:00 - Hala MOSiR - Piłka Ręczna - Dziewczęta
11.01.2019 - piątek 09:00 - Basen MOSiR -  Pływanie - Dziewczęta i Chłopcy
29.01.2019 - wtorek 11:00 - Hala MOSiR - Koszykówka – Chłopcy
30.01.2019 - środa 09:30 - Cieniawa - Narty i Snowboard - Dziewczęta i Chłopcy

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Gru
2018
Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa
19 grudnia 2018r. w Sali Ratuszowej w Nowym Sączu odbyło się uroczyste Podsumowanie 
Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok szkolny
2017/2018. W podsumowaniu udział wzięli zaproszeni goście, jak również dyrektorzy
szkół wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.
Nagrodzone  zostały szkoły, które w punktacji szkół za rok szkolny 2017/2018 zajęły
od 1-6 miejsca w kategorii rocznikowej Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady.
Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła miejsce 1, natomiast w kategorii chłopców - miejsce 4.

                    Licealiada Młodzieży Szkolnej - Dziewczęta 
1. II Liceum Ogólnokształcące  - 702,5 pkt.
2.  Zespół Szkół nr 1 - 377 pkt.
3. I Liceum Ogólnokształcące - 354,5 pkt.
4. Zespół Szkół Ekonomicznych - 286,5 pkt.
5. Prywatne Technikum Zawodowe - 169,5 pkt.
6. Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych – 169 pkt.
7. IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe – 152 pkt.
8. Elitarne Liceum Ogólnokształcące – 112,5 pkt.
9. Zespół Szkół nr 3 -  81 pkt.
10. Zespół Szkół nr 4 - 43 pkt.
11. LO Akademickie - 26 pkt.
12. Zespół Szkół Samochodowych -25 pkt.
13. Zasadnicza Szkoła Wielozawodowa – 17 pkt.
14. Liceum Ogólnokształcące SPLOT – 11 pkt.

                    Licealiada Młodzieży Szkolnej - Chłopcy
1. Zespół Szkół Budowlanych – 661,5 pkt
2. Zespół Szkół Samochodowych – 498 pkt.
3. Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych – 422,5 pkt.
4 . II Liceum Ogólnokształcące - 367,5 pkt
5. Zespół Szkół Ekonomicznych - 271,5 pkt.
6. Zespół Szkół nr 1 – 244,5 pkt.
7. I Liceum Ogólnokształcące - 200,5 pkt.
8. IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe – 152 pkt.
9. Zespół Szkół nr 4 – 88,5 pkt.
10. Elitarne Liceum Ogólnokształcące – 61,5 pkt.
11. Zespół Szkół nr 3 -  30 pkt.
12. Liceum Ogólnokształcące SPLOT – 16 pkt.
13. Prywatne Technikum Zawodowe – 15,5 pkt.

 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Gru
2018
Tenis Stołowy Drużynowy Chłopców
W dniu 10 grudnia 2018r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.
Startowało 13 zespołów.
Drużyna z naszego liceum zajęła miejsce 1.


Skład zespołu:
Dziedzina Michał 1j
Dawid Sywała 3e

Opiekun: Izabela Borzęcka

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2433998349963686/2433997709963750/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Gru
2018
Koszykówka Dziewcząt
6 grudnia 2018r. w hali  sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza
w koszykówce dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z 5 szkół
ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 1.




Skład drużyny:
Tokarczyk Klaudia 1b, Gródek Karolina 1j, Feryńska Wiktoria 2c, Burnagel Karolina, 
Karwala Wiktoria 2g,  Nowak Katarzyna 2h, Skoczeń Aleksandra 2h, Zaczyk Kinga 2b,
Zyzak Katarzyna 3h, Kukuła Mariola 3d, Gasparska Oliwia 3d, 

Opiekun:Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2428045130559008/2428043077225880/?type=3&theater




Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Gru
2018
Szachy Indywidualne
4 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Samochodowych gościli uczniowie
szkół ponadgimnazjalnych, rywalizując w Szachach Indywidualnych.
Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim każdy z każdym
po 15 minut na rundę.


Naszą szkołę reprezentowali:

Hebda Maciej 2j, Mikołajczyk Miłosz1c, Wietecha Kamil 1c
 
Opiekun: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Gru
2018
Zajęcia dodatkowe
Zapraszamy chętnych do udziału w dodatkowych zajęciach sportowych                                                                               
 



siłownia:    
poniedziałek      9:40 - 10:25
poniedziałek     11:30 - 12:20
poniedziałek     12:20 - 13:10
środa                12:20 - 13:10
czwartek           10:45 - 11:30
piątek                 9:40 - 10:25
piątek               13:15 - 14:00
 
fitness: 
środa                 9:40 - 10:25
środa                10:45 -11:30
piątek               14:05 -14:50
 
p. siatkowa:
czwartek           15:00 - 15:45
 
koszykówka:
czwartek           15:00 - 15:45


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Gru
2018
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 3 grudnia 2018r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Startowały 22 zawodniczki z 6 szkół.
Drużyna z naszego liceum zajęła 1 miejsce.


Skład zespołu:
Surdziel Małgorzata 3e
Sromek Marlena 1g 
Gawełda Oliwia 2h 

Opiekun: Izabela Borzęcka

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_druzynowy_tenis_stolowy_licea_dz_2018_2019.pdf

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/rpp.836002423096628/2421573664539488/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Gru
2018
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 3 grudnia 2018r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu oodbyły się
kolejne rozgrywki chłopców w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki. 
Nasza drużyna zajęła miejsce 1.



Skład zespołu chłopców:
Wójtowicz Marcin 2g, Siedlarz Dominik 3h, Chronowski Mateusz 3b, Faron Michał 3h,
Kita Szymon 3b, Piwowar Mateusz 3c, Klóska Kacper 3a, Hebda Maciej 2j, 
Gajewski Mateusz 2i, Siwek Andrzej 2i

Opiekun grupy: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Lis
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
GRUDZIEŃ 2018
03.12.2018 - poniedz. 09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Dziewczęta
03.12.2018 - poniedz. 10:00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki - Chłopcy
04.12.2018 - wtorek 10:00 - ZSS - Szachy Indwidualne - Dziewczęta i Chłopcy
06.12.2018 - czwartek 10:00 - Hala MOSiR - Koszykówka - Dziewczęta
10.12.2018 - poniedz. 09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Chłopcy
13.12.2018 - czwartek 10:00 - Hala MOSiR - Koszykówka – Chłopcy

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Lis
2018
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
W dniu 19 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego,
którego organizatorem była Dorota Stolarczyk.
Mecze rozgrywane były systemem Brazylijskim.
W turnieju uczestniczyli uczniowie z 10 klas. 


Dziewczęta:
I   miejsce Małgorzata Surdziel 3e

II  miejsce Oliwia Gawełda 2h
III miejsce Marlena Sromek 1g
oraz Alicja Dziubacka  1g, Świeboda Julia 2b, Gabriela Urbańczyk  3a, Ilona Janik 1h,
Kinga Zaczyk 2b

Chłopcy:
I   miejsce Dawid Sywała 3e
II  miejsce Michał Dziedzina 1j
III miejsce Mateusz Gajewski 2i 
oraz  Mateusz Leśniak 1j, Wiktor Poremba 1c, Karol Policht 2b, Tomasz Ruchałowski 1j, 
Andrzej Siwek 2i,Filip Gwiżdż  2i,Michał Faron  3h.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Lis
2018
Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców
W dniu 13 listopada 2018r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców.

Startowało 36 zawodników z 10 nowosądeckich szkół ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentował Dziedzina Michał 1j, który zajął miejsce 2,
Dawid Sywała 3e - miejsce 7-8, Siwek Andrzej 2i - miejsce 17- 24 oraz
Leśniak Mateusz 1j - miejsce 25 - 30.

Opiekun: Tomasz Jurkowski

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat%20_ind_tenis_stolowy_licea_chl_2018_2019.pdf
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lis
2018
Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 8 listopada 2018r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Startowały 22 uczestniki z 7 szkół.
Naszą szkołę reprezentowała Surdziel Małgorzata 3e, która zajęła 6 miejsce 
oraz
 Sromek Marlena 1g - miejsce 7-8,
Baczyńska Paulina 3k i Gawełda Oliwia 2h - miejsce 9-12.

Opiekun: Dorota Stolarczyk

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2385585991471589/2385584061471782/?type=3&theater


http://www.mos.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/tendz.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Lis
2018
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 5 listopada 2018r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu oodbyły się
kolejne rozgrywki dziewcząt i chłopców w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.
Drużyna naszych dziewcząt zajęła miejsce 1.



Skład zespołu dziewcząt:
Kruczek Wiktoria 3l, Król Wioletta 3e, Kruczek Julia 1f, Tobiasz Dominika 1f,
Klag Klaudia 2g,Fałowska Patrycja 2d, Opoka Agnieszka 2j, Tomasiak Emilia 2g

Skład zespołu chłopców:
Wójtowicz Marcin 2g, Siedlarz Dominik 3h, Chronowski Mateusz 3b, Faron Michał 3h,
Kita Szymon 3b, Piwowar Mateusz 3c, Klóska Kacper 3a, Hebda Maciej 2j

Opiekun grupy dziewcząt: Dorota Stolarczyk
Opiekun grupy chłopców: Tadeusz wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
31 Paź
2018
Unihokej Chłopców
31 października 2018 na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w unihokeju chłopców. W zawodach uczestniczyli chłopcy
z 7 szkół.  Drużyna z naszego liceum uplasowała się na miejscu 7.



Skład drużyny chłopców:

Bochenek Dominik 1, Jawor Piotr 1c, Kacper Michalak 1b, Konieczny Piotr 2j, 
Kozak Wiktor 2b, Łukasz Michalik 1b, Mikołajczyk Miłosz 1c, Policht Karol 2b, 
Szczygieł Mateusz 2b, Talar Filip 1c, Ząbkowski Kacper 1b

Opiekun: Mariusz Rusak

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_unihoc_licea_chl_2018_2019.pdf



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Paź
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
LISTOPAD 2018
05.11.2018 - poniedz.10:00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki  - Dziewczęta i Chłopcy
08.11.2018 - czwartek 09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Indywidualny - Dziewczęta
13.11.2018 - wtorek 09:00 - Stadion MOS - Tenis Stołowy Indywidualny - Chłopcy


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Paź
2018
Turniej Piłki Nożnej
23 pażdziernika 2018r. na boisku sportowym w Zawadzie odbył się finał Turnieju
Piłki Nożnej zorganizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe w ramach
obchodów związanych ze 100-leciem odzyskania niepodległości. 
Drużyna  chłopaków zajęła miejsce 4.



Skład zespołu:
Gwiżdż  Filip 2i, Gajewski Mateusz 2i, Siwek Andrzej 2i, Wąsowicz Jakub 2c,
Stawiarski Patryk 3c, Dąbrowski Eryk 3a, Policht Karol 2b, Ząbkowski Kacper 1b

Opiekun: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2359516590745196/2359514984078690/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Paź
2018
Wojewódzka Indywidualna Liga LA
23 października 2018r. na stadionie LA w Tarnowie odbyły się zawody wojewódzkie,
tym razem Indywidualna Liga LA Dziewcząt i Chłopców klas I i II.
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych.
Sztafeta dziewcząt uplasowała się na miejscu 3.


Naszą szkołę reprezentowało 7 dziewcząt i 4 chłopców:
100m - Iwańska Paulina 1e
100m - Tabor Maja 1f
100m - Najduch Piotr 1i

200m - Małek Monika 2g 
200m - Iwańska Paulina1e
200m - Gucwa Magdalena 2a
200m - Gruca Grzegorz 2c
 
400m - Grybel Konrad 2c

800m - Gródek Karolina 1j
800m -Tomasiak Emila 2g

1500m - Damian Wojciech 2c

pchnięcie kulą - Rumin Karolina 1h 

skok w dal - Rumin Karolina 

sztafeta 4x100m                       3 m-ce   
Tabor Maja 1f, Iwańska Paulina 1e,
Gucwa Magdalena 2a, Małek Monika 2g  

Opiekun: Beata Kiercz – Cempa

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202018%202019%20lic/wyniki_woj_indywid_liga_la_dz_lic_23_10_2018.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Paź
2018
Unihokej Dziewcząt
18 października 2018 na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w unihokeju dziewcząt. W zawodach uczestniczyły dziewczęta
z 5 szkół.  Drużyna z naszego liceum uplasowała się na miejscu 5.



Skład drużyny dziewcząt:

Iwańska Paulina 1e, Franczyk Natalia 1c, Gródek Karolina 1j,  Grzyb Anna 2e,
Tokarczyk Klaudia 1b, Majewska Julia 2i, Gieniec Aleksandra 1h, Burnagiel Karolina 2i   

Opiekun: Dorota Stolarczyk 

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_unihoc_licea_dz_2018_2019.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Paź
2018
Wojewódzka Liga LA I rzut
W dniu 17 października 2018r. uczennice naszego liceum walczyły o najlepsze lokaty
na zawodach wojewódzkich. Na stadionie krakowskiego AWF odbyła się Małopolska
Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - I rzut.
W zawodach wzięło udział 16 zespołów. 
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły miejsce 2.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Iwańska Paulina 1e         
Franczyk Natalia 1c 
Tabor Maja 1f

200m
Gucwa Magdalena 2a
Nowak Katarzyna 2h         
Grzyb Anna 2e      

400m
Małek Monika 2g               
Basta Natalia 2a 

800m
Cedzidło Alicja 1a
Bednarz Ewelina 3k 

skok w dal
Machowska Klaudia 1g        
Bodziony Wiktoria 2a

skok wzwyż 
Popiela Edyta 1g

pchnięcie kulą
Cichoń Jolanta 3f
Skoczeń Kamila 1d
Rumin Karolina 1h

Sztafeta 4x100m               2 m-ce
Tabor Maja1f,  Iwańska Paulina 1e, Franczyk Natalia 1c, Małek Monika 2g

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa

Wyniki:
http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202018%202019%20lic/wyniki_woj_szkolna_liga_la_koncowe_lic_17_10_2018.pdf

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202018%202019%20lic/wyniki_woj_szkolna_liga_la_szkoly_lic_17_10_2018.pdf

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202018%202019%20lic/wyniki_woj_szkolna_liga_la_indywid_lic_17_10_2018.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Paź
2018
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 15 października 2018r. na hali sportowej MOSiR rozpoczęły się rozgrywki 
dziewcząt i chłopców w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.




Skład zespołu dziewcząt:
Kruczek Wiktoria 3l, Król Wioletta 3e, Kruczek Julia 1f, Tobiasz Dominika 1f,
Klag Klaudia 2g,Fałowska Patrycja 2d, Opoka Agnieszka 2j, Citak Zuzanna 2i,
Tomasiak Emilia 2g

Skład zespołu chłopców:
Gajewski Mateusz 2i, Siwek Andrzej 2i, Wójtowicz Marcin 2g, Siedlarz Dominik 3h,  
Chronowski Mateusz 3b, Faron Michał 3h, Kita Szymon 3b, Piwowar Mateusz 3c,
Klóska Kacper 3a, Hebda Maciej 2j

Opiekun grupy dziewcząt: Dorota Stolarczyk
Opiekun grupy chłopców: Tadeusz wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Paź
2018
Szachy Drużynowe
9 października 2018r. w Zespole Szkół Samochodowych gościli uczniowie
szkół ponadgimnazjalnych, rywalizując w Szachach Drużynowych.
W rywalizacji wzięło udział 6 szkół z terenu miasta Nowego Sącza.
Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim każdy z każdym
po 15 minut na rundę. Drużyna z naszej szkoły uplasowała się na miejscu 4.

Reprezentacja naszego liceum:

Wnęk Zuzanna, Hebda Maciej, Mikołajczyk Miłosz, Wietecha Kamil
 
Opiekun: Dorota Stolarczyk

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_szachy_lic_dz_ch_2018_2019.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Paź
2018
Indywidualna Liga LA
4 października 2018r. na stadionie MOS przy ul. Lenartowicza 4, odbyła się
Indywidualna liga LA Dziewcząt i Chłopców szkół ponadgimnazjalnych klas I i II.
Za
wodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych i technicznych
W punktacji zespołowej 
dziewczęta zajęły miejsce 1, chłopcy - miejsce 3.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Iwańska Paulina 1e               1 m-ce
Tabor Maja 1f                         2 m-ce
Franczyk Natalia 1c               3 m-ce
Bartusiak Aleksandra 1f 

200m
Małek Monika 2g                     1 m-ce
Iwańska Paulina 1e                 2 m-ce
Gucwa Magdalena 2a             3 m-ce
Skowron Justyna 1h

400m
Basta Natalia 2a                      3 m-ce
Faron Katarzyna 1h 

800m
Gródek Karolina 1j                   1 m-ce
Zyzak Magdalena 2h 

Skok w dal
Franczyk Natalia 1c                 1 m-ce
Rumin Karolina 1h                    2 m-ce
Bodziony Wiktoria 2a
Bartusiak Aleksandra 1f 
Gucwa Magdalena 2a

Pchnięcie kulą
Rumin Karolina 1h                   2 m-ce
Nesterak Kaja 2f                      3 m-ce


Sztafeta 4x100m                     1 m-ce
Tabor Maja, 1f Iwańska Paulina 1e, Franczyk Natalia 1c, Małek Monika 2g


Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
 
Najduch Piotr 1i                           2 m-ce
Kmak Dawid 1j

200m
Gruca Grzegorz 2c                        3 m-ce
Kumorek Kacper 1i
Gajewski Mateusz 2i
Siwek Andrzej 2i

400m
Grybel Konrad 2c                         2 m-ce
Złocki Adam 2c
Talar Filip 1c

1500m
Damian Wojciech 2c                     2 m-ce
Zapiór Jakub 2i

skok w dal
Trojan Mateusz 2g                        3 m-ce           
Majerski Dominik 1c

pchnięcie kulą
Adamarek Paweł 1g
Święs Nikodem 1j
Krok Patryk 1j


sztafeta 4x100m                            2 m-ce


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_indywidualna_liga_la_klas_1_2_lic_2018_2019.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Wrz
2018
Streetball
28 września 2018r. na nowosądeckim rynku odbyła się XXI edycja turnieju
Ulicznej Koszykówki Streetball pod hasłem "Sport Przeciw Przemocy". 
Wydarzenie zorganizowali nauczyciele w-f oraz UKS z ZSS w Nowym Sączu.
W zawodach wystartowało dwadzieścia szkół z Nowego Sącza.
Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła drugie miejsce.

Skład drużyny:
Bania Wojciech 1f, Neznal Hubert 2j, Wrona Jakub 3i

Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Wrz
2018
Drużynowa Liga LA I rzut
W dniu 27 września 2018r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu
przy ul. Lenartowicza odbył się I rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali
w konkurencjach biegowych oraz technicznych.
Drużyna dziewcząt zajęła  miejsce 1, chłopcy uplasowali się na miejscu 4.



Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Iwańska Paulina 1e           1 m-ce
Tabor Maja 1f
Franczyk Natalia 1c 
Lebda Patrycja 2f
Bartusiak Aleksandra 1f 
Buczek Sylwia 3c 
Witkowska Karolina 2d

200m
Gucwa Magdalena 2a
Grzyb Anna 2e                    1 m-ce
Nowak Katarzyna 2h           2 m-ce
Tokarczyk Klaudia 1b 

400m
Małek Monika 2g                  1 m-ce
Basta Natalia 2a 
Kudlik Julia 1e 
Faron Katarzyna 1h 
Potoniec Weronika 1b
Ruman Klaudia 1e
Skowron Justyna 1h

800m
Bednarz Ewelina 3k 
Cedzidło Alicja 1a 
Zyzak Magdalena 2h 
Potoniec Julia 1i 
Faltyn Natalia 1g  
Machowska Klaudia 1g

Skok w dal
Franczyk Natalia 1c             1 m-ce
Bodziony Wiktoria 2a
Rumin Karolina 1h 
Król Aleksandra 1a
Bartusiak Aleksandra 1f 

Pchnięcie kulą
Skoczeń Kamila 1d
Nesterak Kaja 2f 
Rumin Karolina 1h
Faron Aleksandra 1d
Nosal Małgorzata 1d

Sztafeta 4x100m                 1 m-ce
Tabor Maja, 1f Iwańska Paulina 1e, Grzyb Anna 2e, Małek Monika 2g

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Mordarski Jakub 3d                1 m-ce
Najduch Piotr 1i                      2 m-ce
Kochanek Emil 2j
200m
Gruca Grzegorz 2c
Kumorek Kacper 1i
Siwek Andrzej 2i
Złocki Adam 2c

400m
Gajewski Mateusz 2i
Grybel Konrad 2c
Wąsowicz Jakub 2c
Zapiór Jakub 2i

800m
Talar Filip 1c

1500m
Damian Wojciech 2c

skok w dal
Wrona Jakub 3i                     1 m-ce
Majerski Dominik 1c
Trojan Mateusz 2g
Kmak Dawid 1j

pchnięcie kulą
Adamarek Paweł 1g
Święs Nikodem 1j
Krok Patryk 1j


sztafeta 4x100m                   2 m-ce
Mordarski Jakub 3d, Kochanek Emil 2j, Najduch Piotr 1i, Trojan Mateusz 2g

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2326441537386035/2326440360719486/?type=1&theater

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_liga_la_lic_i_rzut_2018_2019.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Wrz
2018
Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 24 września 2018r. na stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się
SztafetowemBiegi Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta zajęły miejsce 2 i uzyskały awans na zawody wojewódzkie,
chłopcy zajęli miejsce 4.


Skład drużyny dziewcząt:
Bednarz Ewelina 3k, Zyzak Katarzyna 3h, Studzińska Zuzanna 2h, Zyzak Magdalena 2h,
Cedzidło Alicja1a, Skowron Justyna 1h, Potoniec Weronika 1b, Iwańska Paulina 1e,
Gucwa Magdalena 2a, Basta Natalia 2a, Tokarczyk Klaudia 1b, Faltyn Natalia 1g,
Olchawska Alicja 1h

Skład drużyny chłopców:

Damian Wojciech 2c, Dudek Piotr 3j, Gajewski Mateusz 2i, Gruca Grzegorz 2c,
Grybel Konrad 2c, Kumorek Kacper 1i, Najduch Piotr 1i, Siwek Andrzej 2i, Talar Filip 1c,
Wąsowicz Jakub 2c,Wrona Jakub 3i, Zapiór Jakub 2i, Złocki Adam 2c, Zygmunt Adam 2d

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2318035804893275/2318034414893414/?type=3&theater

http://www.zpow.nsacz.pl/komunikaty_2018_2019/licea/komunikat_sztafetowe_biegi_przelajowe_licea_2018_2019.pdf




Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Wrz
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
WRZESIEŃ,PAŹDZIERNIK 2018
24.09.2018 - poniedz.10:00 - Piątkowa - Sztafetowe Biegi Przełajowe - Dziewczęta i Chłopcy
27.09.2018 - czwartek 09:00 - stadion MOS - Liga LA - I rzut -Dziewczęta i Chłopcy
28.09.2018 - piątek 09:00 - Rynek - Streetball - Chłopcy
02.10.2018 - wtorek 09:00 - Stadion MOS - Indywidualna Liga LA - Dziewczęta i Chłopcy
09.10.2018 - wtorek 09:00 - ZSS - Szachy - Dziewczęta i Chłopcy
10.10.2018 - środa 10:00 - Nowy Targ - Wojewodzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe 
15.10.2018 - poniedz. 10:00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki - Dziewczęta i Chłopcy
17.10.2018 - środa 09:30 - Kraków - Woj. Korespondencyjna Liga LA I rzut
18.10.2018 - czwartek 11:00 - Hala MOSiR - Unihoc – Dziewczęta
23.10.2018 - wtorek 10:00 - Tarnów - Wojewódzka Indywidualna LA - Dziewczęta i Chłopcy
23.10.2018 - wtorek 09:00 - Zawada - Turniej Piłki Nożnej - Chłopcy
31.10.2018 - środa 10:00 - Hala MOSiR - Unihoc –  Chłopcy


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Cze
2018
Dzień Sportu
20 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
Uczniowie ze zgłoszonych klas rywalizowali w piłce siatkowej i piłce nożnej,
pokonywali także tor przeszkód.
Klasy biorące udział w zawodach oraz ostateczne wyniki:
 
Piłka siatkowa 
1  miejsce        2a
2  miejsce        2h
3  miejsce        2b
4  miejsce        2c       
5 -8 miejsce     1b, 1d, 1i, 2f
9 -12 miejsce   1f, 1g, 1j, 2d,

Piłka nożna    
1 miejsce         1i
2 miejsce         1g
3 miejsce         2j
4 miejsce         1j
5 miejsce         1d

 Tor przeszkód
1  miejsce        1g
2  miejsce        1i
3  miejsce        2h
4  miejsce        1b
5  miejsce        1d
6  miejsce        2a
7  miejsce        2d
8  miejsce        2c
9  miejsce        2b


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Cze
2018
Piłka Nożna Dziewcząt
W dniu 8 czerwca 2018r. na boiskach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego
w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce nożnej dziewcząt ze szkół
ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 8 zespołów. W drodze losowania szkoły
zostały przydzielone na 2 grupy gdzie rozgrywały mecze eliminacyjne, następnie po 2 zespoły
z grup z zaliczeniem meczu zagrały w finale. Wszystkie spotkania rozgrywane były 2x7minut. 
Dziewczęta z naszej szkoły zajęły 3 miejsce.
 
Skład zespołu:
Dziurzyńska Dominika 2d, Grzyb Anna 1e, Ogorzałek Kinga 2a, Kostecka Gabriela 1b,
Urbańczyk Gabriela 2a, Zaczyk Kinga 1b, Zyzak Magdalena 1h.

Opiekun: Mariusz Rusak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Cze
2018
VI Bieg Patrolowy
6 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły (Monika Małek 1g, Kacper Sodolewski 1g
i Karol Policht 1b pod opieką p. Beaty Kiercz- Cempy) wzięli udział w VI Biegu Partolowym
o Puchar Pani Haliny Węgrzyn, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu.
Turniej został zorganizowany  w ramach obchodów związanych ze 100-leciem odzyskania
niepodległości przez Polskę. Zadaniem zespołów biorących udział w biegu było dotarcie do
wskazanych punktów kontrolnych, na których musieli wykonać określone zadanie i wykazać
się wiedzą historyczną. Trasa, którą pokonywali przebiegała od SP nr 21 poprzez planty,
rynek do kościoła św. Jana Pawła  II w Nowym Sączu. Suma punktów za sprawność i wiedzę
naszej drużyny zadecydowała o zajęciu 1 miejsca w kategorii wiekowej szkół ponadpodstawowych.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Cze
2018
Turniej Piłki Siatkowej
4 czerwca 2018r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji 200-lecia I Gimnazjum i Liceum
w Nowym Sączu i XX lecia PWSZ Nowy Sącz.
Reprezentanci naszej szkoły uplasowali się na miejscu 1.


Uczestnicy turnieju:
Lachowska Domonika 2f, Kruczek Wiktoria 2l, Anna Bodziony 3j, Matyja Małgorzata 1b,
Piwowar Mateusz 2c, Mateusz Chronowski 2b, Hubert Neznal 1j, Kacper Klóska 2a, Kamil Zaręba 3d

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Cze
2018
Wojewódzka Liga LA II rzut
W dniu 4 czerwca 2018r. uczennice naszego liceum walczyły o najlepsze lokaty
na zawodach wojewódzkich. Na stadionie krakowskiego AWF odbyła się Małopolska
Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - II rzut.
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły  miejsce 5.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Buczek Slwia 2c
Nowak Katarzyna 1h
Tomasiak Emilia 1g

400m
Małek Monika 1gStawiarska Kinga 2a
800m
Bednarz Ewelina 2k
Zaczyk Kinga 1b
Zyzak Magdalena 1h

skok w dal 
Bodziony Wiktoria 1a 
Orłowska Anna 2g
Kowalczyk Klaudia 2g

Pchnięcie kulą
Cichoń Jolanta 2f
Zaremba Julia 2e

sztafeta 4x100
Buczek Sylwia 2c
Nowak Katarzyna 1h
Ziółkowska Gabriela 2g
Małek Monika 1g
 
Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Maj
2018
Festiwal Biegowy
W dniu 30 maja 2018r. na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym
Sączu dzieci i młodzież rywalizowali w zawodach biegowych. Impreza została zorganizowana
przez Sądeckie Wodociągi Pod Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda
Nowaka. Celem imprezy była popularyzacja zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.
Każdy uczestnik otrzymał certyfikat  udziału, medal za uczestnictwo oraz drobny upominek.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
Marmon Sandra 1b, Zyzak Magdalena1h, Zaczyk Kinga 1b, Grzyb Anna 1e, Zygadło Karolina 1d,
Homoncik Katarzyna 2b, Studzińska Zuzanna 1h, Kostecka Gabriela 1b, Stawiarska Kinga 2a,
Słupek Olga 1c, Obrzud Sara 2b, Bednarz Ewelina 2k.

Opiekunowie: Beata Kiercz- Cempa


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Maj
2018
Turniej Piłki Nożnej
29 maja 2018r. na boisku sportowym w Zawadzie odbył się Turniej Piłki Nożnej
zorganizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe w ramach obchodów
zwiazanych ze 100-leciem odzyskania niepodległości. 
Drużyna reprezentująca nasze liceum zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się
w październiku 2018r.
 
Skład zespołu:
Gwiżdż  Filip 1i, Gajewski Mateusz 1i, Siwek Andrzej 1i, Szczepaniec Artur 1c, Wąsowicz Jakub 1c,
Szeliga Daniel 2c, Grzegorczyk Jędrzej 2j, Uryga Szymon 2j, Stawiarski Patryk 2c

Opiekun: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Maj
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
CZERWIEC 2018
04.06.2018 - poniedz. 10:00 - Kraków - LA II rzut  - Dziewczęta - Wojewódzkie
05.06.2018 - wtorek 09:30 - Pupmtrack - Siatkówka Plażowa - Chłopcy- Rejon
07.06.2018 - czwartek 09:30 - Pupmtrack - Siatkówka Plażowa - Dziewczęta - Rejon
08.06.2018 - piątek 09:00 - Stadion MOS - Piłka Nożna - Dziewczęta
13.06.2018 - środa 09:30 - Gorlice - Siatkówka Plażowa - Dziewczęta - Wojewódzkie

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Maj
2018
Siatkówka Plażowa Chłopców
W dniu 24 maja 2018r. na boiskach PUMPTRACK w Nowym Sączu odbyły się mistrzostwa 
Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej Chłopów Szkół Ponadgimnazjalnych. 
W zawodach wzięło udział 12 zespołów z siedmiu sądeckich szkół.
Spotkania rozgrywane były systemem brazylijskim do 15pkt.
Naszą szkołę reprezentowały 3 zespoły, które zajęły miejsce 2, miejsce 5-6
i miejsce 9-12. 


Uczestnicy zawodów:
Zaręba Kamil 3d, Góra Wojciech 3c, Chronowski Mateusz 2b, Faron Michał 2h, Klóska Kacper 2a,
Piwowar Mateusz 2c

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Maj
2018
Siatkówka Plażowa Dziewcząt
W dniu 23 maja 2018r. na boiskach PUMPTRACK w Nowym Sączu odbyły się mistrzostwa
Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.
W zawodach wzięło udział 7 zespołów z pięciu sądeckich szkół.
Spotkania rozgrywane były systemem brazylijskim do 15pkt.
Nasza drużyna dziewcząt zajęła 1 miejsce.

Skład drużyny: Agnieszka Opoka 1j, Patrycja Fałowska 1d

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2116790191684505/2116782938351897/?type=3&theater



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Maj
2018
Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe
W dniu 16 maja 2018r. na terenie lotniska w Nowym Targu dbył się finał Małopolskiej
Licealiady Młodzieży w Drużynowch Biegach Przełajowych. W zawodach rywalizowały
dziewczęta na dystansie 1000 m.
Drużyna dziewcząt z naszego liceum zajęła 5 miejsce.

Skład dziewcząt:
Bednarz Ewelina 2k, Buczek Sylwia 2c, Zyzak Katarzyna 2h, Zyzak Magdalena 1h.

Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Kwi
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
MAJ 2018
10.05.2018 - czwartek 09:00 - Boisko JCE - Piłka Nożna - Chłopcy
16.05.2018 - środa 09:30 - Nowy Targ - Drużynowe Biegi Przełajowe - Dziewczęta - Wojewódzkie
23.05.2018 - środa 09:00 - Pupmtrack - Siatkówka Plażowa - Dziewczęta 
24.05.2018 - czwartek 09:00 - Pupmtrack - Siatkówka Plażowa - Chłopcy
30.05.2018 - środa 09:30 - Stadion PWSZ - Biegi Sądeckie Wodociągi - Dziewczęta i Chłopcy

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Kwi
2018
Korespondencyjna Liga LA II rzut
W dniu 19 kwietnia 2018r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu
przy ul. Lenartowicza odbył się II rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 9 szkół dziewcząt
oraz 9 szkół chłopców. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach
biegowych oraz technicznych.
Drużyna dziewcząt zajęła miejsce 1, drużyna 
chłopców - miejsce 4.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Popiół Natalia 2h               2 m-ce
Buczek Sylwia 2c
Michalik Sabina 2f
Majerska Adrianna 2a
Ziółkowska Gabriela 2g

400m
Małek Monika 1g                1 m-ce
Grzyb Anna 1e                     2 m-ce
Lachowska Dominika 2f
Studzińska Zuzanna 1h

800m
Bednarz Ewelina 1k
Zyzak Magdalena 1h
Zaczyk Kinga 1b
Zyzak Katarzyna 2h
Kostecka Gabriela 1b
                    
Skok w dal
Baranowska Patrycja 2d   
Orłowska Anna 2g
Wojtas Kamila  2g
Marmon Sandra 1b
Kowalczyk Klaudia 2g          
     
Pchnięcie kulą 4kg
Bodziony Anna 3j        1 m-ce
Cichoń Jolanta 2f                 
Zaremba Julia 2e         2 m-ce

Pchnięcie kulą 3kg
Nesterak Kaja 1f          2 m-ce
                
Sztafeta 4x100            1 m-ce
Popiół Natalia 2h, Buczek Sylwia 2c, Grzyb Anna1e, Małek Monika 1g 

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Mordarski Jakub 2d             1 m-ce
Studziński Szymon 1i 
Kochanek Emilian 1j

400m
Lipnicki Marcin 1h
Gruca Grzegorz 1c
Skut Konrad 3c
Złocki Adam 1c
Studziński Szymon 1i

1500m     
Kościółek Marcin 2j
Damian Wojciech 1c
Dudek Piotr 2j

skok w dal
Grybel Konrad 1c
Trojan Mateusz 1g
Wrona Jakub 2i

pchnięcie kulą 6kg
Siedlarz Dominik 2h       
Kos Dariusz  
Słota Jakub

Sztafeta 4x100m          3m-ce
Mordarski Jakub 2d, Studziński Patryk 2i, Studziński Szymon 1i, Kosciólek Marcin 2j


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Kwi
2018
Drużynowe Biegi Przełajowe
W dniu 13 kwietnia 2018r. na stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Drużynowe  
Biegi Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
W kategorii dziewcząt, które 
rywalizowały na dystansie 1000m wystąpiło 7 szkół,
a w zawodach chłopców, którzy mieli pokonać dystans 
1500m - 9 szkół.
Drużyny składały się z 4 zawodników. Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 1
i uzyskały awans na 
na zawody wojewódzkie. Chłopcy zajęli miejsce 4.

Skład drużyny dziewcząt: Małek Monika 1g, Bednarz Ewelina 2k, Zyzak Magdalena 1h,
Zyzak Katarzyna 2h oraz Wojdyło Laura 1d.

Skład drużyny chłopców: Obrzut Krzysztof 3k, Damian Wojciech 1c, Gruca Grzegorz 1 ,
Złocki Adam 1, Grybel Konrad 1


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2068568193173372/2068558123174379/?type=3&theater




Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
12 Kwi
2018
Wojewódzka Piłka Siatkowa Dziewcząt
W dniu 10 kwietnia 2018r. w hali hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się 
Wojewódzkie Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. 
W zawodach wzięli udział mistrzowie rejonów - reprezentacja z Krakowa, Oświęcimia,
Tarnowa, Myślenic ,Wieliczki oraz Nowego Sącza.
Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 6.


Skład drużyny: 
Aleksandra  Bajerska 3e, Anna Bodziony 3j, Zuzanna Citak 1e, Patrycja Fałowska 1d,
Klaudia Klag 1g, Klaudia Kowalczyk 2g, Wioletta Król 2e, Wiktoria Kruczek 2l,
Dominika Lachowska 2f, Natalia Majowska 3g, Agnieszka Opoka 1j, Anna Orłowska 2g,
Emilia Tomasiak 1g.

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Kwi
2018
Piłka Siatkowa Chłopców
W dniu 12 marca 2018r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Piłce Siatkowej Chłopców 
 szkół ponadgimnazjalnych.
Przedstawiciele naszego liceum zajęli miejsce 2.


Skład reprezentacji chłopców:
Góra Wojciech 3c, Zaręba Kamil 3d, Skut Konrad 3c, Klóska Kacper 2a,
Krasiński Konrad 3i, Faron Michał 2h, Kita Szymon 2b, Piwowar Mateusz 2c,
Siedlarz Dominik 2h .

Opiekun: Agnieszka Sikora 


https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.2028516543845204/2028514567178735/?type=3&theater

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Kwi
2018
I Turniej Piłki Siatkowej Mikstów
W dniu 6 kwietnia 2018r. w hali naszego liceum odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Mikstów
Dziewcząt i Chłopców rocznik 2002-2003 o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół
Ogólnokształcących nr 2.
Turniej został zorganizowany w celu popularyzacji siatkówki wśród dzieci i młodzieży
z gimnazjów i promowania zdrowego trybu życia. W imprezie wzięło udział 6 drużyn. 
Zwycięskie zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy, pierwsze miejsce dodatkowo piłkę
MOLTEN dla szkoły. Każdy uczestnik dostał słodki upominek.
Organizatorem była Agnieszka Sikora i Mariusz Rusak.

Wyniki końcowe:
1 m-ce Zespół Szkolno- Przedszkolny w Muszynie
2 m-ce Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Sączu 
3 m-ce Szkoła Podstawowa w Lipnicy Wielkiej
4 m-ce Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu
5 m-ce Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Sączu
6 m-ce Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamionce Wielkiej

Wyróżniający się zawodnicy MVP:
- Kamionka Wielka - Hebda Kamil;
- Lipnica Wielka - Bulanda Grzegorz;
- SP 3 - Daniel Sułowicz;
- SP 1 - Klaudia Wąsowska;
- SP 7 - Paulina Dziedzic;
- Muszyna - Aleksandra Pierzga;

MVP PUBLICZNOŚCI:
- Bulanda Piotr - Lipnica Wielka;
- Prusak Daria - Muszyna


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Mar
2018
Rejonowa Piłka Siatkowa Dziewcząt
W dniu 28 marca 2018r. w Muszynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej
Dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły - mistrzowie powiatów: limanowskiego,
gorlickiego, nowosądeckiego i Nowego Sącza. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”,
sety rozgrywane były do 25 punktów, spotkanie do dwóch wygranych setów, trzeci set
decydujący do 15 punktów.

Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 1 oraz  uzyskały awans na zawody wojewódzkie,
które odbędą się 10 kwietnia w Nowym Sączu.
Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami.
Wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Agnieszka Opoka .

Skład drużyny: 
Aleksandra  Bajerska 3e, Anna Bodziony 3j, Zuzanna Citak 1e, Patrycja Fałowska 1d,
Klaudia Klag 1g, Klaudia Kowalczyk 2g, Wioletta Król 2e, Wiktoria Kruczek 2l,
Dominika Lachowska 2f, Natalia Majowska 3g, Agnieszka Opoka 1j, Anna Orłowska 2g,
Emilia Tomasiak 1g.

Opiekun: Tadeusz Wcześny

http://mos-nowosadeckie.pl/sprawozdania/mistrzostwa-rejonu-w-siatkowce-dziewczat-szkol-srednich/








 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Mar
2018
Wojewódzki Snowboard
W dniu 12 marca 2018r. na stokach KASINA SKI w Kasinie Wielkiej odbyły się Zawody
Wojewódzkie w Snowboardzie. Startowało 49 zawodników.
Naszą szkołę reprezentował Małkowiak Marcin z klasy 1c zajmując miejsce 26.

Opiekun: Mirosława Kasprzak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Mar
2018
Piłka Siatkowa Dziewcząt
W dniu 9 marca 2018r. w hali sportowej MoSir w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Dziewczęta zajęły miejsce 1.


Skład dziewcząt:
Król Wioletta 2e, Lachowska Dominika 2f, Orłowska Anna 2g, Bajerska Aleksandra 3e,
Majowska Natalia 3g, Kowalczyk Klaudia 2g, Fałowska Patrycja 1d, Opoka Agnieszka 1j,
Klag Klaudia 1g, Citak Zuzanna 1e, Tomasiak Emilia 1g.

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Mar
2018
Wojewódzkie Zawody Pływackie
W dniu 7 marca 2018r.na basenie MOSiR w Nowym Sączu odbył się Finał
Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym
Dziewcząt i Chłopców.

W pływaniu indywidualnym uczestnicy zmagali się na dystansie 50m, startując
w czterech stylach: dowolnym, motylkowym, klasycznym i grzbietowym. 
Sztafeta dziewcząt uplasowała się na miejscu 9, chłopcy zajęli miejsce 13.

Pływanie indywidualne: 
Szczepaniak Jakub 3c                    styl  klasyczny   6 m-ce
Tomasiak Konrad 3h                       styl  klasyczny   17 m-ce
Sadowy Kinga 3h                            styl grzbietowy 8 m- Ce
Tokarczyk Wiktoria 2b                     styl grzbietowy 18 m-ce
Łęczycki Kamil 3j                             styl grzbietowy 8 m-ce
Dąbrowska Julia 3g                         styl dowolny      11 m-ce
Polak Piotr 2d                                  styl dowolny      23 m-ce


Skład sztafety dziewcząt:
Baliczek Julia 1b, Dąbrowska Julia 3g, Mikulec Karolina 3g, Rapacz Anna 2b,
Tokarczyk Wiktoria 2b, Sadowy Kinga 3h

Skład sztafety chłopców:
Gajewski Mateusz  1i, Gomulec Michał 2d, Łęczycki Kamil 3j, Polak Piotr 2d,
Szczepaniak Jakub 3c, Tomasiak Konrad 3h

Opiekun: Izabela Borzęcka


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Lut
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
MARZEC 2018
07.03.2018 - środa 09:30 - Basen  MOSiR - Pływanie - Dziewczęta i Chłopcy - Wojewódzkie
08.03.2018 - czwartek 09:30 - Kluszkowce - Narty - Dziewczęta i Chłopcy - Wojewódzkie
09.03.2018 - piątek 09:30 - Hala MOSiR - Piłka Siatkowa - Dziewczęta

12.03.2018 - poniedz. 09:30 - Hala MOSiR - Piłka Siatkowa -  Chłopcy
12.03.2018 - poniedz. 09:00 - Kasina Wielka - Snowboard - Dziewczęta i Chłopcy
26.03.2018 - poniedz. 09:30 - Biecz - Piłka Siatkowa - Chłopcy - rejon
28.03.2018 - środa 09:30 - Muszyna - Piłka Siatkowa - Dziewczęta - rejon
28.03.2018 - środa 09:30 - Nowy Targ - Tenis Stołowy Drużynowy - Dziewczęta i Chłopcy


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Lut
2018
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 26 lutego 2018r. w hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu oodbyły się kolejne
rozgrywki chłopców w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.
Przedstawiciele naszego liceum zajęli miejsce 2.


Skład reprezentacji chłopców:
Góra Wojciech 3c, Pałubiak Przemysław 3a, Zaręba Kamil 3d, Skut Konrad 3c,
Chronowski Mateusz 2b, Faron Michał 2h, Kita Szymon 2b, Piwowar Mateusz 2c.
 

Opiekun: Agnieszka Sikora



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Lut
2018
Piłka Ręczna Chłopców
1 lutego 2018r. w Hali Sportowej MOSiR w  Nowym Sączu odbyły się (po wcześniejszych
eliminacjach 25.01) finały 
Mistrzostw Nowego Sącza w Piłce Ręcznej Chłopców szkół
ponadgimnazjalnych. 

Reprezentacja naszej szkoły zajęła miejsce 4.



Skład zespołu:
Faron Michał 3h, Franczyk  Tomasz 3g, Kądziołka Witold 1d, Klag Dominik 3c,
Sywała Dawid 2e, Król Mikołaj 3c, Obrzut Krzysztof 3k, Siedlarz Dominik 2h, Skut Konrad 3c,
Sodolewski Kacper 1d

Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Sty
2018
Narciarstrdwo i Snowboard
W dniu 30 stycznia 2018r. na stoku narciarskim w Cieniawie, odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie szkół ponadgimnazjalnych. 

Do zawodów zgłosiło się: 9 szkół, 23 zawodniczki i 39 zawodników.  
Uczniowie rywalizowali o najlepsze lokaty i awans na zawody wojewódzkie. 
Drużynowo 
(do punktacji wzięto pod uwagę po 3 najlepsze wyniki w każdej z kategorii z danej
szkoły) dziewczęta zajęły miejsce 2 a chłopcy miejsce 7. 

Narciarstwo:
Baniak Zuzanna 2d        4 m-ce
Dąbrowska Julia 3g        8 m-ce
Maślanka Izabela 2i       10 m-ce
Szot Katarzyna 2j          17 m-ce

Sodolewski Kacper 1g   11 m-ce

Dębniak Jakub 1i           14 m-ce
Rejowski Jan 2j              18 m-ce
Dudek Piotr 2j                19 m-ce
Franczyk Tomasz 3g
Kukulak Patryk 1d

Snowboard:
Dąbrowska Julia 3g        3 m-ce

Małkowiak Marcin  1c      6 m-ce
Trela Jakub  2j
Kożuch Bartłomiej 2c

Opiekunowie: Tadeusz Wcześny, Beata Kiercz - Cempa



https://www.facebook.com/836002423096628/photos/rpp.836002423096628/1976923429004516/?type=3&theater



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Sty
2018
Wyjazd na narty
W dniu 26.01.2018r. grupa uczniów II LO wraz z opiekunami - p.Tadeuszem Wcześnym
i p. Dorotą Stolarczyk szlifowali swoją formę na stokach narciarskich w Krynicy przed
zbliżającymi się zawodami w narciarstwie zjazdowym.
Wszyscy powrócili cali i zadowoleni z wyjazdu.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Sty
2018
Piłka Ręczna Dziewcząt
W dniu 22 stycznia 2018r. w hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w
Piłce Ręcznej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięło
9 szkół. W drodze losowania szkoły zostały podzielne na 3 grupy gdzie rozgrywały
mecze każdy z każdym, następnie najlepsze zespoły z grup grały w finale.
Drużyna z naszego liceum zajęła miejsce 4-6. 

Skład dziewcząt:
Bugajska Dominika 3f, Ciwińska Paulina 3f, Dąbrowska Julia 3g, Jodłowska Kinga 1d,
Król Amelia 1d, Mróz Zuzanna 1g, Popiół Natalia 2h, Sopata Sylwia 2c,
Urbańczyk Gabriela 2a, Zaczyk Kinga 1b, Zyzak Katarzyna 2h, Żygłowicz Magdalena 2c

Opiekun: Łukasz Sommer



https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.1966618083368384/1966604790036380/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Sty
2018
Pływanie Indywidualne
19 stycznia 2018r. na sądeckiej pływalni MOSiR odbyły się Zawody Pływackie
uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie zmagali się na dystansie 50m.
Na początek rywalizacja toczona była indywidualnie w czterech stylach:
motylkowym, klasycznym, grzbietowym oraz dowolnym, następnie rywalizowały sztafety. 
W sztafecie 6x50m zarówno dziewczęta jaki chłopcy uplasowali się na miejscu 1.

Styl dowolny dziewcząt:
Dąbrowska Julia 3g      1 m-ce
Rapacz Anna 2b           4 m-ce
Zbozień Katarzyna 2f    7 m-ce
Pulit  Kinga 1d               8 m-ce
Wojdyło Laura 1d          10 m-ce 
 
Styl klasyczny dziewcząt:
Wańczyk Patrycja 2h      4 m-ce
Jop Karolina 3g               5 m-ce
 
Styl grzbietowy dziewcząt:
Sadowy Kinga 3h            1 m-ce
Tokarczyk Wiktoria 2b     2 m-ce
Zbozień Katarzyna 2f, Wojdyło Laura 1d
 
Styl motylkowy dziewcząt:
Baliczek Julia1b              1 m-ce
 
Sztafeta dziewcząt:
Dąbrowska Julia 3g, Jop Karolina 3g, Pulit Kinga 1d, Baliczek Julia 1b,
Rapacz Anna 2b, Sadowy Kinga 3h

 
Styl dowolny chłopców:
Polak Piotr 2d                  2m-ce
Kasperek Jakub 1e          5 m-ce
Gajewski Mateusz 1i        9 m-ce
Franczyk Tomasz 3g        17 m-ce
 
Styl klasyczny chłopców:
Szczepaniak Jakub 3c    1 m-ce
Tomasiak Konrad 3h       2 m-ce
 
Styl grzbietowy chłopców:
Łęczycki Kamil 3j            1 m-ce

Styl motylkowy chłopców:
Łęczycki Kamil 3j

Sztafeta chłopców:
Gajewski Mateusz 1i, Kasperek Jakub 1e, Łęczycki Kamil 3j, Polak Piotr 2d,
Szczepaniak Jakub 3c, Tomasiak Konrad 3h

Opiekun: Izabela Borzęcka


 
 
 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Sty
2018
Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej
W dniu 17 stycznia 2018r. w hali sportowej MOSiR odbył się Noworoczny Turniej
Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. 
Drużyna dziewcząt  i chłopców reprezentująca naszą szkołę  zajęła miejsce 1.


Skład dziewcząt:
Król Wioletta 2e, Lachowska Dominika 2f, Orłowska Anna 2g, Bajerska Aleksandra 3e,
Majowska Natalia 3g, Kowalczyk Klaudia 2g, Fałowska Patrycja 1d, Opoka Agnieszka 1j,
Klag Klaudia 1g, Citak Zuzanna 1e, Tomasiak Emilia 1g

Skład chłopców:
Pałubiak Przemysław 3a, Góra Wojciech 3c, Krasiński Konrad 3i, Chronowski Mateusz 2b,
Faron Michał 2h, Kita Szymon 2b, Piwowar Mateusz 2c, Klóska Kacper 2a, Skut Konrad 3c,
Wójtowicz Marcin 1g, Zaremba Kamil 3d

Opiekunowie: Tadeusz Wcześny i Mariusz Rusak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Sty
2018
Koszykówka Chłopców
W dniu 9 stycznia 2018r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Koszykówce Chłopców szkół średnich. W turnieju
wystartowało 8 szkół
Grano  2x10 minut. 
Drużyna chłopaków z naszej szkoły uplasowała się na miejscu 5-6.


Skład drużyny:
Góra Wojciech 3c
Krawczyk Jakub 2i
Neznal Hubert 1j
Obrzut Krzysztof 3k
Skut Konrad 3c
Szczepaniak Jakub 3c
Wrona Jakub 2i

Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
02 Sty
2018
Terminarz Zawodów Sportowych
STYCZEŃ, LUTY 2018
09.01.2018 - wtorek 09:30 - Hala MOSiR - Koszykówka - Chłopcy
17.01.2018 - środa   09:30 - Hala MOSiR - Piłka Siatkowa - Dziewczęta i Chłopcy
19.01.2018 - piątek  09:30 - Basen  MOSiR - Pływanie - Dziewczęta i Chłopcy 
22.01.2018 - poniedz. 09:30 - Hala MOSiR - Piłka Ręczna - Dziewczęta
25.01.2018 - czwartek 11:00 - Hala MOSiR - Piłka Ręczna - Chłopcy
30.01.2018 - wtorek 09:30 - Cieniawa - Narty i Snowboard - Dziewczęta i Chłopcy
01.02.2018 - czwartek 09:30 - Hala MOSiR - Piłka Ręczna - Chłopcy - Finał
26.02.2018 - poniedz. 09:30 - Hala MOSiR - SLS Piłka Siatkowa- Chłopcy

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Gru
2017
Koszykówka Dziewcząt
W dniu 19 grudnia 2017r. w hali  sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza
w koszykówce dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z 6 szkół ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 2.



Skład drużyny:
Burnagel Karolina, Ciuła Anna 3j, Feryńska Wiktoria 1h, Gasparska Oliwia 2d, Grzyb Anna 1e, Karwala Wiktoria 1g,Kukuła Mariola,  Nowak Katarzyna 1h, Popiół Natalia 2h, Skoczeń Aleksandra 1h, Witowska Oliwia 3j.

Opiekun:Łukasz Sommer


https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzyszkolny-O%C5%9Brodek-Sportowy-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Gru
2017
Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa
15 grudnia 2017r. w Sali Ratuszowej w Nowym Sączu odbyło się uroczyste Podsumowanie
Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2016/2017.
W podsumowaniu udział wzięli zaproszeni goście, jak również zaproszeni dyrektorzy szkół
wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.
Nagrodzone  zostały szkoły, które w punktacji szkół za rok szkolny 2016/2017 zajęły
od 1-6 miejsca w kategorii rocznikowej Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady.
Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła miejsce 1, natomiast w kategorii chłopców - miejsce 3.

Licealiada Młodzieży Szkolnej - Dziewczęta
1. miejsce – II LO                      (740,5 pkt)
2. miejsce – ZS nr 1                  (483,5 pkt)
3. miejsce – ZS Ekonom.          (445,5 pkt)
4. miejsce – I LO                       (222 pkt)
5. miejsce – ZS nr 3                  (183 pkt)
6. miejsce – PTZ                       (160,5 pkt) 

Licealiada Młodzieży Szkolnej - Chłopcy
1. miejsce – ZS Samoch.           (522,5 pkt)
2. miejsce –  ZS Elektr -Mech.   (485 pkt)
3. miejsce – II LO                       (475,5 pkt)
4. miejsce – ZS nr 1                   (429 pkt)
5. miejsce – ZS Ekonom            (352 pkt)
6. miejsce – ZSB                        (345,5 pkt)


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Gru
2017
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 6 grudnia 2017r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły 
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Drużyna z naszej szkoły zajęła 1 miejsce.


Skład zespołu:
Surdziel Małgorzata 2e
Baczyńska Paulina 2k 

Opiekun: Dorota Stolarczyk



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Gru
2017
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców
W dniu 1 grudnia 2017r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.

Startowało 12 drużyn z 7 nowosądeckich szkół ponadgimnazjalnych.
Drużynowo nasi zawodnicy uplasowali się na miejscu 9-12.



Naszą szkołę reprezentowali:
Dawid Sywała 2e   
Michał Faron  2h    
Gajewski Mateusz 1i

Opiekun: Mariusz Rusak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Lis
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
GRUDZIEŃ   2017
01.12.2017 - piątek 09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Chłopcy
06.12.2017 - środa  09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Dziewczęta
14.12.2017 - czwartek 09:00 - ZSS - Szachy Indywidualne - Dziewczęta i Chłopcy 
19.12.2017 - wtorek 09:30 Hala MOSiR - Koszykówka - Dziewczęta

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Lis
2017
Wojewódzkie Szachy Drużynowe
W dniu 27 listopada 2017r. w Myślenicach odbyły się rywalizacje w Szachach
Drużynowych Dziewcząt i Chłopców na szczeblu wojewódzkim.
Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Wójs Karolina 3h, 
Bielec Bartłomiej 3b, Nieć Filip 3a i Sajdak Kamil 2j
uplasowali się na miejscu 14.

Opiekun: Dorota Stolarczyk
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Lis
2017
Szkolne Zawody Pływackie
W dniu 17 listopada 2017r. na pływalni MOSiR zostały zorganizowane Mistrzostwa
Szkoły w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali
na dystansie 50m w stylu dowolnym, klasycznym i grzbietowym oraz 25m w stylu
motylkowym.
 

Uczestnicy zawodów:
Styl dowolny dziewczęta:
Dąbrowska Julia 3g  1m-ce
Baliczek Julia 1b  2m-ce
Kęska Dominika 2l  3m-ce
Fiut Agnieszka 3d, Pulit Kinga 1a, Wojdyło Laura 1d
 
Styl dowolny chłopcy:
Polak Piotr 2d  1m-ce
Kasperek Jakub 1e  2 m-ce
Poręba Nikodem 1g  3m-ce
Gajewski Mateusz 1i,  Mordarski Jakub 2d, Liszka Krzysztof 1j, Franczyk Tomasz 3g,
Krajewski Paweł 1j, Gwiżdż Filip 1i, Policht Jakub 1i, Michalik Rafał 1j, Trojan Mateusz 1g.
 
Styl klasyczny dziewczęta:
Jop Karolina 3g  1m-ce
Mikulec Karolina 3g  2m-ce
Pulit Kinga 1a 3m-ce
 
Styl klasyczny chłopcy:
Poręba Nikodem 1g  1m-ce
Liszka Krzysztof 1j  2m-ce
Trojan Mateusz 1g  3m-ce
 
Styl grzbietowy dziewczęta:
Sadowy Kinga 3h   1m-ce
Wojdyło Laura 1b  2m-ce
Kocik Dominika 1c  3m-ce
 
Styl grzbietowy chłopcy:
Kasperek Jakub 1e  1m-ce
 
Styl motylkowy dziewczęta:
Baliczek Julia 1b 1m-ce
Ciuła Karolina 2d 2m-ce
Baniak Zuzanna 2d 3m-ce
 
Organizatorzy: Izabela Borzęcka, Dorota Stolarczyk 
Beata Kiercz- Cempa, Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Lis
2017
Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 9 listopada 2017r. na obiektach hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły
się Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Startowały 23 uczestniki.
Naszą szkołę reprezentowała Surdziel Małgorzata 2e, która zajęła 1 miejsce oraz
Baczyńska Paulina 2k - zajęła miejsce 3.
Drużynowo dziewczęta uplasowały się na miejscu 1.

Opiekun: Dorota Stolarczyk

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.1877774038919456/1877772595586267/?type=3&theater



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Lis
2017
Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców
W dniu 3 listopada 2017r.na hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców.

Startowało 24 uczestników.
Drużynowo nasi zawodnicy uplasowali się na miejscu 4.



Naszą szkołę reprezentowali:
Dawid Sywała 2e   3 m-ce
Michał Faron  2h    13m-ce


Opiekun: Izabela Borzęcka

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/rpp.836002423096628/1871223719574488/?type=3&theater
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
31 Paź
2017
Unihokej Dziewcząt
W dniu 30 października 2017 na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w unihokeju dziewcząt. W zawodach uczestniczyły dziewczęta z 6 szkół. 
Drużyna z naszego liceum uplasowała się na miejscu 3.


Skład zespołu:

Adamczyk Patrycja 3d, Bochenek Magdalena 3d, Faron Martyna 3d, Filipowicz Maria 3d,
Leśniak Anna 3d, Pyrek Anna 3d, Szczurek Monika 3d, Świgut Dominika 3d, Zielińska Klaudia 3d,
Źrołka Klaudia 3d, Burnagel Karolina 1i, Majewska Julia 1i.

Opiekun: Dorota Stolarczyk
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Paź
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
LISTOPAD 2017
03.11.2017 - piątek 09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Indywidualny - Chłopcy
09.11.2017 - czwartek 09:00 - Hala MOSiR -Tenis Stołowy Indywidualny - Dziewczęta
29.11.2017 - środa 09:30 - Myślenice - Wojewódzkie Szachy Drużynowe - Dziewczęta,Chłopcy


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Paź
2017
Wojewódzka Indywidualna Liga LA
25 października 2017r. na Stadionie LA w Tarnowie odbyły się zawody wojewódzkie,
tym razem Indywidualna Liga LA Dziewcząt i Chłopców klas I i II.
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych.





Naszą szkołę reprezentowało 7 dziewcząt i 4 chłopców:
100m - Buczek Sylwia 2c
100m - Mordarski Jakub 2d - 2 m-ce
100m - Studziński Szymon 1i
100m - Trojan Mateusz 1g
100m - Poręba Nikodem 1g

200m - Małek Monika 1g - 2 m-ce
200m - Grzyb Anna 1e
200m - Mordarski Jakub 2d
 
400m - Małek Monika 1g - 2 m-ce

800m - Zyzak Magdalena 1h 

pchnięcie kulą - Nesterak Kaja 1f 
pchnięcie kulą - Zaremba Julia 2e 

sztafeta 4x100m - Buczek Sylwia 2c, Małek Monika1g, Grzyb Anna 1e,
Ziółkowska Gabriela 2g - 2 m-ce    
sztafeta 4x100m - Mordarski Jakub 2d, Poręba Nikodem 1g, Studziński Szymon 1i,
Trojan Mateusz 1g - 3 m-ce

Opiekunowie: Beata Kiercz – Cempa, Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Paź
2017
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
W dniu 23 października 2017r. w naszej szkole został rozegrany Turniej Tenisa
Stołowego.
Udział wzięli uczniowie z klas: 1e, 1i, 2a, 2e, 2h, 2i, 2l, 2k, 3f.
Mecze rozgrywane były systemem Brazylijskim.
Najlepsze wyniki uzyskali:
I   Małgorzata Surdziel 2e

II  Paulina Baczyńska 2k 
III Dominika Pawlak 2l   
I   Dawid Sywała 2e
II  Michał Faron 2h 
III Mateusz Gajewski 1i 

Organizatorzy turnieju: Dorota Stolarczyk 



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Paź
2017
Zawody Szachowe
19 października 2017r. w Zespole Szkół Samochodowych gościli uczniowie
szkół ponadgimnazjalnych, rywalizując w Szachach Drużynowych.
W rywalizacji wzięło udział 7 szkół z terenu miasta Nowego Sącza.
Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim każdy z każdym
po 15 minut na rundę. Drużyna z naszej szkoły uplasowała się na miejscu 1.

Reprezentacja naszego liceum:

Adamczyk Monika 3d, Fiut Agnieszka 3d, Wójs Karolina 3h, Bielec Bartłomiej 3b,
Jurzynek Krzysztof 3d, Nieć Filip 3a, Sajdak Kamil 2j, Zagórowski Konrad 3a.
 
Opiekun: Dorota Stolarczyk


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Paź
2017
Wojewódzka Liga LA I rzut
W dniu 17 października 2017r. uczennice naszego liceum walczyły o najlepsze lokaty
na zawodach wojewódzkich. Na stadionie krakowskiego AWF odbyła się Małopolska
Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - I rzut.
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły 6 miejsce.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Popiół Natalia 2h
Ziółkowska Gabriela 2g
Citak Zuzanna 1i

400m
Małek Monika 1g
Wójs Karolina 3h
Marmon Sandra 1b

800m
Bednarz Ewelina 2k
Zyzak Magdalena 1h
Zyzak Katarzyna 2h

skok w dal 
Baranowska Patrycja 2d
Kocemba Faustyna 3b
Majerska Adrianna 2a

Pchnięcie kulą
Zaremba Julia 2e
Nesterak Kaja 1f
Kowalczyk Klaudia 2g

sztafeta 4x100
Małek Monika 1g
Ziółkowska Gabriela 2g
Majerska Adrianna 2a
Popiół Natalia 2h
 
Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Paź
2017
Indywidualna Liga LA
5 października 2017r. na stadionie MOS przy ul. Lenartowicza 4, odbyła się
Indywidualna liga LA Dziewcząt i Chłopców szkół ponadgimnazjalnych klas I i II.
Za
wodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych,
jak również o prawo awansu na zawody wojewódzkie.
Drużynowo (do punktacji brano pod uwagę 2 najlepsze wyniki w każdej
konkurencji z danej szkoły) dziewczęta z naszego liceum zajęły 1 miejsce, a chłopcy 
uplasowali się na miejscu 4 .

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Majerska Adrianna 2a   3 m-ce
Nowak Katarzyna 1h
Buczek Sylwia 2c
Ziółkowska Gabriela 2g               

200m
Małek Monika 1g  1 m-ce
Grzyb Anna 1e   2 m-ce

400m
Małek Monika 1g   1 m-ce
Marmon Sandra 1b

800m
Zyzak Magdalena 1h   3 m-ce                     
Zyzak Katarzyna 2h 
Bednarz Ewelina 2k

Skok w dal
Baranowska Patrycja 2d
Marmon Sandra 1b
Grzyb Anna 1e
Majerska Adrianna 2a
Grzesik Kamila 2g

Pchnięcie kulą               
Zaremba Julia   2e   1 m-ce     
Nesterak Kaja 1f   2 m-ce

Sztafeta 4x100m   1 m-ce
Buczek Sylwia 2c
Ziółkowska Gabriela 2g
Grzyb Anna 1e
Małek Monika 1g

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m

Mordarski Jakub 2d 1 m-ce
Studziński Szymon 1i
Król Michał 2i

200m
Mordarski Jakub  2d 3 m-ce
Studziński Patryk 2i
Trojan Mateusz 1g

400m
Lipnicki Marcin 1h
Matiaszek Tomasz 1j
Gruca Grzegorz 1c

1500m
Damian Wojciech 1c
Kościółek Marcin 2i
Dudek Piotr 2j

skok w dal
Wrona Jakub 2i
Piwowar Mateusz 2c
Grybel Konrad 1c
Trojan Mateusz 1g

pchnięcie kulą
Siedlarz Dominik 2h
Piwowar Mateusz 
2c

sztafeta 4x100m  1m-ce
Mordarski Jakub 2d
Król Michał 2j
Studziński Szymon 1i
Trojan Mateusz 1g

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


https://www.facebook.com/836002423096628/photos/a.1827333537296840.1073742090.836002423096628/1839997142697146/?type=3&theater


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Paź
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
PAŹDZIERNIK 2017
05.10.2017 - czwartek 09:00 - Stadion MOS - Indywidualna LA klasy 1 i 2
17.10.2017 - wtorek 09:30 - Kraków - Woj. Korespondencyjna Liga LA I rzut
19.10.2017 - czwartek 09:00 - ZSS - Szachy Dziewczęta i Chłopcy
25.10.2017 - środa 09:30 - Tarnów - Wojewódzka Indywidualna LA 
30.10.2017 - poniedz. 09:30 - Hala MOSiR - Unihoc – Dziewczęta


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
28 Wrz
2017
Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 27 września 2017r. na stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Sztafetowe
Biegi Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
W kategorii dziewcząt, które 
rywalizowały na dystansie 10x1000m wystąpiło 6 szkół,
i w zawodach chłopców, którzy mieli pokonać dystans 
10x1500m wystąpiło 6 szkół.
Chłopcy zajęli miejsce 4.


Skład drużyny dziewcząt:
Małek Monika 1g, Zyzak Katarzyna 2h, Zyzak Magdalena 1h, Marmon Sandra 1b, 
Bednarz Ewelina 2k, Zaczyk Kinga 1b, Grzyb Anna 1e, Wojdyło Laura 1d,
Studzińska Zuzanna 1h, Skoczeń Aleksandra 1h, Obrzut Sara 2b.

Skład drużyny chłopców:
Dudek Piotr 2j, Damian Wojciech 1c, Faron Michał 2h, Gruca Grzegorz 1c,
Grybel Konrad 1c, Kościółek Marcin 2i, Studziński Patryk 2j, Szczerba Szymon 3h,
Wrona Jakub 2i, Złocki Adam 1c, Lipnicki Marcin 1h.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/836002423096628/photos/pcb.1831799480183579/1831798433517017/?type=3&theater



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Wrz
2017
Korespondencyjna Liga LA I rzut
W dniu 26 września 2017r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu
przy ul. Lenartowicza odbył się I rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 9 szkół dziewcząt
i 10 szkół chłopców. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach
biegowych oraz technicznych.
Drużyna dziewcząt zajęła 1 miejsce, chłopcy uplasowali się na miejscu 5.



Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
MichalikSabina 2f
Ziółkowska Gabriela 2g               
Citak Zuzanna 1i

400m
Małek Monika 1g                    1 m-ce
Wójs Karolina 3h                    3 m-ce

800m
Zyzak Katarzyna 2h               
Zyzak Magdalena 1h                    
Studzińska Zuzanna 1h
Bednarz Ewelina 2k
Fiut Agnieszka 3d

Skok w dal
Grzyb Anna 1e
Wojtas Kamila 2g
Grzesik Kamila 2g

Pchnięcie kulą
Bodziony Anna  3j                  1 m-ce
Zaremba Julia   2e                  2 m-ce
Feryńska Wiktoria 1h

Sztafeta 4x100m
Michalik Sabina 2f
Ziółkowska Gabriela 2g
Grzyb Anna 1e
Małek Monika 1g

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Mordarski Jakub 2d
Król Michał 2j
Studziński Szymon 1i
Gwiżdż Filip 1i
Policht Jakub 1i

400m
Matiaszek Tomasz 1j
Faron Michał 2h
Studziński Patryk 2i
Gajewski Mateusz
Jarosz Tomasz 1c
Gruca Grzegorz 1c

1500m
Kościółek Marcin 2i
Damian Wojciech
Dudek Piotr 2j
Lipnicki Marcin 1h
Złocki Adam 1c

skok w dal
Wrona Jakub 2i
Grybel Konrad 1c
Płachta Mateusz 3a

pchnięcie kulą
Siedlarz Dominik 2h
Szeliga Dawid 2c
Jasiński Kacper 1c
Utnicki Marcin 3c
Lizoń Karol 1c
Cisowski Karol 1c

sztafeta 4x100m
Mordarski Jakub 2d
Studziński Patryk 2i
Studziński Szymon 1i
Król Michał 2j

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Wrz
2017
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 25 września 2017r. na hali sportowej MOSiR rozpoczęły się rozgrywki chłopców 
i dziewcząt w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.



Skład zespołu dziewcząt:
Klag Klaudia 1g, Król Wioletta 2e, Orłowska Anna 2g, Bodziony Anna 3j,
Bajerska Aleksandra 3e, Majowska Natalia 3g, Kowalczyk Klaudia 2g, Fałowska Patrycja 1d,
Opoka Agnieszka 1g, Citak Zuzanna 1i, Tomasiak Emilia 1g.

Skład zespołu chłopców:
Faron Michał 2h, Kita Szymon 2b,Piwowar Mateusz 2c, Klóska Kacper 2a,
Chronowski Mateusz 2b, Dąbrowski Eryk 2a, Góra Wojciech 3c,
Krasiński Konrad 3i, Skut Konrad 3c, Pałubiak Przemysław 3a.

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Wrz
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
WRZESIEŃ 2017
25.09.2017 - poniedz. 08:00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki 
26.09.2017 - wtorek 09:00 - 
stadion MOS - Liga LA - I rzut 
27.09.2017 - środa 10:00 - Piątkowa - Sztafetowe Biegi Przełajowe 
29.09.2017 - piątek 09:00 - Rynek - Streetball 

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Cze
2017
Dzień Sportu
21 czerwca 2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
Uczniowie ze zgłoszonych klas rywalizowali w piłce siatkowej i piłce nożnej,
pokonywali także tor przeszkód.





Klasy biorące udział w zawodach oraz ostateczne wyniki:
 
Piłka siatkowa 
1  miejsce        1a
2  miejsce        2d
3  miejsce        1b
4  miejsce        1h       
5  miejsce        1c
6  miejsce        2c
7  miejsce        2i
8  miejsce        1e
9  miejsce        1j
10 miejsce       2h
11 miejsce       2g

Piłka nożna 
1 miejsce         1h
2 miejsce         1i
3 miejsce         2h
4 miejsce         1j
 
Tor przeszkód
1  miejsce        2h
2  miejsce        2i
3  miejsce        2d
4  miejsce        1j
5  miejsce        2g
6  miejsce        1c
7  miejsce        1a
7  miejsce        1h
9  miejsce        1b
10 miejsce       1e
11 miejsce       2c
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Cze
2017
Wojewódzka Siatkówka Plażowa
13 czerwca 2017r. na  boiskach  do siatkówki plażowej  OSiR   w Gorlicach
odbyła się Małopolska  Licealiada  Młodzieży   w  Siatkówce  Plażowej Dziewcząt.
Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów,  grano systemem pucharowym brazylijskim
- do dwóch przegranych. Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę zajęła 3 miejsce.

Skład drużyny:
Lachowska Dominika 1f
Orłowska Anna 1g
Blicharz Gabriela 1g

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Cze
2017
Piłka Nożna Dziewcząt
W dniu 7 czerwca 2017r. na Boiskach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego
w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce nożnej dziewcząt
ze szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 7 szkół. W drodze
osowania szkoły zostały przydzielone na 2 grupy gdzie rozgrywały mecze
eliminacyjne, następnie po 2 zespoły z grup z zaliczeniem meczu zagrały
w finale. Wszystkie spotkania rozgrywane były 2x7minut. 
Dziewczęta z naszej szkoły zajęły 3 miejsce.

Skład drużyny:

Filipek Edyta 1a, Ogorzałek Kinga 1a, Urbańczyk Gabriela 1a, Dziurzyńska  Dominika 1d,
 Ruchała Kinga 2c, Filipowicz Maria 2d, Fiut Agnieszka 2d, Szczurek Monika 2d,
Turek Dominika 2d, Zielińska Klaudia 2d.

Opiekun: Mirosława Kasprzak

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1702083839821811



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Cze
2017
Festiwal Biegowy
W dniu 1 czerwca 2017r. na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym
Sączu dzieci i młodzież rywalizowali w zawodach biegowych. Impreza została zorganizowana
przez Sądeckie Wodociągi Pod Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda
Nowaka. Celem imprezy była popularyzacja zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.
Każdy uczestnik otrzymał certyfikat  udziału, medal za uczestnictwo oraz drobny upominek.

Dziewczęta reprezentujące szkołę:
Obrzud Sara 1b, Katarzyna Homoncik 1b, Wnęk Magdalena 1c, Buczek Sylwia 1c,
Wontorczyk Gabriela 1c, Siedlarz Karolina 1c, Lachowska Dominika 1f, Kowalczyk Klaudia 1g,
Wojtas Kamila 1g, Bairaktar Marta 1h, Fiut Agnieszka 2d, Mikulec Karolina 2g, Dąbrowska Julia 2g,
Jop Karolina 2g, Gajkowska Gabriela 3i.
Chłopcy reprezentujący szkołę:
Obrzut Krzysztof 2k, Skut Konrad 1c, Faron Michał, Klag Dominik 1c.

Opiekunowie:
Beata Kiercz- Cempa, Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
31 Maj
2017
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 29 maja 2017 r. na Hali MOSiR odbyły się kolejne rozgrywki  Chłopców
i Dziewcząt  klas 1 i 2 w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki 
Dziewczęta zajęły 1 miejsce, chłopcy zajęli miejsce .


Skład zespołu dziewcząt:
Kruczek Wiktoria 1l, Król Wioletta 1e, Lachowska Dominika 1f, Orłowska Anna 1g, Bodziony Anna 2j,
Bajerska Aleksandra 2e, Majowska Natalia 2g, Kowalczyk Klaudia 1g, Blicharz Gabriela 2i, Berus Wiktoria 2g.

Skład zespołu chłopców:
Faron Michał1h, Kita Szymon 1b,Piwowar Mateusz 1c, Klóska Kacper 1a, Siedlarz Dominik 1h,
Gołyźniak Wojciech 1a, Dąbrowski Eryk 1a, Szczepański Adam 1a, Gurbowicz Gabriel 1h, Góra Wojciech 2c,
Zaręba Kamil 2d, Skut Konrad 2c.

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Maj
2017
Korespondencyjna Liga LA II rzut
W dniu 25 maja 2017r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu
przy ul. Lenartowicza odbył się II rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 5 szkół dziewcząt
oraz 7 szkół chłopców. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach
biegowych oraz technicznych.
Zarówno drużyna dziewcząt jak i 
chłopców zajęła 2 miejsce.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Popiół Natalia 1h                  3m-ce
Michalik Sabina 1f
Jop Karolina 2g

400m
Wójs Karolina 2h                  
Dąbrowska Julia 2g
Fiut Agnieszka 2d
Wnęk Magdalena 1c

800m
Mikulec Karolina 2g           3 m-ce
Bednarz Ewelina 1k
Matusik Aneta 2b                     
Lachowska Dominika 1f

Skok w dal
Majerska Adriana 1a  
Kocemba Faustyna 2b            
Baranowska Patrycja 1d        
Stawiarska Kinga 1a

Pchnięcie kulą
Cichoń Jolanta 1f                 1 m-ce
Zaremba Julia 1e                  2 m-ce


Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Mordarski Jakub 1d             1m-ce
Kurowski Michał                   3m-ce

400m
Studziński Patryk 1j
Siwiec Konrad 
Krasiński Konrad 2i

1500m
Obrzut Krzysztof 2k           3m-ce         
Kościółek Marcin 1j
Dudek Piotr 1j

skok w dal
Płachta Mateusz 2a
Wrona Jakub 1i
Borek Norbert 

pchnięcie kulą
Siedlarz Dominik 1h           2m-ce
Szeliga Dawid

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Maj
2017
Siatkówka Plażowa Dziewcząt i Chłopców
W dniu 23 maja 2017r. na boiskach PUMPTRACK w Nowym Sączu
odbyły się mistrzostwa Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 13 zespołów
dziewcząt oraz 12 drużyn chłopców. Spotkania rozgrywane były systemem
brazylijskim do 15pkt. Jedna nasza drużyna dziewcząt zajęła 1 miejsce,
druga - miejsce 7-8.
Chłopcy uplasowali się na miejscu 2 i na miejscu 5-6.

Skład drużyn:
chłopcy: Góra Wojciech, Zaręba Kamil, Faron Michał, Gołyźniak Wojciech.
dziewczęta: Lachowska Dominika 1f, Maciuszek Magdalena 3l, Majowska Natalia,
Blicharz Gabriela, Kosal Paulina 3h

Opiekun:Agnieszka Sikora

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1684472274916301


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Maj
2017
Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe
W dniu 17 maja 2017r. na terenie lotniska w Nowym Targu dbył się finał Małopolskiej
Licealiady Młodzieży w Drużynowch Biegach Przełajowych. W zawodach rywalizowali 
chłopcy  i dziewczęta na dystansie 1500 m.
Drużyna dziewcząt z naszego liceum zajęła miejsce, a w biegu indywidualnym
Krzysztof Obrzut zajął 4 miejsce. 

Skład dziewcząt:
Lachowska Dominika 1f,Matusik Aneta 2b, Gajkowska Gabriela 3i, Bairaktar Marta 1h,
Skowron Marcelina 1k, Obrzut Sara 1b.

Opiekun: Beata Kiercz- Cempa



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Maj
2017
Piłka Nożna Chłopców
W dniu 15 maja 2017r. na Boiskach Jezuickiego Centrum Edukacyjnego
w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej
chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięły udział 4 szkoły.
Wszystkie spotkania rozgrywane były 2x10 minut. 
Drużyna z naszej szkoły zajęła 3 miejsce.

Skład drużyny:

Bołoz Krzysztof, Krasiński Konrad, Wiewióra Kacper, Widlak Dawid, Uryga Szymon, Szczerba Szymon,
Stawiarski Patryk, Grzegorczyk Jędrzej, Klag Dominik, Skut Konrad

Opiekun: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1676212322408963


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Maj
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
maj, czerwiec 2017
15.05.2017 - poniedz. 09:00 - Boisko Jezuici - Piłka Nożna Chłopców
17.05.2017 - środa 10:00 - Nowy Targ - Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe 
23.05.2017 - wtorek 09:00 - Pumptrack - Siatkówka Plażowa Dziewcząt i Chłopców
25.05.2017 - czwartek 09:30 - stadion MOS - LA  II rzut

02.06.2017 - piątek 09:00 - UFO - Turniej Bilardowy Dziewcząt i Chłopców 
07.06.2017 - środa 09:00 - Stadion MOS - Piłka Nożna Dziewcząt 


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Kwi
2017
Turniej siatkówki
21 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Samochodowych odbył się turniej
siatkówki dla młodzieży ponadgimnazjalnej
w ramach Zintegrowanej Polityki
Bezpieczeństwa pod hasłem „Sport Przeciw Przemocy”. 

Organizatorami tego cyklu, w jubileuszowym roku 20 -lecia, była dyrekcja
i nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Samochodowych.
Chłopcy z naszej szkoły zajęli miejsce 1. 


Skład drużyny chłopców:
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Chronowski  Mateusz1b
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Klóska Kacper 1a
Skut Konrad 2c
Zaręba Kamil 2d
Krasiński Konrad

Opiekun: Agnieszka Sikora
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Kwi
2017
Drużynowe Biegi Przełajowe
W dniu 4 kwietnia 2017r. na Stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Drużynowe Biegi
Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach
rywalizowały dziewczęta na dystansie 1200m, a chłopcy na dystansie 1600m.
Drużyna dziewcząt  z naszej szkoły zajęła miejsce 1 i uzyskała awans na zawody
wojewódzkie, które odbędą się 26 kwietnia w Nowym Targu.
Drużyna chłopców ukończyła bieg na miejscu 4.

Dziewczęta reprezentujące szkołę:

Kowalczyk Klaudia 1g
Bednarz Ewelina 1k
Lachowska Dominika 1f
Michalik Sabina 1f
Obrzut Sara 1b
Bairaktar Marta 1h
Matusik Aneta 2b
Mikulec Karolina 2g
Jop Karolina 2g
Świderska Natalia 2h
Wójs Karolina 2h
Fiut Agnieszka 2d
Baran Alicja 3h
Kubisz Dominika 3h
Poręba Ilona 3h
Gajkowska Gabriela 3i

opiekun: Beata Kiercz- Cempa

Chłopcy reprezentujący szkołę:
Obrzud Krzysztof 2k
Dudek Piotr 1j
Szczerba Szymon 2h
Kania Bartek 3c
Wrona Jakub  1i
Kościółek Marcin 1i
Studziński Patryk 1j
Faron Michał  1h
Filip Tokarz 1k
Królewski Przemysław 1k
Kuczaj Dominik 1j

Opiekun: Łukasz Wrona


https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1631713340192195


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Kwi
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
kwiecień 2017
04.04.2017 - wtorek 09:30 - Piątkowa - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
20.04.2017 - czwartek 09:30 - stadion MOS - LA  II rzut
26.04.2017 - środa 09:30 - Nowy Targ- Wojewódzkie Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców 


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
31 Mar
2017
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 30 marca 2017 r. na Hali MOSiR odbyły się kolejne rozgrywki Chłopców i Dziewcząt  
klas 1 i 2 w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki.
Dziewczęta jak i chłopcy z naszego liceum zajęli miejsce pierwsze.


Skład drużyny chłopców:
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Chronowski  Mateusz1b
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Klóska Kacper 1a
Skut Konrad 2c
Zaręba Kamil 2d
Krasiński Konrad

Opiekun: Agnieszka Sikora

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Bodziony Anna 2j
Majowska Natalia 2g
Król Wioletta
Kruczek Wiktoria 1l
Lachowska Dominika 1f
Orłowska Anna 1g
Bajerska Aleksandra 2e
Kowalczyk Klaudia 1g

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Mar
2017
Zawody Rejonowe w Siatkówce Dziewcząt
23marca 2017r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się półfinały
Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
W finale rejonu spotkały się mistrzynie szkół, które zwyciężyły w swoich zawodach
powiatowych
- zawodniczki reprezentujące Nowy Sącz, Stary Sącz, Gorlice i Limanową.
Drużyny rywalizowały w jednej grupie do dwóch wygranych setów.
Nasze
 dziewczęta zajęły miejsce 2.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Maciuszek Magdalena 3l
Wojta Magdalena 3a
Kosal Paulina 3h
Kruczek Kinga 3g
Bodziony Anna 2j
Bajerska Aleksandra 2e
Majowska Natalia 2g
Lachowska  Dominika 1f
Orłowska Anna 1g
Kruczek Wiktoria 1l

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1619091341454395


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Mar
2017
Wojewódzka Koszykówka Dziewcząt
W dniu 17 marca 2017r. w hali sportowej w Bochni odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady
Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów - zawodniczki
reprezentujące Nowy Sącz, Nowy Targ, Bochnię, Chrzanów, Tarnów i Kraków.
W wyniku odprawy technicznej z opiekunami i przeprowadzonym losowaniu, ustalono system
rozgrywek w dwóch grupach każdy z każdym, następnie 3 miejsca z grup walczyły o miejsce
5-6 w turnieju. Pozostałe drużyny zagrały w finale. Grano 2x10minut.  
Dziewczęta z naszego liceum zajęły miejsce 2.

Skład dziewcząt:
Brończyk Wiktoria 3l
Mróz Klaudia 3a
Kulig Ewa 3a
Młynarz Barbara 3h
Orzeł Anna 3l
Sadowska Magdalena 3l
Popiół Natalia  1h
Witowska Oliwia 2j
Gasparska Oliwia  1d
 
Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Mar
2017
Wojewódzkie Narciarstwo
10 marca 2017r.na stoku w Kluszkowcach odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży  
w Narciarstwie Alpejskim chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Czader
z klasy 1g zajmując miejsce 29.

Opiekun:Mirosława Kasprzak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Mar
2017
Wojewódzki Snowboard
W dniu 2 marca 2017r. na stoku w Rabce - Zdroju odbyły się Zawody Wojewódzkie
w Snowboardzie. Naszą szkołę reprezentował Siwiec Konrad 3h, który zajął miejsce XIV
oraz Trela Łukasz 1j, który uplasował się na miejscu XX.
Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Mar
2017
Wojewódzkie Zawody Pływackie
W dniu 1 marca 2017r. na basenie w Suchej Beskidzkiej odbyły się zawody wojewódzkie w
Pływaniu Indywidualnym, natomiast 2 marca w Pływaniu Drużynowym. 
W pływaniu indywidualnym uczestnicy zmagali się na dystansie 50m, startując
w czterech stylach: dowolnym, motylkowym, klasycznym i grzbietowym. 
W punktacji drużynowej (wzięto pod uwagę wynik sztafety i najlepsze wyniki w każdym stylu) 
dziewczęta uplasowały się na miejscu 8, chłopcy zajęli miejsce 11.

Pływanie indywidualne:
Polak Piotr  1d                    50 dowolny         m-ce XIV
Tomasiak Konrad 2h         50 klasyczny       m-ce XIV
Migacz Krzysztof 2h          50 motylkowy      m-ce XIV
Dąbrowska Julia 2g          50 dowolny          m-ce VII
Sadowy Kinga 2h              50 grzbietowy     m-ce VII
Wańczyk Patrycja 1h        50 klasyczny        m-ce XX
 

Sztafeta chłopców:                        m- ce XII
Szczepaniak Jakub  2c              100 klasyczny
Tomasiak Konrad 2h                    50 klasyczny
Migacz Krzysztof 3g                     50 motylkowy
Polak Piotr 1d                               100 dowolny
Faron Michał  1h                            50 grzbietowy
Góra Wojciech                                50 dowolny
Gomulec  Michał  1d                      50 motylkowy 
Zieliński  Krystian 1d                    100 grzbietowy
 
Sztafeta dziewcząt:                           m-ce IX
Sadowy Kinga 2h                           100 grzbietowy
 Dąbrowska Julia 2g                      100 dowolny
Jop Karolina 2g                               100 klasyczny
Ciuła Karolina 1d                              50 motylkowy
Fiut Agnieszka 2d                             50 dowolny
Wontorczyk Gabriela 1c                  50 klasyczny
Grybel  Iwona 2h                               50 grzbietowy
Wańczyk Patrycja  1h                       50 motylkowy  

Opiekun: Izabela Borzęcka


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Lut
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
marzec 2017
01.03.2017 - środa 09:30 - Basen Sucha Beskidzka - Wojewódzkie Pływanie Indywidualne
02.03.2017 - czwartek 09:30 - Basen Sucha Beskidzka - Wojewódzkie Pływanie Drużynowe
02.03.2017 - czwartek 10:00 - Rabka - Wojewódzki Snowboard
10.03.2017 - piątek 09:30 - Kluszkowce - Wojewódzkie Narciarstwo Alpejskie
17.03.2017 - piątek 09:30 - Bochnia - Wojewódzka Koszykówka - Dziewczęta
23.03.2017 - czwartek 10:00 - Hala MOSiR - Rejon Piłka Siatkowa - Dziewczęta 
29.03.2017 - środa 10:00 - Hala MOSiR - SLS Piłka Siatkowa - Chłopcy i Dziewczęta 

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Lut
2017
Rejonowa Koszykówka Dziewcząt
W dniu 22 lutego 2017r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyła się
Rejonowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt. W finale rejonu
spotkały się mistrzynie szkół, które zwyciężyły w zawodach powiatowych.
Drużyny rywalizowały w jednej grupie, grano 4x7minut.
Dziewczęta z naszego liceum  zajęły 1 miejsce w turnieju i  uzyskały awans na
zawody wojewódzkie.


Skład drużyny dziewcząt:
Frojdenfal Sonia  3l
Orzeł Anna 3l
Ostasiewicz Angelika 3l
Sadowska Magdalena 3l
Kulig Ewa 3a
Młynarz Barbara 3h
Popiół Natalia  1h
Witowska Oliwia 2j
Ciuła Anna 2j
Gasparska Oliwia  1d

Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1583533125010217



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Lut
2017
Siatkówka Chłopców
W dniu 21 lutego 2017r.w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły
się Finały Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce chłopców szkół średnich.
W turnieju wystartowało 8 szkół. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach,
grając do dwóch wygranych setów. Następnie po 2 najlepsze szkoły z grup
awansowały do finału. Chłopcy z naszego liceum uplasowali się na miejscu 3.

Skład drużyny:

Bocheński Adrian  3i
Chronowski  Mateusz1b
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Szczepański Adam 1a
Skut Konrad 2c
Zaręba Kamil 2d

Opiekun: Agnieszka Sikora

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1582138665149663
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Lut
2017
Siatkówka Dziewcząt
W dniu 15 lutego 2017r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu
odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce siatkowej dziewcząt szkół
średnich. W turnieju wystartowało 6 szkół. Drużyny rywalizowały w dwóch
grupach, grając do dwóch wygranych setów. Następnie po 2 najlepsze szkoły
z grup awansowały do finału. D
ziewczęta z naszej szkoły zajęły miejsce 1
i
 uzyskały awans na zawody rejonowe.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Maciuszek Magdalena 3l
 Wojta Magdalena 3a
 Kosal Paulina 3h
Kruczek Kinga 3g
Bodziony Anna 2j
Bajerska Aleksandra 2e
Majowska Natalia 2g
Lachowska  Dominika 1f
Kowalczyk Klaudia 1g
Orłowska Anna 1g
Kruczek Wiktoria 1l

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1574183879278475


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Lut
2017
Pływanie Indywidualne
W dniu 14 lutego 2017r. na pływalni MOSiR uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych 
rywalizowali w pływaniu indywidualnym. W zawodach wzięło udział 8 szkół, w tym 20
zawodniczek i 40 zawodników. Uczestnicy zmagali się na dystansie 50m startując
w czterech stylach: dowolnym, motylkowym, klasycznym i grzbietowym. 
W punktacji drużynowej (wzięto pod uwagę po 3 najlepsze wyniki w każdym stylu
z danej szkoły) zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na miejscu 1.
 
 
Styl Klasyczny Dziewczęta
Mikulec Karolina 2g              3 m-ce
Wańczyk Patrycja 1h              4 m-ce
Jop Karolina   2g                   5 m-ce             

Styl Grzbietowy Dziewczęta
Sadowy Kinga  2h                  1 m-ce


Styl Dowolny Dziewczęta
Dąbrowska Julia 2g                 1 m-ce
Rapacz Anna 1b                       3 m-ce
Ciuła Karolina 1d                     4 m-ce
Tokarczyk Wiktoria 1b             6m-ce
Mikulec Karolina 2g
Jop Karolina 2g



Klasyczny Chłopcy
Szczepaniak Jakub 2c                 1 m-ce
Tomasiak Konrad 2h                   2 m-ce


Motylkowy Chłopcy
Łęczycki Kamil   2j                     1 m-ce  
Migacz Krzysztof  3g                 2 m-ce 
Gomulec Michał 1d                    4 m-ce         


 
Dowolny Chłopcy
Polak Piotr 1d 3                           3 m-ce 
Zieliński Krystian 1d                  15 m-ce                      

Opiekun: Izabela Borzęcka


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1573122506051279&id=836002423096628


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Sty
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
luty 2017
14.02.2017 - wtorek 08:30 - Basen MOSiR - Pływanie indywidualne
15.02.2017 - środa 10:00 - Hala MOSiR - Piłka Siatkowa - Dziewczęta 
21.02.2017 - wtorek 09:00 - Finały Piłka Siatkowa -Chłopcy
22.02.2017 - środa 11:00 - Hala MOSiR - Rejon Koszykówka - Dziewczęta


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Sty
2017
Zawody Narciarskie i Snowboard
W dniu 26 stycznia 2017r. na stoku narciarskim w Cieniawie, odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie. 

W rywalizacji o najlepsze lokaty i awans na zawody wojewódzkie wzięło udział 
około 110 
dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta
Nowego Sącza.
 

Skład drużyny z naszego liceum:


NARTY
Baniak Zuzanna                4m-sce
Jasińska Katarzyna 
Jop Karolina 
Mikulec Karolina 
Dąbrowska Julia 2g

Czader Mateusz 1g               6m-sce
Dudek Piotr 
Franczyk Tomasz 
Kantor Maksymilian 
Radzik Dawid 
Rejowski Jan 
Ryniewicz Wojciech 
Zieliński Damian 

SNOWBOARD
Dąbrowska Julia 2g      3 m-sce
Sosnowska Julia

Siwiec Konrad 3h          6 m-sce
Kożuch Bartłomiej
Trela Łukasz

Opiekunowie: Mirosława Kasprzak, Tadeusz Wcześny


https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Sty
2017
Siatkówka Chłopców
W dniu19 stycznia 2017 r. na Hali MOSiR odbyły się półfinały w Siatkówce Chłopców. 
W zawodach wzięli udział uczniowie z sądeckich szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyny rywalizowały w grupach, grając do dwóch wygranych setów.
Następnie po 2 najlepsze szkoły z grup awansowały do finału.


Skład drużyny:
Bocheński Adrian  3i
Chronowski  Mateusz1b
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Szczepański Adam 1a
Skut Konrad 2c
Zaręba Kamil 2d

Opiekun: Agnieszka Sikora
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Sty
2017
Wyjazd na narty
W dniu 16.01.2017r.  grupa uczniów II LO -19 osób, wraz z opiekunami - p.Mirosławą Kasprzak
i p.Tadeuszem Wcześnym, szlifowali swoją formę na stokach narciarskich w Krynicy przed
zbliżającymi się zawodami w narciarstwie zjazdowym.
Wszyscy powrócili cali i zadowoleni z wyjazdu.


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Sty
2017
Koszykówka Chłopców
W dniu 11 stycznia 2017r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Koszykówce chłopców szkół średnich. W turnieju
wystartowało 8 szkół. Drużyny rywalizowały w eliminacjach, które rozpoczęły się
w grudniu, następnie 
do finału awansowały po 2 najlepsze drużyny z grup. Grano  2x10 minut. 
Drużyna chłopaków z naszej szkoły uplasowała się na miejscu 3.


Skład drużyny:
Baran Tadeusz 3a
Gancarczyk Konrad 3j
Góra Wojciech 2c
Kantor Maksymilian 2a
Kołodziej Paweł 3a
Krawczyk Jakub 1i
Obrzut Krzysztof  2k
Pajor Maciej 3d
Uryga Błażej 2k
Wron Jakub 1i 

Opiekun: Mirosława Kasprzak


https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1534920613204802


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Sty
2017
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 09 stycznia 2017 r. na Hali MOSiR odbył się 3 Turniej Piłki Siatkowej Chłopców,  
w ramach Sądeckiej Ligi Siatkówki (pierwszy turniej rozegrano w dniu 19 października ,
drugi 13 grudnia 2016r.).  Rywalizowało ze sobą 8 drużyn chłopców ze
szkół ponadgimnazjalnych.
Chłopcy z naszego liceum ostatecznie zajęli miejsce czwarte.


Skład drużyny:
Bocheński Adrian  3i
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Chronowski  Mateusz1b
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Szczepański Adam 1a
Klóska Kacper 1a
Gurbowicz Gabriel 1h
Adewole Eryk 3f
Skut Konrad 2c

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Sty
2017
Terminarz Zawodów Sportowych
styczeń 2017
09.01.2017 - poniedz. 11:00 - Hala MOSiR - SLS Piłka Siatkowa - Chłopcy 
11.01.2017 - środa 11:00 - Hala MOSiR - Finały Koszykówka - Chłopcy 
19.01.2017 - czwartek 11:00 Hala MOSiR - Piłka Siatkowa - Chłopcy 
26.01.2017 - czwartek 9:00 - Cieniawa SKI - Narty i Snowboard

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Gru
2016
Koszykówka Dziewcząt
W dniu 19 grudnia 2016r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyłysię zawody szkolne w
Koszykówce Dziewcząt. W turnieju spotkały się uczennice z 6 szkół ponadgimnazjalnych.
Grano 2x8 minut, w dwóch grupach systemem każdy z każdym, następnie według zajetych miejsc
w grupach o poszczególne miejsca. Drużyna dziewcząt z naszego liceum zajęła miejsce 1.




Skład drużyny dziewcząt:
Frojdenfal Sonia  3l
Orzeł Anna 3l
Ostasiewicz Angelika 3l
Sadowska Magdalena 3l
Kulig Ewa 3a
Młynarz Barbara 3h
Popiół Natalia  1h
Witowska Oliwia 2j
Ciuła Anna 2j
Gasparska Oliwia  1d

Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1510899132273617


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Gru
2016
Zawody Pływackie
W dniu 16 grudnia 2016r. na pływalni MOSiR uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych 
rywalizowali w pływaniu drużynowym. Uczestnicy zmagali się na dystansie 100m,
jak również 50m startując w czterech stylach.
W sztafecie 8x50m zarówno dziewczęta jak
i chłopcy uplasowali się na miejscu 1.

Indywidualne wyniki oraz czasy sztafety decydowały o klasyfikacji końcowej zawodów.
.
Drużynowo dziewczęta zajęły miejsce 1, a chłopcy miejsce 2.

100m Styl Dowolny Dziewcząt
Dąbrowska Julia 2g       1 m-ce
100m Styl Grzbietowy Dziewcząt
Sadowy Kinga  2h           1 m-ce
50m Styl Klasyczny Dziewcząt
Jop Karolina   2g             2 m-ce
50m Styl Grzbietowy Dziewcząt
Grybel Iwona  2h              2 m-ce
50m Styl Dowolny Dziewcząt
Rapacz Anna 1b               1 m-ce

100m Styl Grzbietowy Chłopców
Łęczycki Kamil   2j           1 m-ce
100m Klasyczny Chłopcy
Szczepaniak Jakub 2c    1 m-ce
50m Motylkowy Chłopcy
Migacz Krzysztof  3g         1 m-ce 
Gomulec Michał 1d          4 m-ce 
50m Grzbietowy Chłopcy
Sromek Olaf  1j                 4 m-ce
50m Dowolny Chłopcy
Góra Wojciech                  4 m-ce 

Opiekun: Izabela Borzęcka

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1505387232824807

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Gru
2016
Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa
15 grudnia 2016r. na hali sportowej Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbyło
się uroczyste Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży
Szkolnej za rok szkolny 2015/2016. W podsumowaniu udział wzięli zaproszeni goście, jak również
zaproszeni dyrektorzy szkół wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.Uroczystego otwarcia
podsumowania za rok Szkolny 2015/2016 dokonała Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych
Renata Żabecka oraz prowadząca całą uroczystość Grażyna Cempa Pulit. Nagrodzone  zostały szkoły,
które w punktacji szkół za rok szkolny 2015/2016 zajęły od 1-6 miejsca w kategorii rocznikowej Igrzysk,
Gimnazjady, Licealiady.
Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła miejsce 1, natomiast w kategorii chłopców - miejsce 2.

Licealiada Młodzieży Szkolnej - Dziewczęta
1. miejsce – II LO                    (753,5 pkt)
2. miejsce – ZS nr 1                (475,5 pkt)
3. miejsce – ZS Ekonom.       (275,5 pkt)
4. miejsce – ZS nr 3                (269 pkt)
5. miejsce – I LO                     (162 pkt)
6. miejsce – PTZ                     (129,5 pkt)
 

Licealiada Młodzieży Szkolnej - Chłopcy
1. miejsce – ZS Samoch.        (538 pkt)
2. miejsce – II LO                      (528 pkt)
3. miejsce – ZS Elektr -Mech. (407 pkt)
4. miejsce – ZS nr 1                  (389,5 pkt)
5. miejsce – ZSB                       (302,5 pkt)
6. miejsce – ZS Ekonom.         (231 pkt)



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Gru
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 14 grudnia 2016 r. na Hali MOSiR odbyła się Sądecka Liga Siatkówki
klas 3 i roczniki młodsze. Rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt ze
szkół ponadgimnazjalnych. 

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Maciuszek Magdalena 3l
Wojta Magdalena 3a
Bodziony Anna 2j
Majowska Natalia 2g
Kruczek Kinga 3g
Kruczek Wiktoria 1l

Opiekun: Tadeusz Wcześny
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Gru
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 13 grudnia 2016 r. na Hali MOSiR zostały rozegrane kolejne
mecze Sądeckiej Ligi Siatkówki. Rywalizowały ze sobą drużyny chłopców ze
szkół ponadgimnazjalnych.

Skład drużyny:
Bocheński Adrian  3i
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Chronowski  Mateusz1b
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Szczepański Adam 1a
Klóska Kacper 1a
Gurbowicz Gabriel 1h
Adewole Eryk 3f
Skut Konrad 2c

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Gru
2016
Piłka Ręczna Chłopców
12 grudnia 2016r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym w Nowym Sączu odbyły się zawody
szkolne w Piłce  Ręcznej Chłopców W turnieju spotkali się 
uczeniowie z 8 szkół
ponadgimnazjalnych. 
Mecze rozgrywane były w dwóch grupach  systemem
każdy z każdym. Następnie po 2 najlepsze drużyny z grup grały w finale. Grano 2x7minut. 
Reprezentacja naszej szkoły zajęła miejsce 5.


Skład drużyny:
Obrzut Krzysztof 2k
Skut Konrad 2c
Klag Dominik 2c
Magdziarczyk Piotr 3b
Krasiński Konrad 2i
Adewole Eryk 3f
Faron Michał 1h
Franczyk Tomasz 2g
Król Dawid 3e
Siedlarz Dominik 1h
Zawojak Adam 3j

Opiekun: Mirosława Kasprzak


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Gru
2016
Koszykówka Chłopców
7 grudnia 2016r. na hali MOSiR odbyły się zawody w Koszykówce Chłopców Szkół
Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział szkoły: II LO, Zespół Szkół nr 1 ,
SPLOT, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół nr 3, Prywatne Technikum Zawodowe.
Finał współzawodnictwa odbędzie się w  styczniu 2017r.

Skład drużyny:
Baran Tadeusz 3a
Gancarczyk Konrad 3j
Góra Wojciech 2c
Kantor Maksymilian 2a
Kołodziej Paweł 3a
Krawczyk Jakub 1i
Obrzut Krzysztof  2k
Pajor Maciej 3d
Uryga Błażej 2k
Wron Jakub 1i 

Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Gru
2016
Piłka Ręczna Dziewcząt
W dniu 1 grudnia 2016r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się zawody
szkolne w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W turnieju spotkały się 
uczennice z 6 szkół
ponadgimnazjalnych. 
 Mecze rozgrywane były w dwóch grupach  systemem
każdy z każdym. Następnie po 2 najlepsze drużyny z grup grały w finale. Grano 2x7minut. 
Reprezentacja naszej szkoły zajęła miejsce 3.

Skład drużyny:

Adamczyk Halina 3j
Bugajska Dominika 2f
Ciwińska Paulina 2f
Dąbrowska Julia 2g
Dobosz Kinga 3h
Fałowska Patrycja 3h
Jasińska Katarzyna 3h
Kubisz Dominika 3h
Urbańczyk Gabriela 1a
Wielowska Joanna  1d
Ziółkowska Gabriela 1g
Żygłowicz Magdalena 1c

Opiekun: Mirosława Kasprzak

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1471856846177846


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Gru
2016
Rejonowy Tenis Drużynowy
29 listopada 2016r. w Limanowej odyły się zawody Szkół Ponadgimnazjalnych
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt na szczeblu rejonowym. Dziewczęta reprezentujące
nasze liceum 
uplasowały się na miejscu 5.

reprezentacja szkoły:
Leśniak Alicja 3g
Opiło Joanna 3c 
Małgorzata Surdziel 1e 

Opiekun: Mariusz Rusak

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Lis
2016
Podsumowanie Współzawodnictwa
W dniu 18 listopada 2016r. w Nowym Targu odbyło się Uroczyste Podsumowanie
Małopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok
szkolny 2015/2016. Podczas uroczystości przedstawicielowi naszego liceum została
wręczona nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego.
Nasza szkoła zajęła czwarte miejsce w ogólnej punktacji współzawodnictwa sportowego
wśród szkół ponadgimnazjalnych w Małopolsce (w rywalizacji brało udział 500 szkół).
Autorami tego sukcesu są uczniowie naszego liceum biorący udział w zawodach sportowych.

1. miejsce - VIII LO Kraków
2. miejsce – ZSO 1 Nowy Targ
 3. miejsce - VII LO Kraków
4. miejsce - II LO Nowy Sącz
5. miejsce - ZSO Sucha Beskidzka
6. miejsce - PZ 1 SO Oświęcim
7. miejsce - I LO Gorlice
8. miejsce - ZS 1 Nowy Sącz
9. miejsce - II LO Kraków
10. miejsce – IV LO Olkusz


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Lis
2016
Terminarz Zawodów Sportowych
grudzień
01.12.2016 - czwartek 10:00 -  Hala MOSiR  - Piłka Ręczna- Dziewczęta
07.12.2016 - środa  11:00 - Hala MOSiR - Koszykówka - Chłopcy Grupa A
07.12.2016 - wtorek 09:30 -  Kraków - Wojewódzki Tenis Stołowy Drużynowy
08.12.2016 - środa 11.00 -  Hala MOSiR - Koszykówka - Chłopcy Grupa B
12.12.2016 - poniedz. 11:00 - Hala MOSiR - Piłka Ręczna - Chłopcy 
13.12.2016 - wtorek  11:00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki - Chłopcy
14.12.2016 - środa 11:00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki - Dziewczęta
15.12.2016 - czwartek 12:00 - Zespół Szkół Samochodowych  Podsumowanie Sportowego Roku
16.12.2016 - piątek 09:30 - Basen MOSiR - Pływanie Drużynowe 
19.12.2016 - poniedz. 09:30 -  Hala MOSiR - Koszykówka - Dziewczęta

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Lis
2016
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców
W dniu 22 listopada 2016r. w Hali Sportowej MOSiR odbywały się zawody w Drużynowym
Tenisie Stołowym Chopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Do zawodów zgłosiło się 14 drużyn z 8 szkół. Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim 
do 2 przegranych. 
Wszystkie spotkania rozgrywane były do 2 wygranych setów, do 11 pkt .
Jedna z drużyn chłopców (Sywała Dawid 1e,  Pawlak Patryk 1i) zajęła miejsce 5-6
druga drużyna (Faron Michał 1h, Dąbrowski Eryk 1a)  uplasowała się na miejscu 13-14. 
 
Opiekun: Mariusz Rusak

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1461197933910404

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Lis
2016
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
W dniu 15 listopada 2016r. w Hali Sportowej MOSiR odbywały się zawody
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.
Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn z 6 szkół. Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim 
do 2 przegranych. 
Wszystkie spotkania rozgrywane były do 2 wygranych setów, do 11 pkt .
Jedna z drużyn dziewcząt (Leśniak Alicja 3g i Opiło Joanna 3c) zajęła miejsce 1
druga drużyna (Małgorzata Surdziel 1e i Justyna Uryga 1f)  uplasowała się na miejscu 2. 
 
Opiekun: Mariusz Rusak

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Lis
2016
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
W dniu 9 listopada 2016r. na hali naszego liceum odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. 
Do zawodów zgłosiło się 22 chłopców i 10 dziewcząt.


Najlepsze wyniki uzyskali:
chłopcy:
1 miejsce - Sywała Dawid 1e
2 miejsce - Pawlak Patryk 1i
3 miejsce - Faron Michał 1h
4 miejsce - Dąbrowski Eryk 1a
dziewczęta:
1 miejsce - Opiło Joanna 3c
2 miejsce - Surdziel Małgorzata 1e
3 miejsce - Uryga Justyna 1f
4 miejsce - Leśniak Alicja 3g

Organizator: Izabela Borzęcka

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Lis
2016
Terminarz Zawodów Sportowych
listopad
03.11.2016 - czwartek 11:00 -  Hala MOSiR  - Sądecka Liga Siatkówki - Dziewczęta
08.11.2016 - wtorek 09:00 - Zespół Szkół Samochodowych - Szachy Drużynowe
15.11.2016 - wtorek 09:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Dziewczęta
18.11.2016 - piątek - Nowy Targ  - Woj. Podsumowanie Współzawodnictwa 
22.11.2016 - wtorek 09:00 - Tenis Stołowy Drużynowy - Chopcy
29.11.2016 - wtorek 09:30 - Limanowa - Rejonowy Tenis Stołowy Drużynowy  

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lis
2016
Zawody Szachowe
9 listopada 2016r. w Zespole Szkół Samochodowych gościli uczniowie
szkół ponadgimnazjalnych, rywalizując w Szachach Drużynowych.
W rywalizacji wzięło udział 6 szkół z terenu miasta Nowego Sącza.
Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim każdy z każdym
po 15 minut na rundę. Drużyna z naszej szkoły uplasowała się na miejscu 6.

Reprezentacja naszego liceum:

Kubsik Aneta  1e
Starosta Paulina 1i
Wójs Karolina 2h
Bielec Bartłomiej 2b
Gurbowicz Gabriel 1h
Podgórniak Kacper 1a

Opiekun: Dorota Stolarczyk

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Lis
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 3 listopada 2016 r. na Hali MOSiR odbyła się Sądecka Liga Siatkówki
klas 3 i roczniki młodsze. Rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt ze
szkół ponadgimnazjalnych. 


Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Maciuszek Magdalena 3l
 Wojta Magdalena 3a
 Kosal Paulina 3h
Kruczek Kinga 3g
Bodziony Anna 2j
Bajerska Aleksandra 2e
Majowska Natalia 2g
 Lachowska  Dominika 1f
 Janczyk Laura 1j
Orłowska Anna 1g
 Kruczek Wiktoria 1l

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Paź
2016
Wojewódzka Indywidualna Liga LA
26 października 2016r. kolejny raz na krakowskim AWF odbyły się zawody wojewódzkie,
tym razem Indywidualna Liga LA Dziewcząt i Chłopców klas I i II.
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych.

Naszą szkołę reprezentowało 6 dziewcząt i 3 chłopców:
Popiół Natalia 1h -  100m
Popiół Natalia 1h -  200m               2 m-ce
Zyzak Katarzyna 1h -  800m
Baranowska Patrycja 1d -  skok w dal
Bodziony Anna 2j - pchnięcie kulą
Zaremba Julia 1e - pchnięcie kulą
Cichoń Jolanta 1f - pchnięcie kulą

Mordarski Jakub 1d - 100m             2 m-ce
Mordarski Jakub 1d - 200m             4 m-ce
Krzysztof Obrzut  2k  - 1500m          5m-ce
Siedlarz Dominik 1h - pchnięcie kulą

Opiekun: Beata Kiercz - Cempa

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Paź
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 19 października 2016 r. na Hali MOSiR zostały rozegrane pierwsze
mecze Sądeckiej Ligi Siatkówki. Rywalizowały ze sobą drużyny chłopców ze
szkół ponadgimnazjalnych.


Skład drużyny:
Bocheński Adrian  3i
Góra Wojciech 2c
Pałubiak Przemysław 2a
Zaręba Kamil 2d
Krasiński Konrad 2i
Chronowski  Mateusz1b
Faron Michał 1h
Kita Szymon 1b
Piwowar Mateusz1c
Szczepański Adam 1a
Klóska Kacper 1a
Gurbowicz Gabriel 1h

Opiekun: Agnieszka Sikora

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Paź
2016
Indywidualna Liga LA
19 października 2016r. na stadionie MOS przy ul. Lenartowicza 4, odbyła się
indywidualna liga LA Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Klas I i II.
Za
wodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych,
jak również o prawo awansu na zawody wojewódzkie.

Drużynowo (do punktacji brano pod uwagę 2 najlepsze wyniki w każdej
konkurencji z danej szkoły) zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszego liceum
uplasowali się na miejscu 1.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Popiół Natalia 1h          1 m-ce
Witowska Oliwia 2j
Baranowska Patrycja 1d
 
200m
Popiół Natalia 1h           1 m-ce
Buczek \\sylwia 1c
Wójs Karolina 2h
Michalik Sabina 1f

400m
Mikulska Katarzyna 1f
Świderska Natalia 2h
Wnęk Magdalena 1c
 
800m
Zyzak Katarzyna 1h          3 m-ce
Kochańska Liliana 2h
Fiut Agnieszka 2d
 
skok
Baranowska Patrycja 1d         3 m-ce
Grzesik Kamila 1g                                   
Witowska Oliwia 2j
Buczek Sylwia 1c
Wójs Karolina 2h
 
kula
Bodziony Anna 2j           1 m-ce
Cichoń Jolanta 1f            2 m-ce
Zaremba Julia 1e            3 m-ce
 
sztafeta
Baranowska Patrycja 1d
Witowska Oliwia 2j
Buczek Sylwia 1c
Popiół Natalia 1h

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Mordarski Jakub 1d        1 m-ce
Skut Konrad 2c

200m
Mordarski Jakub 1d        2 m-ce
Skut Konrad 2c                

400m
Szczerba  Szymon 2h
Studziński Patryk 1j
Franczyk Tomasz 2g

1500m
Obrzut Krzysztof  2k           1 m-ce
Dudek Piotr 1j 
Kościółek Marcin 1i

skok
Polak Piotr 1d
Płachta Mateusz 2a
Wrona Jakub 1i

kula
Siedlarz Dominik 1h            2 m-ce
Kantor Maksymilian 2c
Szczepaniak Jakub 2c

sztafeta
Mordarski Jakub 1d
Skut Konrad 2c
Wrona Jakub 1i
Studziński Patryk 1j


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1424354657594732


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Paź
2016
Wojewódzka Liga LA I rzut
18 października 2016r. uczennice naszego liceum walczyły o najlepsze lokaty
na zawodach wojewódzkich. Na stadionie krakowskiego AWF odbyła się Małopolska
Licealiada Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - I rzut.
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły 7 miejsce.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Witowska Oliwia 2j
Buczek Sylwia 1c
Wnęk Magdalena 1c

400m
Orzeł Anna 3l
Frojdenfal Sonia 3l
Klag Iwona 3a

800m
Gajkowska Gabriela 3i
Zyzak Katarzyna 1h
Leśniak Magdalena 3d

skok w dal
Ostasiewicz Angelika 3l
Mróz Klaudia  3a
Baranowska Patrycja 1d

Pchnięcie kulą
Bodziony Anna 2j
Cichoń Jolanta 1f
Zaremba Julia1e
 
Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Paź
2016
Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe
11 października 2016r. w Nowym Targu drużyna dziewcząt reprezentowała naszą
szkołę  w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Sztafeta składała się z 10 osób i każda z zawodniczek, w bardzo trudnych warunkach
pogodowych, miała do pokonania dystans1000m na terenie lotniska w Nowym Targu.
Dziewczęta zajęły miejsce XVII.

Skład naszej drużyny:
Filipowicz Maria 2d, Pyrek Monika 1c,Buczek Sylwia 1c, Wnęk Magdalena 1c, Mikulec Karolina 2g,
Wontorczyk Gabriela 1c, Pancerz Aneta 3k, Wójs Karolina 2h, Matusik Aneta 2b,Zyzak Katarzyna 1h,
Klag Iwona 3a
 
Opiekun: Beata Kiercz- Cempa

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Wrz
2016
Korespondencyjna Liga LA I rzut
W dniu 27 września 2016r. na Stadionie Międzyszkolnym w Nowym Sączu
przy ul. Lenartowicza odbył się I rzut Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 5 szkół dziewcząt
oraz 7 szkół chłopców. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach
biegowych oraz technicznych.
Drużyna dziewcząt zajęła miejsce 1 i awansowała na zawody wojewódzkie w Krakowie,
chłopcy uplasowali się na miejscu 5.



Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Popiół Natalia 1h                  1m-ce
Majerska Adrianna 1a
Witowska Oliwia 2j
Basta Dominika 1l
Obrzut Sara 1b

400m
Wójs Karolina 2h                    2 m-ce
Filipek Edyta 1a
Filipowicz Maria 2d
Gasparska Oliwia 1d

800m
Zyzak Katarzyna 1h                2 m-ce
matusik aneta 2b                     3 m-ce
Pyrek Monika 1c
Bednarz Ewelina 1k

Skok w dal
Majerska Adriana 1a              2 m-se   
Baranowska Patrycja 1d        3 m-ce
Grzesik Kamila 1g

Pchnięcie kulą
Bodziony Anna  2j                 1 m-ce
Zaremba Julia 1e                  2 m-ce


Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Mordarski Jakub 1d             1m-ce
Myśliwiec Przemysław 2c
Kunicki Oskar 1b
Pulit Jakub 2c

400m
Studziński Patryk 1j
Faron Michał 1h
Kantor Mikołaj 1h
Pałubiak Przemysław 2a

1500m
Kuca Kacper 2g                 3m-ce
Kościółek Marcin 1i
Dudek Piotr 1j
Szczerba Szymon 2h

skok w dal
Polak Piotr 1d
Gomulec Michał 1d
Płachta Mateusz 2a
Wrona Jakub 1i

pchnięcie kulą
Siedlarz Dominik 1h           1m-ce


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1400812919948906

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Wrz
2016
Terminarz Zawodów Sportowych
październik
05.10.2016 - środa 09:30 -  Stadion MOS -Indywidualna LA klasy 1 i 2
10.10.2016 - poniedz.11.00 - Hala MOSiR - Unihoc – Dziewczęta
11.10.2016 - wtorek - 10:00 - Nowy Targ - Woj. Sztafetowe Biegi Przełajowe
18.10.2016 - wtorek 10:00 - Kraków - Woj. Korespondencyjna Liga LA I rzut
19.10.2016 - środa 11:00 - Hala MOSiR - Liga Siatkówki - Chłopcy
21.10.2016 - piatek 11.00 - Hala MOSiR - Unihoc – Chłopcy
26.10.2016 - środa 10:00 - Kraków - Woj. Indywidualna LA 


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Wrz
2016
Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 22 września 2016r. na stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Sztafetowe
Biegi Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
W kategorii dziewcząt, które 
rywalizowały na dystansie 10x1000m wystąpiły 4 szkoły,
natomiast w zawodach chłopców, którzy mieli pokonać dystans 
10x1500m. wystąpiło 8 szkół.
Dziewczęta zajęły miejsce 2 i uzyskały awans na zawody wojewódzkie, chłopcy zajęli miejsce 3.


Skład drużyny dziewcząt:
Bednarz Ewelina1k, Filipowicz Maria 2d, Fiut Agnieszka 2d, Gajkowska Gabriela 3i,
Gasparska Oliwia 1d, Kukuła Mariola1d, Leśniak Magdalena 3d, Matusik Aneta 2b,
Michalik Sabina 1f,  Popiół Natalia 1h, Pyrek Monika 1c, Wnęk Magdalena1c,
Wojtas Kamila1g, Wontorczyk Gabriela 1c, Ziółkowska Gabriela 1g, Zyzak Katarzyna1h.

Skład drużyny chłopców:
Dudek Piotr 1j, Franczyk Tomasz 2g ,Kania Bartłomiej 3c, Kościółek Bartłomiej 1i,
Kuca Kacper 2g, Pałubiak Przemysław 2a, Pulit Jakub 2c, Skut Konrad 2c,
Stanisławczyk Piotr 1j, Studziński Patryk 1j, Wrona Jakub 1i.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1396140300416168


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Wrz
2016
Terminarz Zawodów Sportowych
wrzesień
22.09.2016 - czwartek 09:30 - Piątkowa - Sztafetowe Biegi Przełajowe
27.09.2016 - wtorek    09:30 - MOS - Liga LA I rzut
30.09.2016 - piątek     09:00 - Rynek - Streetbal



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Cze
2016
Dzień Sportu
22 czerwca 2016r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
Zgłoszone klasy rywalizowały w piłce siatkowej, koszykówce i piłce nożnej.





Klasy biorące udział w zawodach oraz ostateczne wyniki:
 Piłka siatkowa - 1a,1c,1g, 1h, 1i, 1k, 2a, 2d, 2g, 2h, 2l, 2j
1 miejsce   2a
2 miejsce   2g
3 miejsce   1i

Koszykówka - 1c, 1j, 1k, 2d, 2j
1 miejsce   2j
2 miejsce   1c
3 miejsce   1k

Piłka nożna - 1c,1g, 2a, 2d, 2e, 2f, 2i
1 miejsce   2a
2 miejsce   1g
3 miejsce   2i
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Cze
2016
Ogólnopolski Finał Koszykówki Dziewcząt
W dniach 15-17 czerwca 2016 r. w Łodzi odbywały się mecze Finału Ogólnopolskiej
Licealiady w Koszykówce Dziewcząt. W rozgrywkach zmagało się czternaście
najlepszych w kraju zespołów szkół średnich podzielonych na cztery grupy.
Grupa A  drużyny z: Gdańska, Polkowic, Działdowa i Żyrardowa,
Grupa B drużyny z: Nowego Sącza, Strzegowa, Brzegu i Bydgoszczy,
Grupa C drużyny z: Białej Podlaskiej, Gorzowa oraz i Sokołowa Podlaskiego,
Grupa D drużyny z: Łodzi, Sosnowca i Puńska.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła miejsce 7.
 
Reprezentacja dziewcząt z naszego liceum:
Orzeł Anna 2l, Frojdenfal Sonia 2l, Ostasiewicz Angelika 2l, Sadowska Magdalena 2l,
Kulig Ewa 2a, Młynarz Barbara 2h, Witowska Oliwia 1j, Ciuła Anna 1j.
 
Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Cze
2016
Siatkówka Plażowa Chłopców
W dniu 9 czerwca 2016r. na Boiskach PUMPTRACK- MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

W zawodach wzięło udział 8 zespołów.Spotkania rozgrywane były systemem brazylijskim,
wszystkie mecze rozgrywane były do 21pkt. 
Nasze liceum reprezentowały 2 zespoły.
Chłopcy w składzie: Zaręba Kamil 1d i Wolak Dawid 2d zajęli miejsce 2,
Płachta Mateusz 1f i Krasiński Konrad 1i uplasowali się na 7-8 miejscu.

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/photos/?tab=album&album_id=1308932729136926


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Cze
2016
Siatkówka Plażowa Dziewcząt
 7 czerwca 2016r. na Boiskach PUMPTRACK- MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
I Mistrzostwa Nowego Sącza w Siatkówce Plażowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

W zawodach wzięło udział 9 zespołów. W drodze losowania szkoły zostały podzielone
na 3 grupy gdzie rozgrywały mecze eliminacyjne, następnie najlepsze drużyny
grały o miejsca 1-3, drugie miejsca z grup rozgrywały mecze o miejsca 4-6. 

Wszystkie spotkania rozgrywane były do 21pkt.
Nasze liceum reprezentowały 3 zespoły.

Dziewczęta w składzie: Wojta Magdalena 2a i Maciuszek Magdalena 2l zajęły 2 miejsce, 
Piworowicz Anna 2e i Majowska Natalia 1g zajęły 3 miejsce,
Bodziony Anna 1j i Wróbel Zuzanna 2i  uplasowały się na 7-9 miejscu.
 
Opiekun: Agnieszka Sikora

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1307456889284510.1073741992.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Cze
2016
Ogólnopolski Finał Piłki Ręcznej
2-3 czerwca 2016r. w Nowym Sączu w Hali Sportowej MOSiR odbywał się
Ogólnopolski Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Mistrzostwo Polski rywalizowało 8 najlepszych szkół z całego kraju.
W rozgrywkach wziął też udział zespół reprezentacji Nowego Sącza, złożonego
z dziewcząt
 z II LO oraz ZS nr 1 w Nowym Sączu. 
Reprezentacja Nowego Sącza uplasowała się na miejscu .

Dziewczęta biorące udział w zawodach:
Motak Karolina 3i
Krok Joanna 3h
Owsiak Zofia 3g
Fałowska Patrycja 2h
Dobosz Kinga 2h
Dąbrowska Julia 1g

Opiekun: Mirosława Kasprzak


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1304699972893535.1073741991.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
31 Maj
2016
Turniej Piłki Nożnej
31 maja 2016r. na hali MOSiR w Nowym Sączu odbył się Turniej Piłki Nożnej zorganizowany
przez ZS nr 4. W zawodach wzięli udział chłopcy ze szkół ponadpodstawowych z Nowego Sącza.
Drużyna reprezentująca nasze liceum uplasowała się na 5 miejscu.
 
Skład zespołu:
Krzysztof Janisz 2a
Oskar Dąbrowski 2a
Michał Jabłoński 2a
Konrad Siwiec 2h
Kacper Hajduk 2a
Rafał Sajdak 2a
Konrad Stec 1c

Opiekun: Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Maj
2016
Wojewódzka Liga LA II rzut
25 maja 2016r. drużyna dziewcząt i chłopców reprezentowała naszą szkołę na
zawodach wojewódzkich w Krakowie. Na stadionie krakowskiego AWF
odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w szkolnej lidze LA  II rzut.
Chłopcy w punktacji drużynowej zajęli 2 miejsce, dziewczęta miejsce 5.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Klaudia Bieda 3g
Agnieszka Sołtys 3l
Joanna Tokarz 3h

400m
Anna Orzeł 2l - 1m-ce
Sonia Frojdenfal 2l
Klag Iwona 2a

800m
Karolina Motak 3i
Aneta Pancerz 2k
Magdalena Leśniak 2d

Skok w dal
Angelika Ostasiewicz 2l
Klaudia Mróz 2a
Maciuszek Magdalena 2l

Pchnięcie kulą
Anna Bodziony 1j - 1 m-ce
Patrycja Fałowska 2h - 3 m-ce
Gondek Aleksandra 2b

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Lompart Damian 2g
Skut Konrad 1c

400m
Siwiec Konrad 2h
Kurowski Michał 2f
Jabłoński Michał 2a

1500m
Franczyk Tomasz 1g
Kuca Kacper 1g
Obrzut Krzysztof 1k

skok w dal
Kowalczyk Piotr 3g
Maciak Michał 3l
Wójcik Rafał 3l

pchnięcie kulą
Bobak Mariusz 2a 
Pajor Maciej 2d


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Maj
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 19 maja 2016 r. na Hali MOSiR odbyły się rozgrywki Sądeckiej Ligi Siatkówki.
Rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych klas 2
i roczniki młodsze.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła miejsce 1. 

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Maciuszek Magdalena 2l
Wojta Magdalena 2a
Wróbel Zuzanna 2i
Bodziony Anna 1j
Bajerska Aleksandra 1e
Majowska Natalia 1g
Piworowicz Anna 2e
Kruczek Kinga 2g 
Majowska Aleksandra 2l

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Maj
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 17 maja 2016r. na Hali MOSiR zostały rozegrane kolejne mecze Sądeckiej Ligi
Siatkówki. Rywalizowały ze sobą drużyny chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych z klas 2
i młodsi. Drużyna z naszego liceum zajęła miejsce 2.

Skład drużyny:
Krasiński Konrad 1i
Góra Wojciech 1c
Bocheński Adrian 2i
Myśliwiec Przemysław 1c
Szarek Konrad 1c
Kłębczyk Wojciech 2i
Wolak Dawid 2d
Lorek Michał 1i
Zaręba Kamil 1d
Mateusz Płachta 1a

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Kwi
2016
Korespondencyjna Liga LA II rzut
W dniu 27 kwietnia 2016r. na obiektach PWSZ w Nowym Sączu odbył się II rzut
Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
W zawodach wzięło udział 6 szkół dziewcząt oraz 8 szkół chłopców. Zawodnicy
i zawodniczki rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych.
W punktacji zespołowej dziewczęta zajęły miejsce 1 a chłopcy miejsce 3.
Na zawody wojewódzkie,które odbędą się 25 maja na AWF w Krakowie, zakwalifikowała się
drużyna dziewcząt i chłopców z naszej szkoły.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:

100m
Bieda Klaudia 3g                   1m-ce
Sołtys Agnieszka 3l               2 m-ce
Witowska Oliwia 1j
Ciuła Anna 1j
Stefaniak Joanna 1b

400m
Orzeł Anna 2l                           1m-ce
Frojdenfal Sonia 2l                  2m-ce
Pancerz Aneta 2k                    3m-ce
Wójs Karolina 1h
Szymbara Weronika 3b

800m
Motak Karolina 3i
Gajkowska Gabriela 2i
Matusik Aneta 1b

skok w dal
Ostasiewicz Angelika 2l        1m-ce
Tomasiak Kamila 3d               2m-ce
Mróz Klaudia 2a                      3m-ce
Wróbel Zuzanna 2i

pchnięcie kulą
Krok Joanna 3h                       1m-ce
Bodziony Anna 1j                    2m-ce
Fałowska Patrycja 2h             3m-ce
Sadowska Magdalena 2l
Mysza Gabriela 2i

Sztafeta 4x100m                    1m-ce
Orzeł Anna 2l                        
Frojdenfal Sonia 2l
Ostasiewicz Angelika 2l
Sołtys Agnieszka 3l

Chłopcy uczestniczący w zawodach:

100m
Lompart Damian 2g
Maciak Michał 3l
Skut Konrad 1a

400m
Fałowski Przemysław 3l
Kurowski Michał 2f

1500m
Obrzut Krzysztof 1k              1m-ce
Szczerba Szymon 1h
Zapart Piotr 2g

skok w dal
Pajor Maciej 2d
Wójcik Rafał 3l
Rajski Arkadiusz 2j

pchnięcie kulą
Dumana Bartłomiej 3d           3m-ce
Bobak Mariusz 2a

sztafeta4x100                        3m-ce
Fałowski Przemysław 3l
Kurowski Michał 2f
Lompart Damian 2g
Maciak Michał 3l


Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona


https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Kwi
2016
Wojewódzki Drużynowy Tenis Stołowy
W dniu 25 kwietnia 2016r. w Hali Sportowej w Nowym Targu odbył się finał Małopolskiej
Licealiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. 
Do zawodów zgłosiło
się 17 drużyn 
z terenu województwa małopolskiegoNowy Sącz reprezentowały uczennice
- Leśniak Alicja 2g i 
Opiło Joanna 2c. System gry „do dwóch przegranych”.
Dziewczęta z naszej szkoły uplasowały się na miejscu 9.

Opiekun: Mariusz Rusak



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Kwi
2016
Wojewódzkie biegi przełajowe
22 kwietnia 2016r. na terenie lotniska w Nowym Targu dbył się finał Małopolskiej Licealiady
Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach rywalizowały dziewczęta
na dystansie 1000 m, natomiast chłopcy na dystansie 1500 m.

Bieg był podzielony na 3 kategorie: klasa 1, klasa 2 i klasa 3.
Patryk Marmon i Krzysztof Obrzut uplasowali się na miejscu 1 w swojej kategorii wiekowej.


Reprezentanci nasze szkoły:
Marmon Patryk 3l - 1 m-ce
Obrzut Krzysztof 1k - 1 m -ce
Gajkowska Gabriela 2i - 11 m-ce
Filipowicz Maria 1d, Świderska Natalia 1h, Kubisz Dominika 2h,Leśniak Magdalena 2d,
Łabuda Anita 2b

Opiekun: Beata Kiercz - Cempa


http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202015%202016%20lic/wyniki_woj_biegi_przelajowe_lic_22_04_2016.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Kwi
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 20 kwietnia 2016r. na Hali MOSiR zostały rozegrane kolejne
mecze Sądeckiej Ligi Siatkówki. Rywalizowały ze sobą drużyny chłopców 
ze szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła miejsce 5.


Skład drużyny:
Kmak Daniel 3j
Łastowski Adrian 3h
Krasiński Konrad 1i
Góra Wojciech 1c
Strzelecki Piotr 3i
Bocheński Adrian 2i
Myśliwiec Przemysław 1c
Szarek Konrad 1c

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Kwi
2016
Zawody Wojewódzkie w Koszykówce
19 kwietnia 2016r. na hali MOSiR odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży
w Koszykówce Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów - zawodniczki
reprezentujące Nowy Sącz, Nowy Targ, Bochnię, Chrzanów, Tarnów i Kraków.
W wyniku odprawy technicznej 
z opiekunami i przeprowadzonym losowaniu, ustalono system rozgrywek w dwóch
grupach każdy z każdym, następnie 3 miejsca z grup zagrały o miejsce 5-6 w turnieju. 
Pozostałe drużyny zagrały w finale. Grano 2x10minut.  
Dziewczęta z naszego liceum, tak jak w poprzednim roku, zajęły miejsce 1 
i uzyskały awans do zawodów ogólnopolskich.

Skład dziewcząt:
Brończyk Wiktoria 2l
Ciuła Anna 1j
Fałowska Patrycja 2h
Frojdenfal Sonia 2l
Gadzina Katarzyna 3f
Kulig Ewa 2a
Młynarz Barbara 2h
Orzeł Anna 2l
Ostasiewicz Angelika 2l
Sadowska Magdalena 2l
Stępień Aleksandra 3f
Witowska Oliwia 1j
 
Opiekun: Łukasz Sommer

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202015%202016%20lic/wyniki_woj_kosz_dz_lic_19_04_2016.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Kwi
2016
Indywidualne Biegi Przełajowe
W dniu 13 kwietnia 2016r. na Stadionie MOSiR w Piątkowej odbyły się Indywidualne
Biegi Przełajowe Dziewcząt oraz Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach
rywalizowały dziewczęta na dystansie 1000 m natomiast chłopcy na dystansie 1500 m.
Bieg był podzielony na 3 kategorie: klasa 1, klasa 2 i klasa 3.
Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 5 najlepszych wyników w każdej kategorii wiekowej
z danej szkoły. Dziewczęta drużynowo uplasowały się na miejscu 1, chłopcy na miejscu 3.
Osiem miejsc w każdej  kategorii wiekowej dostało awans na zawody wojewódzkie,
które odbędą się 22 kwietnia na lotnisku w Nowym Targu.

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
klasa 1

Matusik Aneta 1b - 3 m-ce
Filipowicz Maria 1d - 5 m-ce
Świderska Natalia 1h - 6 m-ce
Jamińska Agnieszka 1i, Sromek Kamila 1c, Pysno Anna 1c, Wójs Karolina 1h,
Fiut Agnieszka 1d, Szczepańska Monika 1h, 
klasa 2
Gajkowska Gabriela 2i - 2 m-ce
Kubisz Dominika 2h - 5 m-ce
Leśniak Magdalena 2d - 7 m-ce
Łabuda Anita 2b - 8 m-ce 
Klag Iwona 2a, Mróz Klaudia 2a
klasa3
Motak Karolina 3i - 1 m-ce
Gadzina Katarzyna 3f - 2 m-ce
Ruchała Marta 3h - 3 m-ce
Bołoz Ewa 3e,  Lelito Anna 3h, Cięciwa Alicja 3h, Osmęda Joanna 3h,
Grochowska Magdalena 3h  

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
klasa 1
Obrzut Krzysztof 1k - 1 m-ce
Jabłoński Jacek 1h, Płachta Mateusz 1a, Szczerba Szymon 1h
klasa 2
Kurowski Michał 2f - 3m-ce
Dyrek Robert 2,  Jabłoński Michał 2a, Pajor Michał 2a, Piętka Kamil 2f, Trela Jakub 2i
klasa 3
Marmon Patryk 3l - 1 m-ce
Kowalczyk Piotr 3g - 5 m-ce
Fałowski Przemysław 3l, Maciak Michał 3l, 

opiekunowie: Beata Kiercz - Cempa, Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1268891233141076.1073741980.836002423096628&type=3







 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Kwi
2016
Zawody Wojewódzkie w Siatkówce
7 kwietnia 2016r. w Tarnowie odbył się Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady
Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawodniczki grały w dwóch grupach
półfinałowych, systemem „każdy z każdym” ,  do dwóch wygranych setów. W zawodach
brała udział drużyna z Krakowa, Wieliczki, Tarnowa, Oświęcimia oraz Myślenic. 
Dziewczęta z naszego liceum, reprezentujące Nowy Sącz, zajęły miejsce 2. 

Skład drużyny dziewcząt:
Machałowska Aleksandra 3d,
Maciuszek Magdalena 2l,
Wojta Magdalena 2a,
Tomasiak Kamila 3d,
Kosal Paulina 2h,
Bodziony Anna 1j,
Bajerska Aleksandra 1e,
Majowska Natalia 1g,
Wróbel Zuzanna 2i,
Kruczek Kinga 2g,
Pochopień Natalia 3b

Opiekun: Tadeusz Wcześny
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Mar
2016
Zawody Wojewódzkie w Pływaniu
23 marca 2016r. w Tarnowie odbyła się Małopolska Licealiada w Pływaniu Dziewcząt
i Chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych. Zawody obejmowały pływanie sztafetowe 8x50m
oraz pływanie indywidualne stylem klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym. 
Sztafeta dziewcząt zajęła miejsce 12, sztafeta męska - miejsce 15

Skład sztafety damskiej: 
Baran Alicja (2h), Poręba Ilona (2h), Dąbrowska Julia (1g), Fiut Agnieszka(1d), Grybel Iwona(1h), 
Gwiżdż Julia (1g), Jop Karolina(1g), Lenartowicz Gabriela(2f), Sadowy Kinga(1h)

Skład sztafety męskiej:
Góra Wojciech(1c), Łęczycki Kamil(1j), Majcher Adam(3j), Migacz Krzysztof(2g), Obrzut Krzysztof(1k), 
Szczepaniak Jakub(1c), Tomasiak Konrad(1h),Wcisło Jakub(1f)

Pływanie indywidualne:
Sadowy Kinga 1h -  4 m-ce styl grzbietowy
Dąbrowska Julia 1g - 7 m-ce styl dowolny

Szczepaniak Jakub 1c - 2 m-ce styl klasyczny
Łęczycki Kamil 1j - 5 m-ce styl grzbietowy 
Migacz Krzysztof 2g - 12 m-ce styl motylkowy
Tomasiak Konrad 1h - 24 m-ce styl klasyczny

Opiekun: Izabela Borzęcka

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202015%202016%20lic/wyniki_woj_plywanie_sztafety_lic_23_03_2016.pdf

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202015%202016%20lic/wyniki_woj_plywanie_indywid_lic_23_03_2016.pdf


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Mar
2016
Terminarz Zawodów Sportowych
Kwiecień
07.04.2016  godz.  9:30  Tarnów  - Siatkówka  - Wojewódzkie - Dziewczęta
13.04.2016  godz. 10:00 Piątkowa - Indywidualne Biegi Przełajowe
19.04.2016  godz. 10:00 Hala MOSiR - Koszykówka - Wojewódzkie - Dziewczęta
20.04.2016  godz. 11:00 Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki - Chłopcy
22.04.2016  godz.  9:30  Nowy Targ -  Biegi Przełajowe - Wojewódzkie
25.04.2016  godz.  9:30  Nowy Targ - Tenis Stołowy Drużynowy - Wojewódzkie
27.04.2016  godz. 10:00 PWSZ - LA II Rzut 

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Mar
2016
Piłka Ręczna Chłopców
22 marca 2016r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Piłce Ręcznej chłopców szkół średnich. W turnieju wystartowało 9
szkół. Drużyny rywalizowały w eliminacjach w trzech grupach. Następnie po 2 najlepsze
drużyny z grup awansowały do wielkiego finału. Czas gry 2x7 minut. 
Nasze liceum zajęło miejsce 3.

Skład drużyny:
Obrzut Krzysztof 1f, Skut Konrad 1c, Klag dominik 1c, Zaczyk Krzysztof 1c, Góra Wojciech 1e,
Pajor Maciej 2d, Magdziarczyk Piotr 2b, Saczka Szczepan 2c,Zaręba Kamil 1h, Szczygieł Michał 1i,
Krasiński Konrad 1i.

Opiekun: Mirosława Kasprzak


https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Mar
2016
Wojewódzki Snowboard
14 marca 2016r. na Długiej Polanie w Nowym Targu odbyła się Licealiada Województwa
Małopolskiego w Snowboardzie. Naszą szkołę reprezentował  Siwiec Konrad(2h) oraz 
Dąbrowska Julia (1g), która uplasowała się na miejscu 10.

Opiekun: Mirosława Kasprzak

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Mar
2016
Zawody Rejonowe w Siatkówce Dziewcząt
11 marca 2016 w hali sportowej  OSiR  w  Gorlicach odbyły się zawody rejonowe
w Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół średnich. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły: II LO
w Nowym Sączu, I LO w Limanowej, LO w Starym Sączu, ZSE w Gorlicach.      
Drużyny rywalizowały w jednej grupie, grano do 2 wygranych setów.
Najlepiej w Finałach Rejonu zaprezentowały się dziewczęta z naszej szkoły zajmując miejsce 1
Zawody Wojewódzkie, na które uzyskały awans, odbędą się w Tarnowie. 

Skład drużyny:
Bajerska Aleksandra 1e
Bodziony Anna 1j
Kosal Paulina 2h
Machałowska Aleksandra 3d
Maciuszek Magdalena 2l
Majowska Natalia 1g
Pochopień Natalia 3b
Tomasiak Kamila 3d
Wojta Magdalena 2a

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Mar
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 8 marca 2016 r. na Hali MOSiR odbył się finał Sądeckiej Ligi Siatkówki klas 3
i roczniki młodsze. Rywalizowali ze sobą chłopcy ze szkół ponadgimnazjalnych.
Była to kontynuacja rozgrywek z poprzedniego spotkania.

Reprezentacja szkoły:
Sobczyk Michał 1h
Wolak Dawid 2d
Góra Wojciech 1c
Myśliwiec Przemysław 1c
Bocheński Adrian 2i
Kmak Daniel 3j
Łastowski Adrian 3h
Szarek Konrad 1c
Obrzut Krzysztof 1k

Opiekun: Agnieszka Sikora

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Lut
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 24 lutego 2016r. na Hali MOSiR zostały rozegrane kolejne
mecze Sądeckiej Ligi Siatkówki. Rywalizowały ze sobą drużyny chłopców
ze szkół ponadgimnazjalnych.


Skład drużyny:
Sobczyk Michał 1h
Wolak Dawid 2d
Krasiński Konrad 1i
Góra Wojciech 1c
Bocheński Adrian 2i
Kmak Daniel 3j
Strzelecki Piotr 3i
Łastowski Adrian 3h

Opiekun: Agnieszka Sikora


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Lut
2016
Piłka Ręczna Dziewcząt
16 lutego 2016r. na hali MOSiR odbyły się zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół
Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięło udział 5 szkół. Mecze rozgrywane były
systemem każdy z każdym w jednej grupie, czas gry 2x8minut. Drużyna dziewcząt
z naszego liceum uplasowała się na miejscu 2.

Skład dziewcząt:

Bugajska Dominika 1f
Ciwińska Paulina 1f
Dąbrowska Julia 1g
Dobosz Kinga 2h
Fałowska Patrycja 2h
Jasińska Katarzyna 2h
Krok Joanna 3h
Kubisz Dominika 2h
Majda Karolina 3b
Nowak Kinga 1j
Owsiak Zofia 3g
Sawulska Aleksandra 3c
Sołtys Agnieszka 3l
Świgut Gabriela 3b

Opiekun: Mirosława Kasprzak

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Lut
2016
Siatkówka Chłopców
11 lutego 2016r. odbyły się eliminacje w Siatkówce Chłopców. W zawodach wzięło udział
8 szkół. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach, grając do dwóch wygranych setów.
Następnie po 2 najlepsze szkoły z grup awansowały do wielkiego finału.

Nasza drużyna zajęła 5-6 miejsce i nie zakwalifikowała się do finałów.

Skład drużyny chłopców:
Kmak Daniel 3j
Wolak Dawid 2d
Łastowski Adrian 3h
Góra Wojciech 1c
Myśliwiec Przemysław 1c
Strzelecki Piotr 3i
Bocheński Adrian 2i
Krasiński Konrad 1i
Sobczyk Michał 1h
Szkarłat Przemysław 3c

Opiekun: Agnieszka Sikora

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Lut
2016
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 10 lutego 2016 r. na Hali MOSiR odbył się finał Sądeckiej Ligi Siatkówki klas 3
i roczniki młodsze. Była to kontynuacja rozgrywek z listopada ubiegłego roku.
Rywalizowało ze sobą 6 drużyn dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.
Nasze liceum reprezentowały dwa składy - pierwszy zespół uplasował się na miejscu 1
natomiast drugi na miejscu 3.


Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:
Machałowska Aleksandra 3d
Maciuszek Magdalena 2l
Wojta Magdalena 2a
Tomasiak Kamila 3d
Kosal Paulina 2h
Wróbel Zuzanna 2i
Korus Paulina 3h
Żytkowicz Magdalena 3h
Wielocha Ewelina 1j
Uryga Kinga1j
Bodziony Anna 1j
Bajerska Aleksandra 1e
Majowska Natalia 1g
Piworowicz Anna 2e
Jakubowska Martyna 2h
Pochopień Natalia 3b
Kruczek Kinga 2g 
Citak Alicja 2j
Ciwińska Paulina 1f

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Lut
2016
Rejonowa Koszykówka Dziewcząt
9 lutego 2016r.w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyła się Rejonowa Licealiada
Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt. W finale rejonu spotkały się mistrzynie szkół,
które zwyciężyły w zawodach powiatowych. Drużyny rywalizowały w jednej grupie,
grano 4x7minut. Najlepiej  zaprezentowały się dziewczęta z naszego liceum,
które wygrały turniej i automatycznie uzyskały awans na zawody Wojewódzkie.



Skład drużyny:
Brończyk Wiktoria 2l
Ciuła Anna 1j
Fałowska Patrycja 2h
Frojdenfal Sonia 2l
Młynarz Barbara 2h
Orzeł Anna 2l
Ostasiewicz Angelika 2l
Sadowska Magdalena 2l
Tokarz Joanna 3h
Witowska Oliwia 1j

Opiekun: Łukasz Sommer


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1219425261421007.1073741959.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lut
2016
Zawody Narciarskie i Snowboard
8 lutego 2016r.na stoku narciarskim w Cieniawie, odbyły się mistrzostwa Nowego
Sącza w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie. W rywalizacji wzięli udziału
uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Gimnazjalnych, którzy rywalizowali
o najlepsze lokaty i awans na zawody wojewódzkie jak również o puchar Dyrektora
Zespołu Szkół Społecznych SPLOT. 
W rywalizacji dziewcząt i chłopców Szkół
Ponadgimnazjalnych wzięło udział 58 uczniów. 

Uczestnicy zawodów - narty:
Kruczek Julia 1e                     3 miejsce
Dąbrowska Julia 1g                5 miejsce

Rejowska Anna 3b                10 miejsce
Tabak Izabela 2d                  11 miejsce
Bielecka Weronika 3b           13 miejsce

Bochenek Piotr 1f                 15 miejsce
Pilch Mateusz 3h                   

Uczestnicy zawodów - snowboard:
Dąbrowska Julia 1g                2 miejsce
Bulzak Karolina  3g                6 miejsce

Siwiec Konrad  2h                  5 miejsce


Opiekunowie: Mirosława Kasprzak, Tadeusz Wcześny


https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Sty
2016
Terminarz Zawodów Sportowych




luty
08.02.2016  godz. 10:00   Cieniawa        - Narty i Snowboard
09.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR   - Koszykówka - Rejon - Dziewczęta
10.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR   - Sądecka Liga Siatkówki - Dziewczęta
11.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR   - Siatkówka - Eliminacje - Chłopcy
16.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR   - Piłka Ręczna - Dziewczęta
24.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR  - Sądecka Liga Siatkówki - Chłopcy
25.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR   - Piłka Ręczna - Chłopcy
26.02.2016  godz. 10:00   Rabka             - Snowboard - Wojewódzkie
29.02.2016  godz. 11:00   Hala MOSiR   - Siatkówka – Finały - Chłopcy
                                                Tarnów           - Pływanie - Wojewódzkie


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Sty
2016
Koszykówka Chłopców
14 stycznia 2016r. na hali MOSiR odbyły się zawody w Koszykówce Chłopców
Szkół Ponadgimnazjalnych. W eliminacjach które rozpoczęły się w grudniu grały
2 grupy, w której wystartowało 9 szkół z Miasta Nowego Sącza. W fazie finałowej
rywalizowały 4 szkoły. Drużuna z naszego liceum zajęła 3 miejsce.


Skład drużyny:
Baran Tadeusz 2a
Gancarczyk Konrad  2c
Góra Wojciech 1c
Kantor Maksymilian  1a
Obrzut Krzysztof 1k
Strzelecki Piotr 3i
Uryga Błażej1k
Zagórowski Konrad 1a

Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Sty
2016
Turniej Piłki Ręcznej
13 stycznia 2016r. na hali sportowej MOSiR Zespół Szkół Budowlanych zorganizował
VII Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora z okazji 50-lecia ZSB.
Do współzawodnictwa zgłosiło się 6 sądeckich szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna chłopców z naszego liceum uplasowała się na miejscu 3.

Chłopcy zgłoszeni do zawodów:
Zawojak Adam 2j
Górka Maciej 2b
Maciak Michał 3l
Pajor Maciej 2d
Bednarek Przemysław 2a
Kołodziej Paweł 2a
Magdziarczyk Piotr 2b
Obrzut Oskar 2f
Skowron Dawid 2c
Baran Tadeusz 2a
Kuźma Cezary 2c
Góra Wojciech 1c
Saczka Szczepan 2c
Krasiński Konrad 1i
Obrzut Krzysztof 1k
Sułkowski Szymon 2a
Zaręba Kamil 1d
Wolak Dawid 2d
Zaczyk Krzysztof 1c

Opiekun: Mirosława Kasprzak

https://sadeczanin.info/sport-i-zdrowie/budowlanka-%C5%9Bwi%C4%99towa%C5%82-turniejem-w-pi%C5%82ce-r%C4%99cznej



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Sty
2016
Siatkówka Dziewcząt
11stycznia 2016r.na parkietach hali MOSiR rywalizowały dziewczęta ze szkół
ponadgimnazjalnych.
W rozgrywkach siatkówki wzięły udział 4 reprezentacje.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła miejsce 1.



Skład zespołu:
Machałowska Aleksandra 3d
Maciuszek Magdalena 2l
Wojta Magdalena 2a
Tomasiak Kamila 3d
Kosal Paulina 2h
Bodziony Anna 1j
Bajerska Aleksandra 1e
Majowska Natalia 1g
Piworowicz Anna 2e
Kruczek Kinga 2g 

Opiekun:Tadeusz Wcześny


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1201658609864339.1073741953.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Gru
2015
Podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa
16 grudnia 2015r. na auli naszego liceum odbyło się uroczyste Podsumowanie Miejskiego
Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2014/2015.
W podsumowaniu udział wzięli zaproszeni goście - Mieczysław Gwiżdż, Janusz Kwiatkowski,
Kazimierz Sas, Tomasz Basta oraz Feliks Piwowar, jak również zaproszeni dyrektorzy szkół
wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.
Uroczystego otwarcia podsumowania za rok Szkolny 2014/2015 dokonała Dyrektor Zespołu Placówek
Oświatowo-Wychowawczych Renata Żabecka oraz prowadząca całą uroczystość Grażyna Cempa Pulit.
Na rozpoczęcie podsumowania wystąpiła grupa taneczna dziewcząt naszej szkoły, pod kierownictwem
pani Doroty Stolarczyk. Następnie zostały nagrodzone szkoły, które w punktacji szkół za rok szkolny
2014/2015 zajęły od 1-6 miejsca. 
Nagradzane zostały szkoły w kategorii rocznikowej Igrzysk, Gimnazjady, Licealiady.
Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła miejsce 1, natomiast w kategorii chłopców - miejsce 3.


Licealiada Młodzieży Szkolnej - Dziewcząt
1. miejsce - II LO
2. miejsce - ZS nr 1
3. miejsce - I LO
4. miejsce - ZS nr 3
5. miejsce - ZSEkonom
6. miejsce - PTZ

Licealiada Młodzieży Szkolnej - Chłopcy
1. miejsce - ZSS
2. miejsce - ZSB
3. miejsce - II LO
4. miejsce - I LO
5. miejsce - ZSE-M
6. miejsce - ZS nr 1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Gru
2015
Terminarz Zawodów Sportowych
styczeń:
11.01.2016  godz. 11:00 - Hala MOSiR - Siatkówka - Dziewczęta
14.01.2016  godz. 11:00 - Hala MOSiR - Koszykówka – Finał - Chłopcy


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Gru
2015
Koszykówka Chłopców
15 grudnia 2015r. na hali MOSiR odbyły się zawody w Koszykówce Chłopców Szkół
Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział szkoły: II LO, Zespół Szkół nr 1 ,
SPLOT, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół nr 3, Prywatne Technikum Zawodowe.
Finał współzawodnictwa odbędzie się 14 stycznia 2016r.


Skład drużyny:

Baran Tadeusz 2a
Gancarczyk Konrad  2c
Góra Wojciech 1c
Kantor Maksymilian  1a
Obrzut Krzysztof 1k
Pajor Maciej 2d
Sikorski Jan 2f
Strzelecki Piotr 3i
Uryga Błażej1k
Zaczyk Krzysztof 1c
Zagórowski Konrad 1a

Opiekun: Łukasz Sommer


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Gru
2015
Koszykówka Dziewcząt
14 grudnia 2015r. na hali MOSiR odbyły się zawody w Koszykówce Dziewcząt Szkół
Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięły udział 4 sądeckie szkoły. Mecze rozgrywane
były systemem każdy z każdym w jednej grupie, czas gry 2x10minut. 
Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła miejsce 1.


Skład zespołu:

Bodziony Anna 1j
Brończyk Wiktoria 2l
Ciuła Anna 1j
Fałowska Patrycja 2h
Frojdenfal Sonia 2l
Gadzina Katarzyna 3f
Kulig Ewa 2a
Miśtak Julia 2h
Młynarz Barbara 2h
Orzeł Anna 2l
Ostasiewicz Angelika 2l
Sadowska Magdalena 2l
Stępień Aleksandra 3f
Tokarz Joanna 3h
Witowska Oliwia 1j
 
Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1183959024967631.1073741950.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Gru
2015
Tenis Stołowy Drużynowy
W dniu 7 grudnia 2015r. w Hali Sportowej MOSiR odbyły się zawody Szkół Ponadgimnazjalnych
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. 
Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn z 5 sądeckich
szkół. 
Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim do 2 przegranych. Wszystkie spotkania
rozgrywane były do 2 wygranych setów. 

Jedna z drużyn dziewcząt (Leśniak Alicja 2g i Opiło Joanna 2c) zajęła miejsce 1
druga drużyna (
Bugajska Dominika 1f i Ciwińska Paulina 1fmiejsce 7-8.

8 grudnia odbyły się zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Tu pojawiło się 17 drużyn.
Chłopcy uplasowali się na miejscu 9-12 - pierwszy zespół (Kurnyta Wojciech 3c i Wielgusiak Wiktor 2j)
oraz na miejscu 13-16 - drugi zespół (
Ficek Bartosz 3a i Szewczyk Rafał 3a).

Opiekun: Mariusz Rusak

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1179848472045353.1073741944.836002423096628&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1180384991991701.1073741946.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Lis
2015
Terminarz Zawodów Sportowych
grudzień:
07.12. 2015  godz.  9:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Dziewczęta
08.12. 2015  godz.  9:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Drużynowy - Chłopcy
08.12. 2015  godz. 11:00 - Hala MOSiR – Halowa Piłka Nożna - Chłopcy
14.12. 2015  godz. 11:00 - Hala MOSiR - Koszykówka - Dziewczęta
15.12. 2015  godz. 11:00 - Hala MOSiR - Koszykówka - Chłopcy
16.12. 2015  godz. 11:00 – II LO - Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego za rok 2014/2015

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Lis
2015
Zawody Pływackie
19 listopada 2015r. na Pływalni MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Zawody Pływackie 
uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział: 9 szkół w tym 34
zawodniczki i 66 zawodników. Zawodnicy rywalizowali w pływaniu drużynowym 
i indywidualnym. Uczniowie zmagali się na dystansie 50m startując w czterech stylach.
W skład sztafety wchodziło 8 osób, każdy miał do pokonania 50m stylem dowolnym.
Sztafeta dziewcząt i sztafeta chłopców z naszej szkoły uplasowała sie na miejscu 1.
W punktacji drużynowej  (wzięto pod uwagę po 3 najlepsze wyniki w każdym stylu z danej szkoły)
chłopcy zajęli miejsce 1 a dziewczęta  miejsce 3.

sztafeta damska:
Baran Alicja 2h
Dąbrowska Julia 1g
Jop Karolina 1g
Lenartowicz Gabriela 2f
Mikulec Karolina 1g
Sadowy Kinga 1g
Płachta Patrycja 3l
Świgut Edyta 1e

Obrzut Wiktoria 1b - rezerwa

sztafeta męska:
Góra Wojciech 1c
Łęczycki Kamil 1j
Majcher Adam 3j
Migacz Krzysztof 2g
Pilch Mateusz 3h
Sasak Michał 3g
Szczepaniak Jakub1c
Tomasiak Konrad 1h

pływanie indywidualne:
Sadowy Kinga 1h - styl grzbietowy - 1miejsce
Baran Alicja 2h - styl klasyczny- 8 miejsce
Dąbrowska Julia 1g - styl dowolny - 1 miejsce
Mikulec Karolina 1g - styl dowolny - 4 miejsce
Lenartowicz Gabriela 2f - styl dowolny -  8 miejsce
Jop Karolina 1g - styl dowolny - 11 miejsce

Łęczycki Kamil  1j - styl grzbietowy - 1 miejsce
Szczepaniak Jakub 1c - styl klasyczny - 1 miejsce
Tomasiak Konrad 1h - styl klasyczny - 3 miejsce
Kuropatwiński Bartosz 1e - styl klasyczny - 20 miejsce
Majcher Adam 3j - styl dowolny - 4 miejsce
Pilch Mateusz 3h - styl dowolny - 5 miejsce
Sasak Michał 3g - styl dowolny - 6 miejsce
Góra Wojciech 1c - styl dowolny - 9 miejsce
Obrzut Krzysztof 1k - styl dowolny - 19 miejsce
Wcisło Jakub 1f - styl dowolny - 24 miejsce
Migacz Krzysztof 2g - styl motylkowy - 1 miejsce

Opiekun: Izabela Borzęcka

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Lis
2015
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 16 listopada 2015 r. na Hali MOSiR odbyła się Sądecka Liga Siatkówki
klas 3 i roczniki młodsze. Rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt ze
szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn.


Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:

Machałowska Aleksandra 3d
Maciuszek Magdalena 2l
Wojta Magdalena 2a
Tomasiak Kamila 3d
Kosal Paulina 2h
Majowska Aleksandra 2l
Wróbel Zuzanna 2i
Korus Paulina 3h
Żytkowicz Magdalena 3h
Wielocha Ewelina 1j
Uryga Kinga1j
Bodziony Anna 1j
Bajerska Aleksandra 1e
Majowska Natalia 1g
Piworowicz Anna 2e
Jakubowska Martyna 2h
Kamińska Julia 3d
Pochopień Natalia 3b
Kruczek Kinga 2g 
Citak Alicja 2j
Blicharz Gabriela 1b
Ciwińska Paulina 1f

Opiekun: Tadeusz Wcześny


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Lis
2015
Zawody Szachowe
6 listopada 2015r. w  Zespole Szkół Samochodowych odbyły się Zawody Szachowe.
W rywalizacji wzięło udział 10 dziewcząt oraz 21 chłopców ze szkół średnich z terenu
Miasta Nowego Sącza. Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim, w którym
każdy z zawodników rozegrał 7 rund po 15 minut na rundę.
Drużynowo chłopcy z naszej szkoły uplasowali się na miejscu 3 a dziewczęta na miejscu 4.


Uczestnicy zawodów:

Karolina Wójs 1h                - 5m
Paulina Arendarczyk 1b  - 10m
Hubert Faron 3b                 - 6m
Bartłomiej Bielec 1b           - 7m
Bartosz Baziak 2g             - 11m

Opiekun: Ewelina Tokarczyk


https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/timeline/


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Lis
2015
Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców
4 listopada 2015r. na obiektach Hali MOSiR odbyły się zawody w Indywidualnym
Tenisie Stołowym, tym razem rywalizowali  ze sobą chłopcy z 11 sądeckich szkół
ponadgimnazjalnych. W zawodach wystartowało 42 uczniów, którzy grali
systemem brazylijskim do 2 przegranych partii. Wszystkie spotkania rozgrywane
były do 2 wygranych setów, do 11 zdobytych punktów.

W punktacji drużynowej nasza drużyna zajęła miejsce 7 (brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki z danej szkoły).

Uczestnicy zawodów:
Wojciech Kurnyta 3c
Wiktor Wielgusiak 2j
Bartłomiej Dumana 3c
Bartłomiej Ficek 3a

Opiekun: Mariusz Rusak

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1163202370376630.1073741927.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Lis
2015
Podsumowanie Współzawodnictwa
W dniu 26 października 2015r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbyło
się uroczyste podsumowanie Małopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci
i Młodzieży Szkolnej za rok  szkolny 2014/2015.
W  podsumowaniu udział wzięli zaproszeni goście - Vice Wojewoda Małopolski Wojciech
Szczepanik, Vice Kurator Oświaty w Krakowie Grzegorz Baran, Przewodnicząca Rady Miasta
Nowego Sącza Bożena Jawor, Vice Starosta Nowotarski Władysław Tylka, Dyrektor Wydziału Edukacji w Nowym Sączu
Józef Klimek, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w Gorlicach Tadeusz Mikrut, Dyrektor Wydziału Sportu w Nowym Sączu
Józef Kantor, Radny Miasta Nowego Sącza Przewodniczący Komisji Sportu Mieczysław Gwiżdż, Dyrektor Zespołu Placówek
Oświatowo- Wychowawczych Renata Żabecka.

Nagradzane zostały szkoły, które w punktacji zajęły od 1-12 miejsca w województwie.
Nasza szkoła znalazła się na czwartym miejscu wśród szkół ponadgimnazjalnych w Małopolsce.

1. miejsce - VII LO Kraków
2. miejsce - ZSO Sucha Beskidzka
3. miejsce - I LO Nowy Targ
4. miejsce - II LO Nowy Sącz
5. miejsce - II LO Kraków
6. miejsce - VIII LO Kraków
7. miejsce - ZSS Nowy Sącz
8. miejsce - ZS nr 1 Limanowa
9. miejsce - I LO Nowy Sącz
10. miejsce - ZSW Sucha Beskidzka

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1159381390758728.1073741923.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Paź
2015
Terminarz zawodów sportowych
listopad:
04.11.2015 - środa 9:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Indywidualny - Chłopcy 
06.11.2015 - piątek 9:00 - ZSS - Szachy
16.11.2015 - pon. 10.00 - Hala MOSiR - Sądecka Liga Siatkówki - Dziewczęta
19.11.2015 - czwartek 9:00 - Basen MOSiR - Pływanie   

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Paź
2015
Wojewódzka Indywidualna Liga LA
23 października 2015 r. kolejny raz na krakowskim AWF odbyły
się zawody wojewódzkie, tym razem Indywidualna Liga LA Dziewcząt
i Chłopców klas I i II.

Naszą szkołę reprezentowały 2 osoby:
Klaudia Mróz 2a        - skok w dal, 200m  - 8miejsce
Krzysztof Obrzut 1k  - 1500m                  - 5miejsce

Opiekun: Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Paź
2015
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 19 października 2015 r. na Hali MOSiR zostały rozegrane pierwsze
mecze Sądeckiej Ligi Siatkówki. Rywalizowały ze sobą drużyny chłopców ze
szkół ponadgimnazjalnych.


Opiekun: Agnieszka Sikora

Skład drużyny chłopców:
Kmak Daniel 3j
Wolak Dawid 2d
Zaremba Kamil 1d
Łastowski Adrian 3h
Góra Wojciech 1c
Strzelecki Piotr 3i
Bocheński Adrian 2i
Zaczyk Krzysztof


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Paź
2015
Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt
19 października 2015r., na hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej,
rywalizowały dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych w zawodach
tenisa stołowego. W turnieju wystartowało 25 osób.
Dziewczęta z naszego liceum uplasowały się na 1 i 2 miejscu.
Drużynowo zajęliśmy miejsce pierwsze.
(do punktacji brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki z danej szkoły)

Uczestniczki zawodów:
Joanna Opiło 2c                1 miejsce
Leśniak Alicja 2g               2 miejsce
Wiktoria Mordarska 2c
Paulina Ciwinska 1f
Dominika Bugajskla 1f

Opiekun: Mariusz Rusak


https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Plac%C3%B3wek-O%C5%9Bwiatowo-Wychowawczych-w-Nowym-S%C4%85czu-836002423096628/

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Paź
2015
Wojewódzka Liga LA I rzut
16 października 2015r. drużyna dziewcząt i chłopców reprezentowała
naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Krakowie. Na stadionie
krakowskiego AWF odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży
w Szkolnej Drużynowej Lidze LA - I rzut.
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły 2 miejsce, chłopcy - miejsce 6.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Sołtys Agnieszka 3l
Owsiak Zofia 3g
Strojny Klaudia 2k

400m
Orzeł Anna 2l
Frojdenfal Sonia 2l
Bołoz Ewa 3e

800m
Gajkowska Gabriela 2i
Matusik Aneta 1b
Kiełbasa Katarzyna 2a

skok w dal
Bieda Klaudia 3g
Ostasiewicz Angelika  2l
Mróz Klaudia 2a

pchnięcie kulą
Krok Joanna 3h
Fałowska Patrycja 2h
Baran Alicja 2h
 
Chłopcy biorący udział w zawodach:
100m
Skut Konrad 1c
Kołodziej Bartłomiej 3j
Bartłomiej Kania 2c

400m
Fałowski Przemysław  3l
Kurowski Michał 2f
Bukowy Jakub 3k

1500m
Obrzut Krzysztof 1k
Franczyk Tomasz 1g

skok w dal
Wójcik Rafał 3l
Kowalczyk Piotr 3g
Pajor Maciej 2d

pchnięcie kulą
Bobak Mariusz 2a
Dumana Bartłomiej 3c

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Paź
2015
Wojew.Sztafetowe Biegi Przełajowe
7 października 2015r. w Nowym Targu reprezentacja chłopców naszej
szkoły zajęła 3 miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Sztafeta składała się z 10 osób i każdy z zawodników miał do pokonania dystans
1500m na terenie lotniska w Nowym Targu.

Opiekun: Łukasz Wrona

Skład drużyny:
Dobiecki Michał 3j
Fałowski Przemysław  3l
Franczyk Tomasz 1g
Kołodziej Bartłomiej 3j
Kowalczyk Piotr 3g
Kuca Kacper 1g
Kurowski Michał 2f
Maciak Michał 3l
Marmon Patryk 3l
Obrzut Krzysztof 1k

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Paź
2015
Streetball Chłopców
2 października 2015r. na nowosądeckim rynku odbyła się XVIII
edycja turnieju Ulicznej Koszykówki Streetball pod hasłem "Sport
Przeciw Przemocy" w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa.
Wydarzenie zorganizowali nauczyciele w-f oraz UKS z ZSS w Nowym Sączu.
W zawodach wystartowało dwadzieścia szkół z Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego.
Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła drugie miejsce.

Opiekun: Łukasz Sommer

Skład drużyny:
Baran Tadeusz 2a
Gancarczyk Konrad 2j
Strzelecki Piotr 3i
Sikorski Jan 2f
Obrzut Krzysztof 1k

https://sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci/koszyk%C3%B3wka-i-samochody-opanowa%C5%82y-s%C4%85decki-rynek-zdj%C4%99cia

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
01 Paź
2015
Indywidualna Liga LA
30.09.2015r. na stadionie PWSZ odbyła sie indywidualna Liga LA Dziewcząt
i Chłopców Klas I-II Szkół Ponadgimnazjalnych.
Uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach biegowych oraz technicznych.
Drużynowo dziewczęta i chłopcy z naszego liceum uplasowali się na miejscu drugim.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
100m
Biskup Joanna 2d
Kocemba Faustyna  1b
Niepsuj Monika 2c
Strojny Klaudia 2k
Śmierciak Klaudia 2k
 
200m
Mróz Klaudia 2a
Rembiasz Anna 2g
Kubisz Dominika 2h
Orzeł Anna 2l
Kiełbasa Katarzyna 2a
 
400m

Ciuła Anna 1j
Frojdenfal Sonia 2l
Dąbrowska Julia 1g
Leśniak Magdalena 2d
 
800m
Ostasiewicz Angelika 2l
Świerad Justyna 2h
Świderska Natalia 1h
Matusik Aneta 1b
 
skok
Ostasiewicz Angelika 2l
Frojdenfal Sonia 2l
Orzeł Anna 2l
Mróz Klaudia 2a
Kubisz Dominika 2h
Kocemba Faustyna  1b
 
kula
Sadowska Magdalena 2l
Baran Alicja 2h
Mysza Gabriela 2i
 
sztafeta
Frojdenfal Sonia 2l
Orzeł Anna 2l
Ostasiewicz Angelika 2l
Biskup Joanna 2d

Chłopcy uczestniczący w zawodach:
100m
Kania Bartłomiej 2c
Pajor Maciej 2d
Pulit Jakub 1c
Skut Konrad 1c
Wolak Daniel 1d
Zaremba Kamil 1d

200m
Kania Bartłomiej 2c
Kurowski Michał 2f
Kuźma Cezary  2c        
Pulit Jakub 1c
Skut Konrad 1c
Wolak Daniel 1d

400m
Baran Tadeusz 2
Kurowski Michał 2f
Poręba Marcin 1
Pajor Michał
Prusak Ignacy 2f
Sułkowski Szymon 2
Tomasiak Konrad 1h

1500m
Franczyk Tomasz 1g
Kmak Dawid 2g
Obrzut Krzysztof 1k
Szczerba Szymon 1

skok
Pajor Maciej 2d
Płachta Mateusz 1a
Rajski Arkadiusz 2j

kula
Baran Tadeusz 2
Bobak Mariusz 2a
Kantor Maksymilian 1a
Poręba Marcin 1
Zaremba Kamil 1d

sztafeta
Kurowski Michał 2f
Pajor Maciej 2d
Skut Konrad 1c
Zaremba Kamil 1d


Dodano przez: Sport w z życia szkoły
29 Wrz
2015
Terminarz zawodów sportowych
październik
02.10.2015 - piątek 9:00 -  Rynek - Streetbal
07.10.2015 - środa 10:00 - Nowy Targ - Woj. Sztafetowe Biegi Przełajowe
16.10.2015 - piątek 10:00 - Kraków - Woj. Korespondencyjna Liga LA I rzut
19.10.2015 - poniedz.9:00 - Hala MOSiR - Tenis Stołowy Indywidualny
19.10.2015 - poniedz.11:00 - Hala MOSiR - Liga Siatkówki - Chłopcy
23.10.2015 - piątek 10:00 - Kraków - Woj. Indywidualna LA

Dodano przez: Sport w z życia szkoły
24 Wrz
2015
Korespondencyjna Liga LA I rzut
24 września 2015r. na obiektach PWSZ w Nowym Sączu odbył się I rzut
Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
W zawodach wzięły udział dziewczęta z 5 szkół oraz chłopcy z 7 szkół .
Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz
technicznych.
W punktacji drużynowej dziewczęta naszej szkoły zajęły 1 miejsce,
chłopcy - 2 miejsce, otrzymując awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim,
które odbędą się 16 października w Krakowie.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
        100m
Joanna Tokarz 3h         
Agnieszka Sołtys 3l         
Zofia Owsiak 3g
Joanna Stefaniak 1b
Karolina Siedlarz 3g

        400m
Anna Orzeł 2l
Sonia Frojdenfal 2l
Angelika Ostasiewicz 2l
Ewa Bołoz 3e
Katarzyna Kiełbasa 2a

       800m
Karolina Motak 3i
Aneta Matusik 1b
Liliana Kochańska 1k
Joanna Jabrocka 1k

    skok w dal
Kamila Tomasiak 3d
Klaudia Bieda 3g
Beata Cepiga  3k
Klaudia Mróz 2a
Faustyna Kocemba 1b

pchnięcie kulą
Joanna Krok 3h
Patrycja Fałowska 2h
Magdalena Sadowska 2l
Alicja Baran 2h
Katarzyna  Brotoń 3k


sztafeta 4x100
Anna Orzeł 2l
Agnieszka Sołtys 3l
Sonia Frojdenfal 2l
Klaudia Bieda 3g

Chłopcy uczestniczący w zawodach:

   100m
Bartłomiej Kołodziej 3j
Konrad Skut 1
MIkołaj Król 1c
Cezary Kuźma 2c
Przemysław Myśliwiec 1c
Jakub Pulit 1c
Konrad Szarek 1c
 
400m
Patryk Marmon 3l
Przemysław Fałowski 3l
Michał Kurowski 2f
Michał Jabłoński 2a
Szymon Szczerba 1

1500m
Tomasz Franczyk 1g
Krzysztof Obrzut 1k
Michał Sasak 3g

skok w dal
Michał Maciak 3l
Piotr Kowalczyk 3g
Rafał Wójcik 3l
Arkadiusz Rajski 2j

pchnięcie kulą
Mariusz Bobak 2a
Bartłomiej Dumana 3d
Kamil Zaremba 1

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1143889498974584.1073741916.836002423096628&type=3


Dodano przez: Sport w z życia szkoły
22 Wrz
2015
Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 21 września 2015r. na Stadionie Sportowym w Piątkowej odbyły
się Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców.
W zawodach startowało 40 zawodniczek i 70 zawodników z sądeckich
szkół. Sztafeta składała się z 10 osób i każda z zawodniczek miała do
pokonania 1000m, zawodnicy natomiast dystans dłuższy -1500 m.
Dziewczęta naszej szkoły uplasowały się na  pierwszym miejscu,
chłopcy zajęli miejsce drugie.
Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i dyplom.
Drużyna dziewcząt i chłopców z naszego liceum uzyskała awans na
zawody wojewódzkie,które odbędą się 7 października w Nowym Targu.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

Lista dziewcząt biorących udział w zawodach:
Motak Karolina 3i, Orzeł Anna 2l, Frojdenfal Sonia 2l, Ostasiewicz Angelika 2l,
Matusik Aneta 1b, Ciuła Anna 1j, Dąbrowska Julia 1g, Jodłowska Monika 1g,
Mikulec Karolina 1g, Kubisz Dominika 2h, Świerad Justyna 2h,
Kiełbasa Katarzyna 2a, Pancerz Aneta 2k,
Świderska Natalia 1h, Wójs Karolina 1h.

Lista chłopców biorących udział w zawodach:
Bukowy Jakub 3k, Dobiecki Michał 3j, Franczyk Tomasz 1g, Kołodziej Bartłomiej 3j,
Fałowski Przemysław 3l, Kuca Kacper 1g, Kurowski Michał 2f,
Maciak Michał 3l, Marmon Patryk 3l, Obrzut Krzysztof 1k,
Szczerba Szymon 1

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1142303829133151.1073741914.836002423096628&type=3

Dodano przez: Sport w z życia szkoły
17 Wrz
2015
Terminarz zawodów sportowych
wrzesień
21.09.2015 - poniedziałek 10:00 - Piątkowa - Sztafetowe Biegi Przełajowe
24.09.2015 - czwartek 10:00 - PWSZ - Liga LA I rzut
25.09.2015 - piątek 9:00  - Rynek - Streetbal
30.09.2015 - środa 10:00 - PWSZ - Indywidualna LA klasy 1 i 2

Dodano przez: Sport w z życia szkoły
10 Wrz
2015
Zajęcia SKS
Zajęcia SKS realizowane w II LO w roku szkolnym 2015/2016

mgr Mirosława Kasprzak - turystyka - wg planu
+ zawody - p.ręczna, narciarstwo

mgr Beata Kiercz - Cempa - siłownia - środa 14.05-14.50
+ zawody - LA, biegi przełajowe

mgr Izabela Borzęcka - basen - wtorek 13.30-14.30
+ zawody - pływanie

mgr Tokarczyk Ewelina - fitness
+ zawody - szachy

mgr Agnieszka Sikora - p. siatkowa -  czwartek 14.05-15.30
+ zawody - p. siatkowa

mgr Mariusz Rusak - basen - poniedz. 7.00-8.00, wtorek 8.00-9.00 ,piątek 8.00-9.00
+ zawody - tenis stołowy, pływanie

mgr Łukasz Sommer - koszykówka - czwartek 14.50-15.45
+ zawody - koszykówka

mgr Łukasz Wrona - p. siatkowa - piątek 14.05-15.30
+ zawody - LA, biegi przełajowe, p. nożna

mgr Tadeusz Wcześny - turystyka - wg planu
+ zawody - p. siatkowa, narciarstwo

mgr Barbara Gruca - ścieżki biegowe - czwartek 17.25-18.10 (co 2 tygodnie)

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia SKS i zawody sportowe u poszczególnych nauczycieli wf.

Dodano przez: Sport w z życia szkoły
24 Cze
2015
Dzień Sportu
24 czerwca 2015r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
Zgłoszone klasy rywalizowały w piłce siatkowej, koszykówce i piłce nożnej
oraz wzięły udział w biegu sztafetowym i w torze przeszkód.
Klasy biorące udział w zawodach oraz ostateczne wyniki:
 
Piłka siatkowa - 1a,1e,1g, 1h, 1i, 1j, 1l, 2d, 2e, 2f, 2h, 2l, 2k
1 miejsce   2h
2 miejsce   1h
3 miejsce   1a

Koszykówka - 1a, 1c, 1d, 1j, 2g
1 miejsce   1d
2 miejsce   2g
3 miejsce   1c

Piłka nożna - 1a, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1i, 1j, 2g, 2j
1 miejsce   1f
2 miejsce   1c
3 miejsce   2g

Tor przeszkód - 1j, 2e, 2h, 2l
1 miejsce   1j
2 miejsce   2e
3 miejsce   2h

Bieg sztafetowy - 1j, 2d, 2e, 2h, 2l
1 miejsce   1j
2 miejsce   2h
3 miejsce   2e

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Cze
2015
Sądecka Liga Siatkówki
11 czerwca 2015r. na hali sportowej MOSiR po raz ostatni w tym roku odbyła się
Sądecka Liga Siatkówki Dziewcząt i Chłopców.
Dziewczęta reprezentujące nasza szkołę uplasowały sie na miejscu 1
natomiast chłopcy na miejscu 3.

Skład drużyn:
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena   1a
Kosal Paulina    1h
Majowska Aleksandra  1l
Wróbel Zuzanna    1i
Wolak Dawid  1d
Bocheński Adrian 1i
Gancarczyk Konrad 1j
Pasiut Mateusz 1j
Adawole Eryk 1i

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Cze
2015
Ogólnopolska Licealiada w Koszykówce
W dniach 5-7.06.2015 w Łodzi odbyły się mecze Finału Ogólnopolskiej
Licealiady w Koszykówce Dziewcząt. W rozgrywkach zmagało się osiem
najlepszych zespołów z Polski, które zostały Mistrzami Województwa
w koszykówce. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła miejsce 4.

Skład zespołu:
Anna Orzeł 1l
Sonia Frojdenfal 1l
Wiktoria Brończyk  1l
Ewa Kulig  1a
Martyna Czop  3d
Aleksandra Białoń 3d
Joanna Tokarz  2h
Karolina Motak 2i

Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Cze
2015
Turniej Piłki Nożnej
3 czerwca 2015r. na hali sportowej MOSiR odbył się Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Dyrektora Szkoły Zespołu Szkół nr 4.
Drużyna chłopców z naszej  szkoły zajęła 4 miejsce

Skład zespołu:
Michał Jabłoński 1a
Konrad Siwiec 1h
Oskar Obrzut 1f
Tymoteusz Bogdański 1f
Michał Maciak 2l
Artur Wielgus 2h
Dominik Wielgus 2h
Krzysztof Janisz 1a
Ignacy Prusak 1f
Piotr Jankoś 2b

Opiekun: Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
06 Cze
2015
Ogólnopolska Licealiada w Piłce Siatkowej
W dniach 29 - 30.05.2015 w hali sportowej w Wieliczce odbyły się mecze
Finału Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
Prawo do udziału miały szkoły, które zwyciężyły w Wojewódzkiej Licealiadzie
w danym województwie. W zawodach brały udział drużyny z miast:
Nowy Sącz, Węgrów, Olesno, Kalisz, Elbląg , Wieliczka, Sulechów, Ostrowiec
Świętokrzyski, Rzeszów, Police, Jarosław, Łódź , Bydgoszcz, Wrocław.
Dziewczęta z naszej szkoły uplasowały się na miejscu 11.
 
 Skład zespołu:
Tomasiak Kamila     2d
Maciuszek Magdalena    1l
Wróbel Zuzanna    1i
Machałowska Aleksandra   2d
Wojta Magdalena   1a
Janusz Sylwia  absolwentka
Wańczyk Aleksandra absolwentka
Skoczeń Magdalena absolwentka
Piworowicz Agnieszka absolwentka
Kraczkiewicz Katarzyna absolwentka
 
Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Maj
2015
Wojewódzka Liga LA II rzut
28 maja 2015r. drużyna dziewcząt i chłopców reprezentowała naszą
szkołę na zawodach wojewódzkich w Krakowie. Na stadionie krakowskiego AWF
odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w szkolnej lidze LA  II rzut.
Dziewczęta w punktacji drużynowej zajęły 3 miejsce (16 drużyn),
chłopcy zajęli 4 miejsce (17 drużyn uczestniczących).

Dziewczęta biorące udział w zawodach:
           100m
Klaudia Bieda        2g         
Agnieszka Sołtys   2l   
Zofia Owsiak 2g     
           400m
Joanna Tokarz        2h  
Anna Orzeł 1l
Magdalena Grochowska 2h
         800m
Karolina Motak    2i  
Magdalena Leśniak
       skok w dal
Kamila Tomasiak  2d   
Beata Cepiga   2k   
Klaudia Mróz  1a  
     pchnięcie kulą                     
Klaudia Sobczyk 3j
Joanna Krok    2h   
Magda Sadowska  1l   


Chłopcy biorący udział w zawodach:
     100m
Ryszard Ciuła        3l  
Bartłomiej Kołodziej    2j 
      400m
Bartosz Nowakowski  3c
Przemysław Fałowski    2l 
Michał Jabłoński 1a
     1500m
Artur Opyd  3k   
Piotr Zapart   1g  
Michał Dobiecki  2j
      skok w dal
Szymon Kmak        3k
Piotr Kowalczyk  2g
Michał Maciak        2l 
      pchnięcie kulą
Bartłomiej Dumana        2c  
Mariusz Bobak        1a  
Wojciech Pajor 3j
 
Opiekun dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun chopców: Łukasz Wrona


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Maj
2015
Turniej Piłki Siatkowej
26 maja 2015r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach 600-lecia urodzin
Jana Długosza, pod hasłem "Rycerskość wymaga ćwiczenia".
Zaproszona drużyna z naszej szkoły zajęła miejsce 1.

Skład drużyny:
Machałowska Aleksandra   2d
Tomasiak Kamila     2d
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena   1a
Kosal Paulina    1h
Majowska Aleksandra  1l
Marciszewska Barbara    1f
Wróbel Zuzanna    1i
Korus Paulina  2h
Żytkowicz Magdalena   2h
Szkarłat Przemysław  2c
Łastowski Adrian 2h
Wolak Dawid  1d
Kurnyta Wojciech 2c
Bocheński Adrian 1i
Pachut Przemysław   2h

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
25 Maj
2015
Turniej Piłki Nożnej
22 maja 2015r. na hali sportowej MOS odbył się Turniej Piłki Nożnej
pod hasłem" Sport przeciw przemocy",  zorganizowany przez Zespół Szkół
Samochodowych.
Drużyna chłopców z naszej  szkoły zajęła miejsce 1.

Skład zespołu:
Michał Jabłoński1a
Oskar Dąbrowski1a
Konrad Siwiec1h
Oskar Obrzut1f
Tymoteusz Bogdański1f
Michał Maciak2l
Artur Wielgus2h
Dominik Wielgus2h
Oskar Dąbrowski1a
Krzysztof Janisz1a
Bartłomiej Kania1c
Ignacy Prusak1f

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Maj
2015
Indywidualna Liga La
20 maja 2015r. na obiektach PWSZ w Nowym Sączu odbyła się Indywidualna
Liga LA Dziewcząt i Chłopców Klas I-II Szkół Ponadgimnazjalnych.
Uczestnicy rywalizowali w dyscyplinach biegowych oraz technicznych.
Dziewczęta z naszej szkoły zajęły drużynowo 1 miejsce a chłopcy miejsce 2.


Dziewczęta uczestniczące w zawodach:
      100m
Klaudia Bieda        2g         
Joanna Tokarz        2h         
Agnieszka Sołtys   2l         
Magdalena Maciuszek  1l 
Klaudia Strojny  1k 
Klaudia Śmierciak   1k

     200m
Dominika Kubisz    1h    98  
Patrycja Fałowska    1h    98
Paulina Korus    2h   

     400m
Marta Ruchała 2h
Magda Żytkowicz 2h
Joanna Tokarz 2h

  800m
Karolina Motak 2i
Karolina Bulzak 2g

    skok w dal
Klaudia Bieda 2g
Kamila Tomasiak 2d
Beata Cepiga 2k
Magdalena Maciuszek 1l
Klaudia Mróz 1a
Agnieszka Sołtys 2l

    pchnięcie kulą
Joanna Krok 2h
Magda Sadowska 1l
Alicja Baran 1h
Katarzyna  Brotoń 2k
Katarzyna Gadzina 2f
Justyna Ochwat 2g
Aneta Biskup 2f
Martyna  Jakubowska 1h

sztafeta 4x100
Magda Maciuszek 1l
Agnieszka Sołtys 2l
Joanna Tokarz 2h
Klaudia Bieda 2g

Chłopcy uczestniczący w zawodach:

   100m
Bartłomiej Kołodziej 2j
Maciej Pajor 1d
Piotr Kowalczyk 2g
Rafał Wójcik 2l

  200m
Bartłomiej Kołodziej 2j
Oskar Obrzut 1f
 
400m
Patryk Marmon 2l
Przemysław Fałowski 2l

1500m
Michał Dobiecki 2j
Michał Jabłoński 1a

skok w dal
Michał Maciak 2l
Piotr Kowalczyk 2g
Rafał Wójcik 2l

pchnięcie kulą
Mariusz Bobak 1a
Bartłomiej Dumana 2c
Krzysztof Migacz 2c
Jakub Jachowicz 2c

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Maj
2015
Sądecka Liga Siatkówki
19 maja 2015r. kolejny raz na hali MOSiR w Nowym Sączu odbyła się
Sądecka Liga Siatkówki.


Drużyna dziewcząt:
Machałowska Aleksandra   2d
Tomasiak Kamila     2d
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena   1a
Kosal Paulina    1h
Majowska Aleksandra  1l
Marciszewska Barbara    1f
Wróbel Zuzanna    1i
Korus Paulina  2h
Żytkowicz Magdalena   2h

Drużyna chłopców:
Szkarłat Przemysław  2c
Łastowski Adrian 2h
Wolak Dawid  1d
Kurnyta Wojciech 2c
Bocheński Adrian 1i
Pachut Przemysław   2h

Opiekun: Mariusz Rusak

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Kwi
2015
Wojewódzkie Indywid. Biegi Przełajowe
29 kwietnia 2015r. na lotnisku w Nowym Targu odbyła się Małopolska Licealiada
w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt.Dziewczęta miały
do pokonania dystans 1000m a chopcy 1500m. W zawodach wzięły udział tylko
dwie osoby z naszej szkoły: Gabriela Gajkowska (1i) i Patryk Marmon (2l).
Patryk zajął 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej a Gabriela miejsce 13.

Opiekun: Beata Kiercz- Cempa

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Kwi
2015
Sądecka Liga Siatkówki
23 kwietnia na hali MOSiR odbyła sie Sądecka Liga Siatkówki Dziewcząt i Chłopców.
Dziewczęta reprezentujące nasza szkołę uplasowały sie na miejscu 2.


Drużyna dziewcząt:
Machałowska Aleksandra   2d
Tomasiak Kamila     2d
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena   1a
Kosal Paulina    1h
Majowska Aleksandra  1l
Marciszewska Barbara    1f
Wróbel Zuzanna    1i
Korus Paulina  2h
Żytkowicz Magdalena   2h

Drużyna chłopców:
Szkarłat Przemysław  2c
Łastowski Adrian 2h
Wolak Dawid  1d
Kurnyta Wojciech 2c
Bocheński Adrian 1i
Pachut Przemysław   2h

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Kwi
2015
Korespondencyjna Liga LA II rzut
W dniu 22 kwietnia 2015r. na obiektach PWSZ w Nowym Sączu odbył się II rzut
Korespondencyjnej Ligi LA Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej 2014/2015.
W zawodach startowało 101 dziewcząt (6 szkół ), 184 chłopców (9 szkół).
Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 2 najlepsze wyniki w każdej dyscyplinie z danej szkoły.
Zespołowo dziewczęta zajęły miejsce 1 a chłopcy miejsce 2.
Obie drużyny będą reprezentować szkołę na zawodach wojewódzkich
29 maja 2015r. w Krakowie.

Dziewczęta biorące udział w zawodach:
            100m
Klaudia Bieda        2g         
Joanna Tokarz        2h         
Agnieszka Sołtys   2l         
Ewa Bołoz    2e           
Monika Niepsuj  1c 
Weronika Bielecka  2b
Patrycja Fałowska  1h    
Klaudia Mróz   1a  
Magdalena Maciuszek  1l 
Natalia Korabiowska 1k 
Klaudia Strojny  1k 
Klaudia Śmierciak   1k
          400m
Marta Ruchała    2h   
Magda Żytkowicz     2h  
Patrycja Fałowska    1h 
Natalia Kmiecik   1f   
Paulina Korus  2h   
Anna Rembiasz   1g   
Patrycja Sarota    1b  
         800m
Karolina Motak    2i  
Karolina Bulzak    2g   
Gabriela Gajkowska   1i   
Dominika Kubisz     1h  
Justyna Świerad    1h   
Katarzyna Kiełbasa  1a
Weronika Buczek  1l
       skok w dal
Kamila Tomasiak  2d   
Beata Cepiga   2k   
Katarzyna Nowakowska 3k   
Zuzanna Wróbel  1i   
Klaudia Mróz  1a  
     pchnięcie kulą                     
Joanna Krok    2h   
Gabriela Mysza  1i   
Magda Sadowska  1l   
Alicja Baran 1h 
Paulina Kulig 2l
Justyna Ochwat  2g 

Chłopcy biorący udział w zawodach:
   100m
Kacper Hajduk        1a
Ryszard Ciuła        3l  
Bartłomiej Kołodziej    2j 
Piotr Kowalczyk        2g  
   400m
Oskar Kumor   3k  
Bartosz Nowakowski  3c
Oskar Obrzut   98
Michał Jabłoński    1a
Wojciech Kurnyta    2c  
Przemysław Fałowski    2l 
     1500m
Patryk Marmon  2l 
Artur Opyd  3k   
Jakub Bukowy   2k 
Piotr Zapart   1g  
Michał Dobiecki  2j
      skok w dal
Szymon Kmak        3k
Rafał Wójcik        2l 
Przemysław Szkarłat  1c 
Michał Maciak        2l 
      pchnięcie kulą
Bartłomiej Dumana        2c  
Mariusz Bobak        1a  
Krzysztof Migacz        2c   
Jakub Jachowicz        2c 
 
Opiekun dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun chopców: Łukasz Wrona


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1051590124871189.1073741898.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Kwi
2015
Wojewódzki Drużynowy Tenis Stołowy
15 kwietnia 2015r. w Nowym Targu odbyła się Małopolska Licealiada w Drużynowym
Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna
dziewcząt w składzie: Joanna Opiło -1c i Alicja Leśniak - 1g.
W zawodach brało udział 15 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców z terenu
województwa małopolskiego. System gry:"do dwóch przegranych".
W klasyfikacji końcowej dziewczęta uplasowały się na miejscu 7.

Opiekun: Mariusz Rusak

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Kwi
2015
Indywidualne Biegi Przełajowe
14 kwietnia 2014r. na stadionie w Piątkowej odbyły się Indywidualne
Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
W zawodach wystartowało: 10 szkół, 59 zawodniczek i 127 zawodników.

Dziewczęta rywalizowały  na dystansie 1000m, natomiast
chłopcy na dystansie 1500m.
Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 5 najlepszych wyników w każdej kategorii wiekowej z danej szkoły.
Pod tym względem dziewczęta zajęły zespołowo miejsce 1 a chłopcy miejsce 4.


Dziewczęta biorące udział w zawodach:
Klaudia Mróz    1a   
Katarzyna Kiełbasa 1a   
Iwona Klag    1a  
Patrycja Sarota    1b 
Patrycja Fałowska  1h   
Dominika Kubisz    1h   
Gabriela Gajkowska   1i   

Weronika Buczek    1l  
Ewa Bołoz    2e  
Joanna Tokarz    2h 
Marta Ruchała    2h 

Paulina Korus    2h 
Magda Żytkowicz    2h 
Karolina Motak    2i 
Justyna Lis 3f
Ewelina Sławek 3f
Małgorzata Michalik    3k



Chłopcy biorący udział w zawodach:
Mirosław Główczyk    1g
Damian Lompart    1g
Piotr Zapart    1g
Bartosz Baziak    1g
Krzysztof Migacz    1g
Szymon Kłębczyk    1g
Kamil Weber    1c

Łukasz Głąb    1h
Piotr Kowalczyk    2g
Patryk Marmon    2l
Michał Dobiecki    2j
Łukasz Bodziony    3g
Artur Opyd    3k


Awans na zawody wojewódzkie w Nowym Targu uzyskali:
Karolina Motak,Gabriela Gajkowska, Marta Ruchała,
Magdalena Żytkowicz, Małgorzata Michalik

Patryk Marmon, Piotr Zapart, Artur Opyd

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1045995462097322.1073741892.836002423096628&type=1



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Mar
2015
Wojewódzka Siatkówka Dziewcząt
W dniu 17 marca 2015r. na Hali Sportowej w Krzeszowicach odbył się
Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce
Siatkowej Dziewcząt. Zawodniczki grały systemem „każdy z każdym” –
w dwóch grupach półfinałowych, do dwóch wygranych setów.
W zawodach brała udział drużyna z Krakowa,Tarnowa, Oświęcimia,
Wieliczki oraz Myślenic. Dziewczęta z naszego liceum, reprezentujące Nowy Sącz,
zajęły miejsce 1 i uzyskały awans do zawodów ogólnopolskich.

Skład drużyny dziewcząt:
Machałowska Aleksandra 2d
Tomasiak Kamila        2d
Skoczeń Magdalena        3d
Piworowicz Agnieszka    3h
Kruczek Kinga       1g
Wańczyk Aleksandra       3k
Kraczkiewicz Katarzyna   3k
Janusz Sylwia      3m
Majowska Aleksandra  1l
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena       1a

Opiekun: Tadeusz Wcześny

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202014%202015%20lic/wyniki_woj_siatkowka_dz_lic_17_03_2015.pdf



Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Mar
2015
Wojewódzka Koszykówka Chłopców
12 marca 2015r. drużyna męska zawodników koszykówki pojechała 
na zawody wojewódzkie do Tarnowa. W zawodach brało udział 6 drużyn,
nasza zajęła miejsce 5.


Skład drużyny:
Kmak Szymon
Hojnor Tomasz
Mozdyniewicz Jan
Wolak Szymon
Pajor Maciej
Stawiarski Kacper
Kumor Oskar
Pajor Wojciech
Baran Tadeusz
Sikorski Jan
Gancarczyk Konrad

Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Mar
2015
Zawody Wojewódzkie w Narciarstwie
10 marca 2015r. na stoku w Kluszkowcach odbyły się Zawody Wojewódzkie
w Narciarstwie Alpejskim. Startowało 64 zawodników.
Naszą szkołę reprezentował Opyd Artur z klasy 3k zajmując miejsce 28.

http://www.mszs.krakow.pl/wyn%202014%202015%20lic/wyniki_woj_narc_alp_lic_10_03_2015.pdf

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Mar
2015
Wojewódzka Koszykówka Dziewcząt
10 marca 2015r.w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się Finał Wojewódzki
w Koszykówce Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wystąpiło 6 najlepszych
szkół z województwa małopolskiego. Celem imprezy była popularyzacja koszykówki
wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrza województwa małopolskiego.
W drodze losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rozgrywały spotkania
systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta z naszego liceum uplasowały się na 1 miejscu
i uzyskały awans na zawody ogólnopolskie.

Skład drużyny dziewcząt:
Orzeł Anna 1l
Frojdenfal Sonia 1l
Brończyk Wiktoria 1l
Kulig Ewa 1a
Czop Martyna 3d
Białoń Aleksandra 3d
Kraczkiewicz Katarzyna 3k
Tokarz Joanna 2h
Lichoń Julita 3m
Janusz Anna 3j
Sadowska Magdalena 1l

Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1020108281352707.1073741881.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
09 Mar
2015
Zawody Rejonowe w Siatkówce Dziewcząt
9 marca 2015r. na parkietach hali MOSiR odbyły się zawody rejonowe
w Piłce Siatkowej Dziewcząt szkół średnich. Drużyny rywalizowały w jednej grupie,
grano do 2 wygranych setów. Najlepiej w Finałach Rejonu zaprezentowały się dziewczęta
z naszej szkoły zajmując miejsce 1.  Zawody Wojewódzkie, na które uzyskały awans
odbędą się 17 marca 2015 w Krzeszowicach.

Skład drużyny dziewcząt:
Machałowska Aleksandra 2d
Tomasiak Kamila        2d
Skoczeń Magdalena        3d
Piworowicz Agnieszka    3h
Kruczek Kinga       1g
Wańczyk Aleksandra       3k
Kraczkiewicz Katarzyna   3k
Janusz Sylwia      3m
Cięciwa Agnieszka        3m
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena       1a

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1019421458088056.1073741880.836002423096628&type=1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Mar
2015
Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt
6 marca 2015r. na hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 5 szkół. Nasza drużyna
dziewcząt uplasowała się na miejscu 3.


Skład drużyny:
Krok Joanna 2h
Małek Beata 1e
Łęczycka Joanna 3k
Owsiak Zofia 2g
Motak Karolina 2i
Ormińska Gabriela 3b
Niedźwiedź Anna 3b
Sawulska Aleksandra 2c
Sołtys Agnieszka 2l
Kulig Paulina 2l
Świgut Gabriela 2b
Hec Angelika1e
Dziedziak Aneta 2i

Opiekun: Mirosława Kasprzak

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1017673364929532.1073741879.836002423096628&type=1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Mar
2015
Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Chłopców
W dniu 4 marca 2015r.  w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Ręcznej chłopców szkół średnich. W turnieju
wystartowało 9 szkół. Drużyny rywalizowały w eliminacjach w trzech grupach.
Zwycięscy grup awansowali do finału. Nasza drużyna zajęła miejsce 4-6.

Skład drużyny:

Bogdański Tymoteusz 1f
Zawojak Adam 1j
Mozdyniewicz Jan 3f
Pajor Maciej 1d
Kosecki Krzysztof 3j
Kmak Szymon 3k
Kumor Oskar 3k
Opyd Artur 3k
Plata Krzysztof 3e
Pajor Wojciech 3j
Maciak Michał 2l
Obrzut Oskar 1f
Baran Tadeusz 1a

Opiekun: Mirosława Kasprzak

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1016068858423316.1073741878.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Lut
2015
Terminarz Zawodów Sportowych
 4.03  (środa)      godz.11:00  -  Piłka Ręczna  - Chłopcy                                                     Hala MOSiR
 6.03  (piątek)      godz.11:00  -  Piłka Ręczna - Dziewczęta                                                Hala MOSiR
 9.03  (pon.)         godz.11:00  -  Rejon Piłka Siatkowa -  Dziewczęta                                Hala MOSiR  
10.03  (wtorek)    godz.10:00 -   Koszykówka -  Dziewczęta - Wojewódzkie                    Hala MOSiR 
10.03  (wtorek)    godz.10:00 -   Narty - Dziewczęta i Chłopcy - Wojewódzkie                Kluszkowce
12.03  (czwartek) godz.10:00  -  Koszykówka  - Chłopcy -  Wojewódzkie                        Tarnów
                                              17.03  (wtorek)     godz.10:00  -  Piłka Siatkowa - Dziewczęta -  Wojewódzkie                Krzeszowice



                                            
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Lut
2015
Zawody Rejonowe w Koszykówce Dziewcząt
13 lutego 2015r. na hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się rejonowe zawody
w koszykówce dziewcząt. Nasza drużyna dziewcząt  zajęła miejsce 1 i dostała
awans na  zawody wojewódzkie.


Skład drużyny dziewcząt:
Orzeł Anna 1l
Frojdenfal Sonia 1l
Brończyk Wiktoria 1l
Kulig Ewa 1a
Czop Martyna 3d
Białoń Aleksandra 3d
Kraczkiewicz Katarzyna 3k
Tokarz Joanna 2h
Lichoń Julita 3m

Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Lut
2015
Zawody Wojewódzkie w Snowboardzie
13 lutego 2015r. w Rabce - stacja zimowa „Polczakówka”, odbyły się Zawody
Wojewódzkie w  Snowboardzie Dziewcząt i Chłopców –  Licealiada
Młodzieży Szkolnej 2014/2015. Powołanie do reprezentacji otrzymały:
Katarzyna Kraczkiewicz, Aleksandra Machałowska, Anna Berdysz.
Do zawodów przystąpiła Machałowska Aleksandra zajmując miejsce 20.

Opiekun: Izabela Borzęcka

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Lut
2015
Zawody Rejonowe w Koszykówce Chłopców
W dniu 12 lutego 2015r. w Gliwicach odbyły się rejonowe zawody w koszykówce chłopców.
Drużyna męska z naszej szkoły zajęła miejsce 1 i będzie reprezentować
nasze liceum na  zawodach wojewódzkich.


Skład drużyny:
Kmak Szymon
Hojnor Tomasz
Mozdyniewicz Jan
Wolak Szymon
Opyd Artur
Stawiarski Kacper
Kumor Oskar
Pajor Wojciech
Pajor Maciej
Baran Tadeusz
Strzelecki Piotr
Sikorski Jan
Gancarczyk Konrad

Opiekun: Łukasz Sommer

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
12 Lut
2015
Zawody Wojewódzkie w Szachach
11 lutego 2015r. odbyły się Zawody Wojewódzkie w Szachach Dziewcząt i Chłopców
- Licealiada Młodzieży Szkolnej. Reprezentanci naszej szkoły na turniej udali się do Olkusza.
Do zawodów zgłosiło się: 39 uczennic i 39 uczniów.
Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie7 rund.
Tempo gry 2x15 min.

Uczestnicy zawodów:
Lelito Dawid 3l                  -  15 miejsce
Sendecka Wiktoria  1c     -  35 miejsce

Opiekun: Ewelina Tokarczyk

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Lut
2015
Mistrzostwa w Narciarstwie i Snowboardzie
11 lutego 2015r. na stoku narciarskim w Cieniawie odbyły się Mistrzostwa
Nowego Sącza w Narciarstwie i Snowboardzie o Puchar Dyrektora Zespołu
Szkół Społecznych SPLOT w Nowym Sączu.
W zawodach wzięło udział około 100 uczniów z sądeckich szkół srednich.

Reprezentacja II LO:

Narty  -   slalom gogant   - dziewczęta      
Agnieszka Piworowicz  3h             - 11 miejsce
Anna Rejowska  2b                        - 15 miejsce
Weronika Bielecka  2b                   - 17 miejsce
Ewa Tomczyk  2k                             - 20 miejsce 
Narty -   slalom gigant   -  chłopcy
Artur Opyd  3k                                   -   4  miejsce
Dominik Popiela  3m                      - 12  miejsce   
Aleksy Witecki   2l                            - 14  miejsce
Karol Iwaniec   3m                          - 22  miejsce 
Tomasz Zapiór   3k                          - 28 miejsce

Snowboard - dziewczęta  
Katarzyna  Kraczkiewicz  3k          - 2 miejsce
A leksandra  Machałowska  2d    - 6 miejsce
Anna Berdysz   2k                           - 7 miejsce

Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki.
Pod tym względem dziewczęta uplasowały się na miejscu 3 (wraz z Zespołem Szkół nr 1)
natomiast chłopcy na miejscu 6.

Opiekunowie: Mirosława Kasprzak i Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1001868463176689.1073741875.836002423096628&type=1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Lut
2015
Zawody Wojewódzkie w Pływaniu
6 lutego 2015r. w Suchej Beskidzkiej odbyły się wojewódzkie zawody
w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.


Reprezentanci szkoły na zawodach wojewódzkich:

Piworowicz Agnieszka 3h - styl grzbietowy   -  5  miejsce (na 26 uczestniczek)
Peciak Patrycja  3h - styl dowolny                   -  9  miejsce (32)
Bartosz Konar 3f - styl grzbietowy                   - 19 miejsce (32)
Krzysztof Migacz 1g - styl motylkowy             - 15 miejsce (21)

Opiekun: Izabela Borzęcka
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
04 Lut
2015
Mistrzostwa w Siatkówce Chłopców
4.02.2015r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się
Finały Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce chłopców szkół średnich.
W turnieju (30.01.2015r.) wystartowało 11 szkół. Drużyny rywalizowały w trzech grupach,
grając do dwóch wygranych setów. Następnie 6 drużyn awansowało do finału.
Chłopcy z naszej szkoły uplasowali się na miejscu 4.

Skład drużyny :
Ciuła Ryszard    3l    
Łastowski Adrian    2h   
Kroczek Bartłomiej    3f   
Wolak Dawid    1d   
Mozdyniewicz Jan    3f   
Homa Bartek    3d   
Iwański Filip    3f   
Sekuła Przemysław    3l   
Szkarłat Przemysław    2c   
Kumor Oskar    3k   
Opyd Artur    3k   
Kulig Maciej    3f   

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.998172543546281.1073741872.836002423096628&type=1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Lut
2015
Wyjazd na narty
W dniu 29.01.2015r.  grupa uczniów II LO -13 osób, wraz z opiekunami - 
p.Mirosławą Kasprzak i p.Tadeuszem Wcześnym, szlifowali swoją formę
na stokach narciarskich w Krynicy (Azoty) przed zbliżającymi się Mistrzostwami
Nowego Sącza w narciarstwie zjazdowym.
Wszyscy powrócili cali i zadowoleni z wyjazdu.

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Sty
2015
Terminarz Zawodów Sportowych
Luty 2015
4.02   (środa)      godz.11:00   Siatkówka - Chłopcy       -  Finały                                      Hala MOSiR   
6.02   (piątek)      godz.10:00   Pływanie - Dziewczęta i Chłopcy - Wojewódzkie          Sucha Besk   
11.02 (środa)      godz.10:00   Narty i Snowboard -   Dziewczęta i Chłopcy                  Cieniawa   
11.02 (środa)      godz.9:30     Szachy - Dziewczęta i Chłopcy  -  Wojewódzkie            Olkusz  
12.02 (czwartek) godz.11:00   Koszykówka - Chłopcy     - Rejon                                     Gorlice 
                                              13.02 (piątek)      godz.11:00   Koszykówka -  Dziewczęta   -  Rejon                               Hala MOSiR
                                              13.02 (piątek)      godz.10:00  Snowboard - Dziewczęta i Chłopcy - Wojewódzkie      Rabka
                     
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
29 Sty
2015
Mistrzostwa w Siatkówce Dziewcząt
26 stycznia 2015 w Hali Sportowej MOSiR na parkietach rywalizowały dziewczęta
z 7 szkół  ponadgimnazjalnych.
Najlepsze okazały się dziewczęta z naszego liceum, które wygrały rywalizacje i uzyskały
awans na zawody rejonowe.

Skład zespołu:
Machałowska Aleksandra 2d
Tomasiak Kamila        2d
Skoczeń Magdalena        3d
Piworowicz Agnieszka    3h
Kruczek Kinga       1g
Wańczyk Aleksandra       3k
Kraczkiewicz Katarzyna   3k
Janusz Sylwia      3m
Cięciwa Agnieszka        3m
Maciuszek Magdalena    1l
Wojta Magdalena       1a

Opiekun: Tadeusz Wcześny

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.993168070713395.1073741867.836002423096628&type=1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
22 Sty
2015
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
22.01.2015r. na obiektach MOSiR dziewczęta rywalizowały w drużynowym tenisie stołowym.
Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów, a w zmaganiach brały udział 24 zawodniczki.
Dzisiejszy turniej zwyciężyły dziewczęta z naszej szkoły i uzyskały awans na zawody rejonowe.


Skład zespołu:
Joanna Opiło 1c
Alicja Leśniak 1

Opiekun: Mariusz Rusak

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.990412670988935.1073741866.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
19 Sty
2015
Sądecka Liga Siatkówki
15 stycznia 2015r. w hali sportowej MOSiR odbyły się kolejne rozgrywki
Sądeckiej Ligi Siatkówki dziewcząt (wcześniejsze spotkania: 28.10 i 2.12.2014r.).
W turnieju wystartowało 10 zespołów a zawodniczki  rozgrywały spotkania system
„każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentowały dwa składy dziewcząt.
Jedna drużyna dziewcząt zajęła 1 miejsce, druga miejsce 2.

19 stycznia 2015r. odbyły się natomiast kolejne rozgrywki Sądeckiej Ligi Siatkówki
chłopców (wcześniejsze turnieje: 29.10 i 5.12 2015r.)
W zawodach wystartowało 12 zespołów z 11  szkół -130 zawodników.
Naszą szkołę reprezentowały  dwie drużyny męskie.
Jeden zespół zajął miejsce 5 a drugi miejsce 10.

Skład drużyn dziewcząt:
Pochopień Natalia 2b
Tomasiak Kamila 2d
Machałowska Aleksandra 2d
Skoczeń Magdalena 3d
Piworowicz Agnieszka 3h
Wańczyk Aleksandra 3k
Kraczkiewicz Katarzyna 3k
Janusz Sylwia 3m
Cięciwa Agnieszka 3m
Maciuszek Magdalena 1l

Skład drużyn chłopców:   
Ciuła Ryszard  3l 
Łastowski Adrian  2h   
Kroczek Bartłomiej 3f   
Wolak Dawid  1d   
Mozdyniewicz Jan  3f   
Homa Bartek  3d   
Iwański Filip   3f   
Sekuła Przemysław  3l   
Pachut Przemysław  2h   
Pajor Maciej  1d   
Szkarłat Przemysław   2c   
Kumor Oskar  3k   
Opyd Artur  3k   
Bocheński Adrian  1i   
Jabłoński Michał   1a    
Kulig Maciej   3f   
Żak Kacper    3c   
Strzelecki Piotr  2i   

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
14 Sty
2015
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców
12 stycznia 2015r. na hali MOSiR odbyły się zawody w  drużynowym tenisie
stołowym chłopców. W rywalizacji wzięło udział 18 drużyn z ośmiu sadeckich szkół.
Reprezentanci naszej szkoły uplasowali się na 2 miejscu i dzięki temu
uzyskali awans na zawody rejonowe.

Skład drużyny:
Artur Opyd 3k
Arkadiusz Opiło 3f

Opiekun: Mariusz Rusak

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.985570358139833.1073741859.836002423096628&type=1
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Gru
2014
Terminarz Zawodów Sportowych
Styczeń 2015
12.01.2015  (pon)            godz.   9:00   -  Tenis Stołowy Drużynowy Chłopcy          Hala MOSiR  
15.01.2015  (czwartek)    godz. 11:00   -  Liga Siatkówki - Dziewczęta                     Hala MOSiR
19.01.2015 (pon)             godz. 11:00   -   Liga Siatkówki -Chłopcy                           Hala MOSiR
22.01.2015 (czwartek)     godz.   9:00   -  Tenis Stołowy Drużynowy Dziewczęta    Hala MOSiR
26.01.2015 (pon)              godz. 11:00   -  Siatkówka Dziewczęta eliminacje          Hala MOSiR
                                              30.01.2015  (piątek)         godz. 11:00   -  Siatkówka Chłopcy eliminacje                Hala MOSiR



                                                                                                       
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
15 Gru
2014
Finał Koszykówki Chłopców
12 grudnia 2014r. odbyły się eliminacje w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Chłopcy z naszej szkoły, podobnie jak dziewczęta, zajęli 1 miejsce.
Grały 3 grupy, w której wystartowało 10 szkół z Miasta Nowego Sącza.
W fazie finałowej rywalizowały 4 szkoły.

 Skład drużyny:
Kumor Oskar 3k
Opyd Artur 3k
Hojnor Tomasz 3k
Kmak Szymon 3k
Stawiarski Kacper 3k
Wolak Szymon 3d
Baran Tadeusz 1a
Sikorski Jan 1e
Pajor Wojciech 3j
Gancarczyk Konrad 1j
Pajor Maciej 1d

Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.961479663882236.1073741855.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
12 Gru
2014
Finał Koszykówki Dziewcząt
W dniu 10 grudnia 2014r. dobiegły końca trwające od listopada zmagania
w Koszykówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.
Dziewczęta naszej szkoły zajęły 1 miejsce.
W eliminacjach wzięło udział 7 sądeckich szkół gdzie rozgrywali mecze w 2 grupach
systemem każdy z każdym.
Do wielkiego finału awansowały 4 szkoły, natomiast w rywalizacji finałowej udział wzięły 3 szkoły .

Skład dziewcząt:

Czop Martyna 3d
Białoń Aleksandra 3d
Janusz Anna 3j
Kraczkiewicz Katarzyna 3k
Lichoń Julita
Tokarz Joanna 2h
Sadowska Magdalena 1l
Kulig Ewa 1a
Brończyk Wiktoria 1l
Orzeł Anna 1l
Frojdenfal Sonia 1l

Opiekun: Łukasz Sommer

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.960262094003993.1073741854.836002423096628&type=1
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
07 Gru
2014
Sądecka Liga Siatkówki
2 grudnia 2014r. na hali MOSiR kolejny raz odbyła się Sądecka Liga Siatkówki
klas 3 i roczniki młodsze. W tym dniu naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny dziewcząt,
5 grudnia na boisku wystąpiły 2 drużyny chłopców.


składy dziewcząt:

1.   Pochopień Natalia                  2b
2.   Tomasiak Kamila                    2d
3.   Machałowska Aleksandra     2d
4.   Skoczeń Magdalena               3d
5.   Piworowicz Agnieszka            3h
6.  Janusz Sylwia                           3m
7.  Cięciwa Agnieszka                  3m
8.   Wańczyk Aleksandra              3k
9.   Maciuszek Magdalena           1l
10.   Kamińska Julia                     2d
11.   Wróbel Zuzanna                    1i
12.   Kosal Paulina                        1h
13.   Majowska Aleksandra          1l
14.   Wojta Magdalena                  1a
15.   Marciszewska Barbara         1f
16.   Tokarz Joanna                        2h
17.    Piworowicz Anna                  1e
18.    Kruczek Kinga                       1g
19.  Pilch Dominika                        3k
20.   Kraczkiewicz Kaśka               3k
21.   Klimek Natalia                        3k
22.   Żelasko Magda                       3k
23.   Nowakowska Kaśka             3k
24.   Leśniak Klaudia                     3k
25.   Michalik Małgorzata               3k
26.   Fyda Agnieszka                      3k
27.   Korus Paulina                         2h
28.   Żytkowicz Magdalena             2h


składy chłopców:

1.   Ciuła Ryszard                       3l
2.   Łastowski Adrian                 2h
3.   Kroczek Bartłomiej              3f
4.   Wolak Dawid                        1d
5.   Mozdyniewicz Jan                 3f
6.   Homa Bartek                         3d
7.   Iwański Filip                          3f
8.   Sekuła Przemysław             3l
9.   Pachut Przemysław             2h
10. Pajor Maciej                          1d
11. Szkarłat Przemysław           2c
12. Kumor Oskar                        3k
13. Opyd Artur                             3k
14. Bocheński Adrian                1i
15. Jabłoński Michał                  1a
16. Kulig Maciej                          3f
17. Strzelecki Piotr                      2i
18. Żak Kacper
 
Opiekun: Tadeusz Wcześny

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Lis
2014
Terminarz zawodów sportowych
Wrzesień 2014
18.09.2014 (czwartek)  godz.10.00   - Sztafetowe Biegi Przełajowe      - Piątkowa
24.09.2014 (środa)       godz.10.00   - Liga LA I Rzut                                 - PWSZ
26.09.2014 (piątek)       godz. 9.30    - Streetball                                        - Rynek
30.09.2014  (wtorek)     godz.10.00   - Indywidualna LA                           -  PWSZ

Październik 2014
 8.10.2014  (środa)        godz. 9.30     - Wojewódzkie Biegi Przełajowe   - Nowy Targ
16.10.2014 (czwartek)   godz. 9.30     - Wojewódzka Liga LA I Rzut         - Kraków
20.10.2014 (pon)            godz. 9.00    - Szachy                                              - Zespół Szkół Samochodowych
23.10.2014 (czwartek)   godz. 9.30    -  Wojewódzka Indywidualna LA    - Kraków
28.10.2014 (wtorek)       godz.11.00   -  Liga Siatkówki - Dziewczęta        - Hala MOSiR
29.10.2014  (środa)       godz.11.00   -  Liga Siatkówki - Chłopcy              - Hala MOSiR
30.10.2014 (czwartek)   godz. 9.00    -  Tenis Stołowy Indywid. Dziewcz. - Hala MOSiR

Listopad 2014
  7.11.2014 (piątek)        godz. 9.00    - Tenis Stołowy Indywid. Chłopcy   - Hala MOSiR
18.11.2014 (wtorek)       godz.11.00   - Koszykówka - Chłopcy                   - Hala MOSiR
21.11.2014 (piątek)        godz.10.00   - Pływanie                                           - Basen MOSiR
24.11.2014 (pon)            godz.11.00   - Koszykówka - Dziewczęta              - Hala MOSiR  

Grudzień 2014
  2.12.2014 (wtorek)       godz.11.00    -  Liga Siatkówki - Dziewczęta        - Hala MOSiR
  5.12.2014 (piątek)        godz.11.00    -  Liga Siatkówki - Chłopcy              - Hala MOSiR
10.12.2014 (środa)        godz.11.00    -  Koszykówka - Dziewczęta Finał  - Hala MOSiR 
12.12.2014 (piątek)        godz.11.00    -  Koszykówka - Chłopcy Finał       - Hala MOSiR
17.12.2014 (środa)        godz.11.00    -  Piłka ręczna - Chłopcy                  - Hala MOSiR 
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
26 Lis
2014
Mistrzostwa w Koszykówce Dziewcząt
24 listopada 2014r. odbyły się  Mistrzostwa w Koszykówce Dziewcząt
- eliminacje na szczeblu miejskim. Zawody zostały przeprowadzone na hali MOSiR.
Finał  Koszykówki Dziewcząt - 10 grudnia 2014r.

Skład naszej reprezentacji dziewcząt:
Czop Martyna 3d
Białoń Aleksandra 3d
Janusz Anna 3j
Kraczkiewicz Katarzyna 3k
Joniec Monika 2h
Tokarz Joanna 2h
Sadowska Magdalena 1l
Kulig Ewa 1a
Brończyk Wiktoria 1l
Orzeł Anna 1l
 Frojdenfal Sonia 1l

Opiekun: Łukasz Sommer
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
21 Lis
2014
Zawody Pływackie
21 listopada 2014r. sądecka pływalnia MOSiR  gościła uczniów ze szkół
ponadgimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali w pływaniu drużynowym jak i indywidualnym.
Uczniowie zmagali się na dystansie 50m startując w czterech stylach.


Zawodnicy reprezentujący nasze liceum:

Peciak Patrycja   3h                1m  styl dowolny
Migacz Krzysztof  1g                1m  styl motylkowy
Konar Bartosz      3f                1m  styl grzbietowy
Piworowicz Agnieszka  3h     4m  styl grzbietowy
Majcher  Adam      2j                5m  styl dowolny
Matyaszek Kamil  2k               19m  styl dowolny

Do punktacji drużynowej wzięto pod uwagę po 3 najlepsze wyniki w każdym stylu z danej szkoły.
Dziewczęta jak i chłopcy naszej szkoły uplasowali się na miejscu 4.

Opiekun: Izabela Borzęcka

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.949283321768537.1073741852.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
20 Lis
2014
Mistrzostwa w Koszykówce Chłopców
18 listopada 2014r. na hali MOSiR odbyły sie Mistrzostwa w Koszykówce Chłopców
- eliminacje na szczeblu miejskim.



Skład naszej reprezentacji :
Kumor Oskar 3k
Opyd Artur 3k
Hojnor Tomasz 3k
Kmak Szymon 3k
Stawiarski Kacper 3k
Wolak Szymon 3d
Baran Tadeusz 1a
Sikorski Jan 1e
Pajor Wojciech 3j
Gancarczyk Konrad 1j
Pajor Maciej 1d

Opiekun: Łukasz Sommer
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lis
2014
Podsumowanie Współzawodnictwa
W dniu  5 listopada 2014r. w ZS nr 1  odbyło się  Podsumowanie Współzawodnictwa
Sportowego Licealiady Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2013/2014.
Nasza szkoła zajęła po raz drugi z rzędu bardzo wysoką - 3 lokatę
w punktacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego.

W klasyfikacji szkół z terenu powiatu Nowy Sącz dziewczęta uplasowały się na 1 miejscu
a chłopcy na 2 miejscu.

Punktacja generalna szkół:
Dziewczęta
1.   II LO         - 712 pkt
2.   ZS nr1     -  350,5
3.   I LO          -  282
4.   ZS nr3     -  229
5.   ZSE          - 221
6.   PTZ          - 156
7.   ZSE-M     -  55
8.   ZS nr4     -  38
9.   ZS nr2     -  35
10. Splot       -  13
11. ZSW        -   3
 
Chłopcy
1.   ZSS          -  489 pkt
2.   II LO         -  426
3.   ZSE-M     -  326,5
4.   ZSB          -  263
5.   I LO          -  260
6.   ZS nr1     -  249
7.   ZSE          - 154
8.   ZS nr        -  84
9.   PTZ          -  75
10. ZS nr2     -  43
11. ZS nr4     -  30
12. LO JCE   -   7
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lis
2014
Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców
W dniu 7 listopada 2014r. na hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w zawodach tenisa stołowego
rywalizowali chłopcy ze szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju wystartowało 31 zawodników.
Nasz zawodnik zajął miejsce 1.


Uczestnicy zawdów:

Artur Opyd  3k                        1 miejsce
Arkadiusz Opiło 3f                 6 miejsce
Bartłomiej Dumana 2c       17-24 miejsce

Opiekun: Tadeusz Wcześny

Zdjęcia z zawodów i kolejność:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.940880255942177.1073741848.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
08 Lis
2014
Terminarz zawodów sportowych
Wrzesień 2014
18.09.2014 (czwartek)  godz.10.00   - Sztafetowe Biegi Przełajowe      - Piątkowa
24.09.2014 (środa)       godz.10.00   - Liga LA I Rzut                                 - PWSZ
26.09.2014 (piątek)       godz. 9.30    - Streetball                                        - Rynek
30.09.2014  (wtorek)     godz.10.00   - Indywidualna LA                           -  PWSZ

Październik 2014
 8.10.2014  (środa)        godz. 9.30     - Wojewódzkie Biegi Przełajowe   - Nowy Targ
16.10.2014 (czwartek)   godz. 9.30     - Wojewódzka Liga LA I Rzut         - Kraków
20.10.2014 (pon)            godz. 9.00    - Szachy                                              - Zespół Szkół Samochodowych
23.10.2014 (czwartek)   godz. 9.30    -  Wojewódzka Indywidualna LA    - Kraków
28.10.2014 (wtorek)       godz.11.00   -  Liga Siatkówki - Dziewczęta        - Hala MOSiR
29.10.2014  (środa)       godz.11.00   -  Liga Siatkówki - Chłopcy              - Hala MOSiR
30.10.2014 (czwartek)   godz. 9.00    -  Tenis Stołowy Indywid. Dziewcz. - Hala MOSiR

Listopad 2014
  7.11.2014 (piątek)        godz. 9.00    - Tenis Stołowy Indywid. Chłopcy   - Hala MOSiR
18.11.2014 (wtorek)       godz.11.00   - Koszykówka - Chłopcy                   - Hala MOSiR
21.11.2014 (piątek)        godz.10.00   - Pływanie                                           - Basen MOSiR
24.11.2014 (pon)            godz.11.00   - Koszykówka - Dziewczęta              - Hala MOSiR   

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
03 Lis
2014
Treningi pokazowe kickboxingu
W dniach 22 i 29 października Konrad Gancarczyk zaprosił swoje koleżanki
i kolegów z klasy na treningi pokazowe kickboxingu do sali na ulicy Grybowskiej 1.
Uczniowie przeszli trening pod okiem pana Krzysztofa i Ewy Bulandy, dzięki temu
mogi zobaczyć i przeżyć jak wygląda prawdziwy trening zawodników Klubu Evan.
Zajęcia rozpoczęły się od dynamicznej rozgrzewki ukierunkowanej na sporty walki.
Następnie uczniowie ubrali rękawice i zaczęli luźne ćwiczenia na worku treningowym.
Kolejnym zadaniem były tzw. tempówki, czyli bardzo dynamiczne uderzenia worka treningowego
w dwóch płaszczyznach w krótkim przedziale czasowym. Na koniec młodzież w parach
na zmianę wykonywała podstawowe kopnięcia. Gdy zajęcia dobiegły końca, pan Krzysztof
wygłosił krótki wykład dotyczący wpływu sportu na dalsze etapy życia prywatnego i zawodowego.
Opiekunowie klasy 1c na treningach: Mirosława Kasprzak i Beata Kiercz- Cempa.

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Paź
2014
Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt
30 października 2014 r. na Hali MOSiR odbywały się zawody w Indywidualnym
Tenisie Stołowym Dziewcząt ze Szkół Ponadgimnazjalnych.
W rywalizacji wzięło udział 20 dziewcząt z 6 szkół. Zawodniczki grały systemem brazylijskim.
Uczennica naszej szkoły uplasowała sie na 1 miejscu.

Uczestniczki zawdów:

Joanna Opiło 1c                       1 miejsce
Natalia Klimek 3k                     4 miejsce
Wiktoria Mordarska 1c             9-12 miejsce
Alicja Leśniak 1g                      9-12 miejsce

Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki z danej szkoły,
suma wyników naszych zawodniczek  dała nam 2 miejsce.
1.Zespół Szkół Ekonomicznych    26 punktów 
2.II Liceum Ogólnokształcące    24,5   
3.Zespół Szkół nr 1    12   
4.Zespół Szkół nr 3    9      
5.I Liceum Ogólnokształcące    4,5  
6.Prywatne Technikum Zawodowe    3   

Opiekun: Daniel Ziemba

Zdjęcia z zawodów można zobaczyć na stronie:

Wyniki
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Paź
2014
Sądecka Liga Siatkówki
W dniu 28 października 2014 r. na Hali MOSiR odbyła się Sądecka Liga Siatkówki
klas 3 i roczniki młodsze. W tym dniu naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny dziewcząt,
dzień później - 29 października na boisku wysąpiły 2 drużyny chłopców.
 

składy dziewcząt:

1.   Pochopień Natalia                   2b
2.   Tomasiak Kamila                    2d
3.   Machałowska Aleksandra      2d
4.   Skoczeń Magdalena                3d
5.   Piworowicz Agnieszka             3h
6.  Janusz Sylwia                            3m
7.  Cięciwa Agnieszka                   3m
8.   Wańczyk Aleksandra               3k
9.   Maciuszek Magdalena            1l

1.   Kamińska Julia                        2d
2.   Pietrzak Natalia                        2f
3.    Kosal Paulina                         1h
4.    Majowska Aleksandra           1l
5.    Wojta Magdalena                   1a
6.    Marciszewska Barbara         1f
7.    Tokarz Joanna                        2h
8.    Piworowicz Anna                   1e

1.   Kraczkiewicz Kaśka               3k
2.   Klimek Natalia                        3k
3.   Żelasko Magda                       3k
4.   Nowakowska Kaśka             3k
5.   Leśniak Klaudia                     3k
6.   Michalik Małgorzata             3k


składy chłopców:

1.   Ciuła Ryszard                        3l
2.   Łastowski Adrian                  2h
3.   Kroczek Bartłomiej               3f
4.   Wolak Dawid                         1d
5.   Mozdyniewicz Jan                3f
6.   Homa Bartek                         3d
7.   Iwański Filip                          3f

1.   Sekuła Przemysław             3l
2.   Pachut Przemysław             2h
3.   Pajor Maciej                          1d
4.   Szkarłat Przemysław           2c
5.   Kumor Oskar                        3k
6.   Opyd Artur                             3k
7.   Bocheński Adrian                1i

Opiekun: Tadeusz Wcześny
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Paź
2014
Wojewódzka Indywidualna Liga LA
23 października 2014 r. kolejny raz na krakowskim AWF odbyły się zawody wojewódzkie,
tym razem  Indywidualna Liga LA Dziewcząt i Chłopców klas I i II.
W bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych naszą szkołę reprezentowało 8 osób:


Joanna Tokarz 2h            - 100m
Karolina Motak 2i             - 800m
Urszula Gruca 1g             - 800m
Joanna Krok 2h                - pchnięcie kulą
Bartłomiej Kołodziej 2j    - 200m
Rafał Wójcik 2l                 - skok w dal
Piotr Kowalczyk 2j            - skok w dal
Maciej Pajor 1d                - skok w dal
Opiekun : Łukasz Wrona

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
24 Paź
2014
Międzyszkolne zawody w szachach
Międzyszkolne zawody w szachach odbyły się w dniu 20 października 2014 r.
w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Naszą szkołę reprezentowało 6 zawodników.
W punktacji zespołowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce.
Na zawody wojewódzkie awansowali zawodnicy I - III miejsca.

Opiekun: Dorota Stolarczyk

Wyniki:
Dawid Lelito   3l                 - 2 miejsce;
Wiktoria Sendecka  1c      - 3 miejsce;
Katarzyna Całaba   3f        - 4 miejsce;
Hubert Faron  2b               -  5 miejsce;
Ewa Stadnicka  1e            -  9 miejsce;
Michał Prorok    1e             - 10miejsce;
W punktacji zespołowej nasze dziewczęta jak i chłopcy uplasowali sie na miejscu 2.

Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki z danej szkoły.
punktacja dziewcząt:
1.   I Liceum Ogólnokształcące    31 punktów
2.   II Liceum Ogólnokształcące   23 
3.   Zespół Szkół Ekonomicznych    19

punktacja chłopców:
1.   I Liceum Ogólnokształcące    24  punkty
2.   II Liceum Ogólnokształcące   22
3.   Zespół Szkół nr 1   16
4.   Zespół Szkół Samochodowych    13
5.   Zespół Szkół Ekonomicznych    7 

Na zawody wojewódzkie awansowali:
Wiktoria Sendecka i Dawid Lelito


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
17 Paź
2014
Wojewódzka Liga LA I rzut
16 października 2014r. drużyna dziewcząt i chłopców reprezentowała naszą
szkołę na zawodach wojewódzkich w Krakowie. Na stadionie krakowskiego AWF
odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w szkolnej lidze LA  I rzut.
Chłopcy w punktacji drużynowej zajęli 2 miejsce (17 drużyn uczestniczących),
dziewczeta zajęły 3
miejsce (16 drużyn). 

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa

Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

                                                              Uczestnicy zawodów:
100m - dziewczęta:                           400m - dziewczęta:                             800m - dziewczęta:
Bieda Klaudia 2g                              Czop Martyna 3d                                  Motak Karolina 2i
Tokarz Joanna 2h                             Frojdenfal Sonia 1l                               Michalik Małgorzata 3k
Pancerz Małgorzata 3g                   
Kożuch Ewa 3l                                      Gruca Urszula 1g

skok w dal - dziewczęta:                   pchnięcie kulą - dziewczęta:                         
Tomasiak Kamila 2d                        
Krok Joanna 2h                                   
Nowakowska Katarzyna 3k            
Sobczyk Klaudia 3j                       
Cepiga Beata 2k                                Sołtys Agnieszka 2l     

100m - chłopcy:                                 400m - chłopcy:                            1500m - chłopcy:
Ciuła Ryszard 3l                                 Marmon Patryk 2l                        Opyd Artur 3k

Kołodziej Bartłomiej 2j                     Kumor Oskar 3k                            Bukowy Jakub 2l
Dobosz Paweł                                    Nowakowski Bartosz 3c              Jabłoński Michał 1a
                                                               
skok w dal - chłopcy:                        pchnięcie kulą - chłopcy:
Kmak Szymon 3k                              Pajor Wojciech 3j
Wójcik Rafał 2l                                  Pajor Maciej 1d
Maciak Michał 2l                              Bobak Mariusz 1a
                                
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
10 Paź
2014
Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 8 października 2014r. w Nowym Targu reprezentacja dziewcząt naszej szkoły
zajęła 5 miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Sztafeta składała się z 10 osób i każda z zawodniczek miała do pokonania dystans1000m
na terenie lotniska w Nowym Targu.
W zawodach wzięło udział 31 drużyn z Małopolski.

Skład naszej drużyny:
Michalik Małgorzata 3k
Bulzak Karolina 2g
Kulig Monika 3g
Gruca Urszula 1g
Świerad Justyna 1h
Kucia Klaudia 3g
Gajkowska Gabriela 1i
Frojdenfal Sonia 1l
Orzeł Anna 1l
Motak Karolina 2i
Tokarz Joanna 2h
Opiekun: Beata Kiercz- Cempa
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
05 Paź
2014
Indywidualna Liga LA
W dniu 30 września odbyła się indywidualna liga LA Dziewcząt i Chłopców Szkół
Ponadgimnazjalnych Klas I i II. Już po raz kolejny gościliśmy na stadionie PWSZ.
Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowało się po 3 najlepszych zawodników z każdej
konkurencji. Zawody wojewódzkie odbędą się 23 października w Krakowie.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz- Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

                                                                             Uczestnicy zawodów :
100m - dziewczęta:                                      200m - dziewczęta:                                400m - dziewczęta
Tokarz Joanna 2h                                         Orzeł Anna 1l                                          Orzeł Anna 1l 
Sołtys Agnieszka 2l                                      Frojdenfal Sonia 1l                                Frojdenfal Sonia 1l
Tomasiak Aleksandra 2j                             Kubisz Dominika                                   Tokarz Joanna 2h
Maciuszek Magdalena 1l                            Fałowska Patrycja 1h                            Stępień Aleksandra 2f                                                                    Brończyk Wiktoria 1l
      
800m - dziewczęta:                                      skok w dak - dziewczęta:                        pchnięcie kulą - dziewczęta:
Motak Karolina 2i                                         Tomasiak Kamila 2d                               Krok Joanna 2h
Bulzak Karolina 2g                                       Cepiga Beata 2k                                      Sołtys Agnieszka 2l
Gruca Urszula 1g                                         Orzeł Anna 1l                                             Sadowska Magdalena 1l
Gajkowska Gabriela 1i                                Wróbel Zuzanna 1i                                  Baran Alicja 1h
Świerad Justyna 1h                                      Frojdenfal Sonia 1l                                  Biskup Aneta 2f
                                                                         Tokarz Joanna 2h


100m – chłopcy:                                            200m – chłopcy:                                        400m – chłopcy:
Pajor Maciej 1d                                             Maciak Michał 2l                                        Marmon Patryk 2l
Kołodziej Bartłomiej 2j                                Kołodziej Bartłomiej 2j                             Garncarczyk Konrad 1c
Kowalczyk Piotr 2j                                        Kowalczyk Piotr 2j
Wójcik Rafał 2l                                              Marmon Patryk 2l
                                                                         Rosiek Szymon 2l
 
1500m – chłopcy:                                         skok w dal - chłopcy:                               pchnięcie kulą - chłopcy:
Jankoś Piotr 2b                                            Maciak Michał 2l                                       Bobak Mariusz 1a
Bukowy Jakub 2k                                         Pajor Maciej 1d                                         Sopata Konrad 2j
Jamro Paweł 2f                                            Wójcik Rafał 2l                                          Świderski Bartłomiej 2j
Dobiecki Michał 2j
Jabłoński 1a

A oto najlepsze wyniki:
Wyniki


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
30 Wrz
2014
Streetball chłopców
W dniu 26 września, jak co roku, na sądeckim rynku odbyła się koszykarska impreza „Streetball”,
czyli „Sport przeciw przemocy”. Był to turniej ulicznej koszykówki szkół gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych, zorganizowany przez dyrekcję, nauczycieli wychowania fizycznego
Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu oraz UKS „Samochodówka”.

Skład zespołu : Kmak Szymon, Mozdyniewicz Jan, Hojnor Tomasz, Opyd Artur, Kumor Oskar, Wolak Szymon
Opiekun drużyny: Łukasz Sommer

Klasyfikacja końcowa: 1. II Liceum Ogólnokształcące, 2. Zespół Szkół Ekonomicznych, 3. Zespół Szkół Samochodowych,
4. Zespół Szkół Bardejów, 5-13. Prywatne Technikum Zawodowe, Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3,
I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Nawojowa, Zespół Szkół Marcinkowice,
Zespół Szkół Nr 4, Zespół Szkół Nr 1

O turnieju można przeczytać w artykule:
http://www.sadeczanin.info/sport,8/turniej-streetball-sport-przeciw-przemocy-60-lecie-technikum-samochodowego,64381#.VDgGzVd21uk

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
27 Wrz
2014
Korespondencyjna Liga LA I rzut
W dniu 24 września na obiektach PWSZ w Nowym Sączu odbył się I rzut Ligi LA Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej 2014/2015.

W punktacji drużynowej dziewczęta naszej szkoły zajęły 1 miejsce, chłopcy - 2 miejsce,
otrzymując awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 16 października w Krakowie.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

                                             PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ - DZIEWCZĘTA
  1. 1.II Liceum Ogólnokształcące                         1184 pkt
  2. 2.Zespół Szkół nr 3                                               989
  3. 3.Zespół Szkół nr 1                                               956
  4. 4.Zespół Szkół Ekonomicznych                          739
  5. 5.Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych     599
  6. 6.Prywatne Technikum Zawodowe                    573
  7. 7.Zespół Szkół nr 4                                               277
  8. 8.Zespół Szkół nr 2                                               138
                                           PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ - CHŁOPCY
  1. 1.Zespół Szkół Samochodowych                       1235 pkt
  2. 2.II  Liceum Ogólnokształcące                            1228
  3. 3.Zespół Szkół Budowlanych                              1121
  4. 4.Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych     1103
  5. 5.Zespól Szkół nr 1                                                 914
  6. 6.Zespół Szkół Ekonomicznych                            623
  7. 7.Zespół Szkół nr 4                                                 598
  8. 8.Zespół Szkół nr 3                                                 553
  9. 9.Prywatne Technikum Zawodowe                      481
  10. 10.Zespół Szkół nr 2                                               468

                                                                  Uczestnicy zawodów :
100m - dziewczęta:                           400m - dziewczęta:                                          800m - dziewczęta:
Bieda Klaudia 2g                               Orzeł Anna 1l
                                                     Motak Karolina 2i
Tokarz Joanna 2h                              Kożuch Ewa 3l                                                  Bulzak Karolina 2g
Sołtys Agnieszka 2l                           Fałowska Patrycja 1h                                      Gruca Urszula 1g
Niepsuj Monika 1c                             Kubisz Dminika 1h                                          Michalik Małgorzata 3k
                                                                                                                                           Siedlarz Karolina 2g
skok w dal - dziewczęta:                   pchnięcie kulą - dziewczęta:                          Pękala Kinga 1l
Tomasiak Kamila 2d                         Sobczyk Klaudia 3j                                          Szymbara Weronika 2b
Cepiga Beata 2k                                Krok Joanna 2h                                                Smoroń Monika 1a
Wróbel Zuzanna 1i                            Sołtys Agnieszka 2l                                          Świerad Justyna 1h
Orzeł Anna 1l                                      Baran Alicja 1h                                                  Kiełbasa Katarzyna 1a
Nowakowska Katarzyna 3k             Sadowska Magdalena 1l                                 Rembiasz Anna 1g
Janusz Anna 3j                                  Ochwat Justyna 2g

100m - chłopcy:                                 400m - chłopcy:                                                   1500m - chłopcy:
Ciuła Ryszard 3l                                 Marmon Patryk 2l                                                Opyd Artur 3k
Pajor Maciej 1d                                   Kumor Oskar 3k                                                  Bukowy Jakub 2l
Kołodziej Bartłomiej 2j                      Nowakowski Bartosz 3c                                     Maciak Michał 2l
Kowalczyk Piotr 2g                             Mlyczyński Bartłomiej 3j                                    

skok w dal - chłopcy:                         pchnięcie kulą - chłopcy:
Kmak Szymon 3k                               Pajor Wojciech 3j
Wójcik Rafał 2l                                    Dumana Bartłomiej 2c
Szabla Łukasz 3k                               Bobak Mariusz 1a

A oto najlepsze wyniki i zdjęcia z zawodów:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.913436192019917.1073741835.836002423096628&type=1


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
18 Wrz
2014
Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 18 września 2014 na Stadionie Sportowym w Piątkowej odbyły się Sztafetowe
Biegi Przełajowe.
Sztafeta składała się z 10 osób i każda z zawodniczek miała do pokonania 1000m,
zawodnicy natomiast dystans dłuższy -1500 m.
Dziewczęta naszej szkoły po raz kolejny uplasowały się na  pierwszym miejscu
i otrzymały pamiątkowe medale i dyplom, chłopcy zajęli miejsce czwarte.
Awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 8 października w Nowym Targu otrzymały szkoły  z I i II miejscem.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom biorącym udział w zawodach.

Opiekun grupy dziewcząt: Beata Kiercz - Cempa
Opiekun grupy chłopców: Łukasz Wrona

Lista osób biorących udział w zawodach:
Dziewczęta:
Anna Orzeł 1l, Karolina Motak 2i, Karolina Bulzak 2g, Monika Kulig 3g, Małgorzata Michalik 3k, Weronika Szymbara 2b,
Sonia Frojdenfal 1l, Urszula Gruca 1g, Dominika Kubisz 1h, Justyna Świerad 1h, Ewa Kożuch 3l, Monika Smoroń 1a,
Klaudia Kucia 3g
, Natalia Kmiecik 1f, Patrycja Fałowska 1h, Marta Ruchała 2h, Kinga Pękala 1l, Katarzyna Kiełbasa 1a,
Anna Rembiasz 1g, Karolina Siedlarz 2g,Joanna Tokarz 2h.


Chłopcy:
Patryk Marmon 2l, Michał Maciak 2l, Rafał Wójcik 2l, Artur Opyd 3k, Jakub Bukowy 2k, Piotr Jankoś 2b, Michał Dobiecki 2j,
Bartosz Nowakowski 3c, Przemysław Sekuła 3l, Mariusz Gałysa 3k, MariuszBobak 1a, Oskar Kumor 3k, Łukasz Szabla 3k, 
Konrad Gancarczyk 1c,Witold Ochwat 1a, Michał Jabłoński 1a.

Zdjęcia z zawodów można zobaczyć na stronie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.909874422376094.1073741833.836002423096628&type=1

Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
16 Wrz
2014
Koła sportowe
Koła sprtowe działające w naszej szkole:




siłownia
poniedziałek              8.00 - 8.45
środa                          9.40 - 10.25
środa                          15.00 - 15.45
                                                
fitness
piątek                           8.00 - 8.45
pływanie
wtorek                          8.00 - 9.00
koszykówka
poniedziałek               14.00 - 15.00
piłka siatkowa
czwartek                     15.00 - 17.25
tenis stołowy
wtorek                          14.05 - 14.50
Zapraszamy chętnych do udziału w zajęciach!


Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
13 Wrz
2014
Terminarz zawodów sportowych
Wrzesień 2014
18.09.2014 (czwartek)  godz.10.00   - Sztafetowe Biegi Przełajowe      - Piątkowa
24.09.2014 (środa)       godz.10.00   - Liga LA I Rzut                                 - PWSZ
26.09.2014 (piątek)       godz. 9.30    - Streetball                                        - Rynek
30.09.2014  (wtorek)     godz.10.00   - Indywidualna LA                           -  PWSZ

Październik 2014
 8.10.2014  (środa)        godz. 9.30     - Wojewódzkie Biegi Przełajowe   - Nowy Targ
16.10.2014 (czwartek)   godz. 9.30     - Wojewódzka Liga LA I Rzut         - Kraków
20.10.2014 (pon)            godz. 9.00    - Szachy                                              - Zespół Szkół Samochodowych
23.10.2014 (czwartek)   godz. 9.30    -  Wojewódzka Indywidualna LA    - Kraków
28.10.2014 (wtorek)       godz.11.00   -  Liga Siatkówki - Dziewczęta        - Hala MOSiR
29.10.2014  (środa)       godz.11.00   -  Liga Siatkówki - Chłopcy              - Hala MOSiR
30.10.2014 (czwartek)   godz. 9.00    -  Tenis Stołowy Indywid. Dziewcz. - Hala MOSiR

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli WF.
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
11 Wrz
2014
Podsumowanie współzawodnictwa
W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego Licealiady Młodzieży Szkolnej, w roku
szkolnym 2013/2014, nasza szkoła zajęła po raz drugi z rzędu bardzo wysoką - 3 lokatę
w punktacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego.

W klasyfikacji szkół z terenu powiatu Nowy Sącz dziewczęta uplasowały się na 1 miejscu
a chłopcy na 2 miejscu.

Dziewczęta
1.   II LO         - 712 pkt
2.   ZS nr1     -  350,5
3.   I LO          -  282
4.   ZS nr3     -  229
5.   ZSE          - 221
6.   PTZ          - 156
7.   ZSE-M     -  55
8.   ZS nr4     -  38
9.   ZS nr2     -  35
10. Splot       -  13
11. ZSW        -   3
 
Chłopcy
1.   ZSS          -  489 pkt
2.   II LO         -  426
3.   ZSE-M     -  326,5
4.   ZSB          -  263
5.   I LO          -  260
6.   ZS nr1     -  249
7.   ZSE          - 154
8.   ZS nr        -  84
9.   PTZ          -  75
10. ZS nr2     -  43
11. ZS nr4     -  30
12. LO JCE   -   7
Dodano przez: Sport w Z życia szkoły
23 Cze
2014
Wojewódzkie Biegi Przełajowe
Małopolska Licealiada Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych - Nowy Targ 29.04.2014.
 
Bieg indywidualny- chłopców ur.1997 dystans 1500 m - Zgłoszonych 116:
1 miejsce: Patryk Marmon;
10 miejsce: Wójcik Mateusz;
30 miejsce: Wójcik Rafał
 
Bieg indywidualny- chłopców ur.1996 dystans 1500 m - Zgłoszonych 113:
15 miejsce: Opyd Artur;
54 miejsce: Szabla Łukasz;
 
Bieg indywidualny- dziewcząt ur.1997 dystans 1000 m - Zgłoszonych 117
8 miejsce: Furmańska Karolina;
11 miejsce: Motak Karolina;
43 miejsce: Ruchała Marta;
56 miejsce: Tokarz Joanna
 
Bieg indywidualny- dziewcząt ur.1996 dystans 1000 m -  Zgłoszonych 97
11 miejsce: Kulig Monika;
24 miejsce: Michalik Małgorzata;
30 miejsce: Pancerz Małgorzata;
31 miejsce: Kucia Klaudia;
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
23 Cze
2014
Piłka Ręczna Dziewcząt
28.04.2014 r w Hali Sportowej, ul. Nadbrzeżna w Nowym Sączu odbył się Finał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej-2013/2014 w piłce ręcznej dziewcząt –rocz.1994 i młodsze. Do zawodów zgłosiło się: 5 zespołów – 70 uczennic. Uzysujac pierwsze miejsce w turnieju dziewczęta z II LO awansowały do zawodów ogólnopolskich. Wyróżniono zawodniczki: Aleksandrę Sach –bramkarkę i Joannę Łęczycką –kapitana II LO. 
Ogólnopolska Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt odbyła się 04-05 czerwca 2014 r. w Nowym Sączu. Dziewczęta przez dwa dni walczyły o jak najlepsze miejsce w turnieju. Niewiele brakło do podium- dziewczęta zdobyły czwarte miejsce w Polsce. 

Skład zespołu:- Sach Aleksandra, Krok Joanna, Łęczycka Joanna, Ormińska Gabriela,Dziedziak Izabela, Jasińska Aleksandra, Motak Karolina, Sawulska Aleksandra,Owsiak Zofia, Niedźwiedź Anna, Janikowska Klaudia,Kulig Paulina,Zając Marzena, Dudczak Karolina, Michalik Małgorzata.

Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
23 Cze
2014
Wojewódzkie zawody w tenisie stołowym
W Nowym Targu, dnia 24.04.2014 r. obyła się MAŁOPOLSKA LICEALIADA  W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. W zawodach brało udział:  15 drużyn dziewcząt i 17 drużyn chłopców  z terenu województwa małopolskiego – łącznie 37 dziewcząt, 42 chłopców. System gry: Turniej według tabeli „do dwóch przegranych”.  Klasyfikacja końcowa:  Opyd Artur, Opiło Arkadiusz - 9 miejsce.

Gratulujemy!
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
23 Cze
2014
Wojewódzkie zawody LA II Rzut
23 kwietnia 2014 r. w Krakowie odbył się II rzut Małopolskiej Szkolnej Ligi LA Licealiady.  W zawodach wzięło udział po 30 najlepszych w województwie małopolskim w każdej konkurencji.

Dziewczęta:
100 m: 
3 miejsce: Małgorzata Pancerz;
11 miejsce: Agnieszka Sołtys;
14 miejsce: Joanna Tokarz;

4x100 m: 3 miejsce
Małgorzata Pancerz;
Joanna Tokarz;
Klaudia Wójcik;
Agnieszka Sołtys;

400 m:
7 miejsce: Barbara Kiławiec;
15 miejsce: Małgorzata Michalik;
30 miejsce: Klaudia Kucia;

800 m:
4 miejsce: Karolina Motak;
5 miejsce: Monika Kulig;
8 miejsce: Karolina Bulzak;

Kula 4kg:
2 miejsce: Izabela Dziedziak;
4 miejsce: Joanna Krok;

Skok w dal:
5 miejsce: Beata Cepiga;
6 miejsce: Kamila Tomasiak;
8 miejsce: Anna Janusz;

Chłopcy:
100m:

3 miejsce: Szymon Obrochta;
12 miejsce: Łukasz Szabla;
28 miejsce: Ryszard Ciuła;

1500 m:
1 miejsce: Patryk Marmon;
11 miejsce: Artur Opyd;
12 miejsce: Jakub Bukowy;

4x100 m:5 miejsce

400m:
10 miejsce: Szymon Olszak;
15 miejsce: Bartosz Nowakowski;
20 miejsce: Bartosz Mlyczyński;

Kula 6 kg:
8 miejsce: Maciej Kurek;
13 miejsce: Wojciech Pajor;
14 miejsce: Oskar Kumor;

Skok w dal:
2 miejsce: Szymon Kmak;
7 miejsce: Rafał Wójcik;

Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Biegi Przełajowe
Wiosenne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców - Licealiada Młodzieży Szkolnej 2013/2014.
Zawody odbyły się w dniu 15 kwietnia 2014 w Nowym Sączu na Stadionie MOSiR w Piątkowej. Wystartowało: 65 zawodniczek i 106 zawodników.

Dziewczęta z klas 1:
1 miejsce: Karolina Motak 1i;
2 miejsce: Karolina Bulzak 1g;
5 miejsce: Marta Ruchała 1h;
9 miejsce: Joanna Tokarz 1h;
11 miejsce: Barbara Marciszewska 1f;
Miejsca dalsze:
Justyna Jakubowska 1h;
Katarzyna Szymańska 1h;

Dziewczęta z klas 2:
2 miejsce: Monika Kulig 2g;
4 miesjce: Małgorzata Michalik 2k;
6 miejsce: Małgorzata Pancerz
7 miesjce: Ewa Kożuch 2l;
8 miejsce: Klaudia Wójcik 2g;
9 miejsce: Klaudia Kucia 2g;
Miejsca dalsze:
Joanna Wolińska 2a;
Sylwia Igielska 2a;
Adrianna Szczechura 2a;

Dziewczęta z kals 3:
2 miejsce: Barbara Kiławiec 3k;
6 miejsce: Anna Zapart 3d;
7 miejsce: Monika Jarosz 3d;
9 miejsce: Marta Bogacka 3k;
10 miejsce: Beata Popiela 3k;

Chłopcy z klas 1:
1 miejsce: Patryk Marmon;
3 miejsce: Krystian Maślanka;
6 miejsce: Jakub Bukowy;
Miejsca dalsze:
Michał Maciak;
Rafał Wójcik;
Piotr Kowalczyk
Jarosław Kmak;
Karol Oleksy;
Bartłomiej Świderski;
Kamil Matyaszek

Chłopcy z klas 2:
2 miejsce:Artur Opyd;
5 miejsce: Bartosz Nowakowski;
Miejsca dalsze:
Mariusz Gałysa;
Przemysław Sekuła;
Szymon Poręba;
Konrad Kita;
Jakub Mietz;
Kamil Szczepaniec;
Ryszard Ciuła;

Chłopcy z klas 3:
4 miejsce: Artur Marszałek;
Miejsca dalsze:
Bartosz Ryżak;
Karol Lisowski

Serdecznie Gratulujemy!!!!
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
LA II RZUT
11 kwietnia 2014r.  na stadionie PWSZ odbyła się Korespondencyjna Liga Lekkoatletyczna - II Rzut. W zawodach startowało 6 szkół dziewcząt i 101 zawodniczek, 8 szkół chłopców i  134 zawodników.

Uczestnicy zawodów z II LO:

Dziewczęta:

Skok w dal:
- Anna Janusz;
- Katarzyna Nowakowska;
- Beata Cepiga;

Bieg 100 m:
- Małgorzata Pancerz;
- Agnieszka Sołtys;
- Klaudia Wójcik;

Pchnięcie kulą 4 kg:
- Klaudia Sobczyk;
- Joanna Krok;
- Marta Bogacka.

Bieg 400 m:
- Barbara Kiławiec;
- Małgorzata Michalik;
- Klaudia Kucia;

Bieg 800 m:
- Karolina Motak;
- Ewa Kożuch;
- Monika Kulig;

Bieg 4x100m:
- Małgorzata Pancerz;
- Klaudia Wójcik;
- Beata Popiela;
- Agnieszka Sołtys.

Opiekun: mgr Beata Kiercz-Cempa

Chłopcy:
Skok w dal:

- Szymon Kmak;
- Ryszard Ciuła;
- Rafał Wójcik;

Bieg 100 m:
- Szymon Obrochta;
- Jakub Bukowny;
- Łukasz Szabla;

Pchnięcie kulą 5kg:
- Konrad Sopata;
- Bartłomiej Dumana

Pchnięcie kulą 6kg:
- Oskar Kumor;
- Wojciech Pajor;

Pchnięcie kulą 7 kg:
- Dawid Groński;
- Maciej Kurek

Bieg 400 m:
- Bartosz Mlyczyński;
- Bartosz Nowakowski;

Bieg 1500 m:
- Patryk Marmon;
- Artur Opyd;
- Artur Marszałek

Bieg 4x100 m:
- Szymon Obrochta;
- Ryszard Ciuła;
- Bartosz Mlyczyński;
- Szymon Olszak.

Opiekun: mgr Łukasz Wrona
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt
9 stycznia oraz 10 kwietnia - to dwie ważne daty dla siatkarek z klas 1-2 II LO. Pierwsza data wiąże się z eliminacjami Szkolnej Ligii Sportowej w piłce siatkowej dziewcząt, druga data to finały tychże rozgrywek.  W rozgrywkach wzięło udział, aż trzy zespoły z naszej szkoły. Każdy zespół grał na wysokim poziomie nie dając zbyt wielkich szans swoim rywalom, mimo to II LO górowało nad innymi.

A oto wyniki końcowe:
1 miejsce: II LO 1;
2 miejsce: II LO 3;
3 miejsce: I LO;
4 miejsce: II LO 2;
5 miejsce: Marcinkowice;
6 miejsce: ZS3

Skład I:
- Pochopień Natalia;
- Choma Karolina;
- Tomasiak Kamila;
- Machałowska Aleksandra;
- Skoczeń Magdalena;
- Piworowicz Agnieszka;
- Kraczkiewicz Katarzyna;
- Cięciwa Agnieszka.
Skład II:
- Dudczak Karolina;
- Żelasko Magdalena;
- Klimek Natalia;
- Michalik Małgorzata;
- Kmiecik Justyna;
- Nowakowska Katarzyna;
- Pilch Dominika;
Skład III:
- Marciszewska Barbara;
- Korus Paulina;
- Żytkowicz Magdalena;
- Tokarz Joanna;
- Leśniak Klaudia;
- Pietrzak Natalia.


Opiekun: Tadeusz Wcześny
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Zawody Wojewódzkie w Narciarstwie Alpejskim
17 marca 2014r. w Kluszkowcach uczniowie Naszej szkoły reprezentowali II LO jako Miasto Nowy Sącz w Zawodach Wojewódzkich Małopolskiej Licealiadzie w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych reprezentujących powiaty: myślenicki, bocheński, brzeski, nowotarski, gorlicki, olkuski, limanowski, suski, oświęcimski, wadowicki, krakowski oraz M. Kraków i M. Nowy Sącz. Do zawodów zgłoszono 104 dziewcząt i 110 chłopców.

-Maja Gruca - 8 miejsce
-Opyd Artur

M.in. dzięki naszym reprezentantom w punktacji zespołowej powiatów małopolski miasto Nowy Sącz zajęło:
- kategoria dziewcząt - I miejsce;
- kategoria chłopców -  V miejsce.

Opiekun: mgr Mirosława Kasprzak
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Zawody Wojewódzkie w pływaniu
12 marca 2014 r. w Suchej Beskidzkiej odbyły się Zawody Wojewódzkie w Pływaniu Indywidualnych dziewcząt i chłopców - Licealiada Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 129 chłopców oraz 117 dziewcząt w czterech stylach pływackich. Z Naszej szkoły wzięło udział, aż sześć osób.
A oto ich wyniki:

Styl grzbietowy:
Piworowicz Agnieszka 4 miejsce;
Muszyńska Kinga 18 miejsce;
Komar Bartosz 19 miejsce;
Majcher Adam 20 miejsce;

Styl dowolny:
Peciak Patrycja 16 miejsce;
Szymon Zarzyka 25 miejsce;

Opiekun: mgr Mariusz Rusak
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców
10.03.2014 r. w Hali sportowej MOSiR, odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 9 szkół, ponad 119 zawodników. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy w których walczyli systemem \
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt
06.03.2014r. oraz 31.03.2014r. dwie ważne daty dla szkolnych SZCZYPIORNISTEK..
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Zawody Wojewódzkie w Snowboardzie
26.02.2014 r.  Tegoż właśnie dnia na stoku Polczakówka w Rabce- Zdrój obyły się rozgrywki corocznej Licealiady Wojewódzkiej w Snowboardzie. Do zawodów zostało zgłoszonych aż 106 osób, a sklasyfikowanych 83 osób. Uczestnicy mieli do pokonania w jak najkrótszym czasie konkurencję zwaną "slalom gigant".

Uczestnicy:
- Zając Marzena - 3c - II miejsce;
- Bodziony Piotr - III miejsce;
- Basta Izabela - 3i - V miejsce;
- Kraczkiewicz Katarzyna - 2k;
- Tyburczy Dominika - 3a;
- Sekutowicz Sara- 3g;

Opiekun: mgr Mirosława Kasprzak
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
22 Kwi
2014
Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt
17 lutego 2014 r. na Hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu, odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce siatkowej dziewcząt – Licealiada 2013/2014r. Do rywalizacji stanęło 6 szkół z Nowego Sącza – ponad 63 zawodniczek. Dziewczęta  II LO bez większych problemów zdobyły pierwsze miejsce w zawodach, jak i również przepustkę do dalszych rozgrywek.
11 marca 2014r. Nasze szkolne siatkarki stoczyły zacięty bój w Mistrzostwach Rejonowych w Piłce siatkowej kobiet. Do rywalizacji stanęło 6 najlepszych szkół w powiecie lecz tylko jeden zespół okazał się silniejszy. Starosądeczankami  okazały się faworytkami turnieju. Po długich wymianach to właśnie one stały się Mistrzyniami turnieju, pozostawiając II LO na drugim miejscu. –Niewiele brakło aby Nasz zespół zajął pierwsze miejsce- mówi pan Tadeusz Wcześny, opiekun II LO- Lecz w końcowych punktach zabrakło szczęścia i stalowych nerwów. Mamy nadzieję, że odegramy się w przyszłym roku.

Skład zespołu:
Pochopień Natalia - 1b;
Choma Karolina - 1d;
Tomasiak Kamila - 1d;
Machałowska Aleksandra - 1d;
Kiławiec Barbara - 3k;
Bogacka Marta - 3k;
Janusz Sylwia - 2m;
Skoczeń Magdalena - 2d;
Piworowicz Agnieszka - 2h;
Kraczkiewicz Katarzyna - 2k;
Michalik Małgorzata - 2k;
Cięciwa Agnieszka - 2m.

Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
10 Kwi
2014
Zawody Wojewódzkie w szachach
25 lutego w Olkuszu odbyły się Zawody Wojewódzkie w szachach. Ponad sto dziewcząt i chłopców walczyło o miano mistrza województwa. Niewiele brakło aby reprezentanci II LO zdobyli upragnione miejsce. Pod opieką pani mgr Doroty Stolarczyk uzyskali następujące miejsca:

- Dawid Lelito 9 miejsce;
- Katarzyna Cabała 14 miejsce.

Gratulujemy!!
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
10 Kwi
2014
Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców
25 lutego 2014 r. odbyły się Eliminacje Mistrzostw Nowego Sącza w piłce siatkowej chłopców klas 1-3. W zawodach wzięło udział 11 szkół, ponad 120 zawodników z całego Powiatu Nowosądeckiego. Zespoły zostały rozlosowane na 4 grupy, z których wychodziło po dwie do dalszych finałów.  II LO wyszło z grupy z 2 miesjca.

4 marca 2014r. odbyły się Finały Mistrzostw Nowego Sącza. Z powodu próbnych matur w szkole zawodnicy z pierwszego składu nie mogli uczestniczyć w zawodach, zostali zastąpieni w połowie przez drugi skład, który bardzo dobrze zagrał uzyskując V miejsce w rozgrywkach.

I skład: (ELIMINACJE)
- Ciuła Ryszard 2l;
- Kmietowicz Adam 2c;
- Mozdyniewicz Jan 2f;
- Kulig Maciej 2f;
- Kroczek Bartosz 2f;
- Homa Bartłomiej 2d;
- Migacz Konrad 2j;
- Dylowicz Marcin 3g;
- Żytkowicz Rafał 3j;
- Łastowski Adrian 1h;
- Pachut Przemysław 1h;

II skład: (FINAŁY)
- Szkarłat Przemysław 1c;
- Kurnyta Wojciech 1c;
- Łastowski Adrian 1h;
- Pachut Przemysław 1h;
- Włochowski Mateusz;
- Janota Artur;
- Obrochta Szymon;
- Dylowicz Marcin 3g;
- Siedlarz Karol;
- Kasprzyk Mateusz;
-Tischner Szymon 3d;
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
10 Kwi
2014
Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców
20 stycznia odbyły się eliminacje Szkolnej Licealiady Sportowej z piłki siatkowej chłopców klas 1-2. W zawodach wzięło udział 10 szkół, ponad 100 zawodników z całego Powiatu Nowosądeckiego. Zespoły zostały rozlosowane na trzy grupy, z których wychodziło po dwie do dalszych finałów.  II LO wystawiło, aż dwa zespoły - oba awansowały do dalej.
Finały klas 1-2 odbyły się 7 kwietnia. W Finale A, II LO zajęło 3 miejsce, zaś w Finale B - 2 miejsce.

FINAŁ A- III miejsce;
- Kulig Maciej 2f;
- Ciuła Ryszard 2l;
- Mozdyniewicz Jan 2f;
- Kroczek Bartosz 2f;
- Homa Bartłomiej 2d;
- Kmietowicz Adam 2c;
- Łastowski Adrian 1h;

FINAŁ B- II miejsce.
- Migacz Konrad 2j;
- Adamczyk Marek 2f;
- Pachut Przemysław 1h;
- Żak Kacper 2e;
- Tokarczyk Patryk 2F;
- Szkarłat Przemysław 1c;
- Kurnyta Wojciech 1c.

Serdecznie Gratulujemy.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
10 Kwi
2014
Mistrzostwa w tenisie stołowym
28-29 stycznia 2014 r. w Nowym Sączu odbyły się zawody w tenisie stołowym drużynowym chłopców oraz dziewcząt.  W turnieju uczestniczyło ponad 100 osób, a mimo takiej liczebności rywali II LO znalazło się na podium. Zaszczytne I miejsce w rozgrywkach deblowych zdobyli Opyd Artur i Dawid Groński, III miejsce należało do zespołu składającego się z trzech osób (jeden rezerwowy): Szczecina Łukasz,  Opiło Arkadiusz oraz Kurnyta Wojciech. Dziewczęta walczyły do końca, lecz odpadły na poziomie ćwierćfinałów. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.

Skład:
1. Opyd Artur - 2k, Groński Dawid 3i;
2. Szczecina Łukasz 3j; Opiło Arkadiusz 2f; Kurnyta Wojciech 1c;
3. Klimek Natalia 2k; Tomczyk Ewa 1k; Żytkowicz Magdalena 1h.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
08 Kwi
2014
Halowa piłka nożna
19 grudnia 2013r. odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych dla szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej.
Wzięło w nim udział 11 drużyn: Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Elekryczno-Mechanicznych, Zespół Szkół Budowlanych, Prywatne Technikum Zawodowe, II LO, Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 4, Zespół Szkół Ekonomicznych I oraz Zespół Szkół Ekonomicznych II. Ze względu na dużą ilość uczestników podzielono zespoły na trzy grupy. Imprezę rozpoczęto od przywitania gości oraz przemówienia dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych mgr Gracjana Fołty. Po jego wystąpieniu drużyny przystąpiły do rywalizacji. Zawodnicy pokazywali swoje piłkarskie umiejętności, grając na bardzo wysokim poziomie.  Można było zobaczyć zarówno parady bramkarzy jak i skutecznie przeprowadzone akcje. Do samego końca nie można było powiedzieć, które zespoły przejdą do następnego etapu. Każdy obecny na hali na pewno nie żałuje spędzonego tam czasu. Kibice bili brawa i mobilizowali chłopaków do gry.

Po rozgrywkach grupowych do półfinału przeszli: Zespół Szkół Ekonomicznych I, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół nr 1 oraz Zespół Szkół Budowlanych. Pierwszy mecz rozegrany został pomiędzy Zespołem Szkół nr 1, a Zespołem Szkół Samochodowych. Po zaciętej grze obu drużyn, spotkanie skończy się wynikiem 3:3. Sytuacje rozstrzygnęły rzuty karne, w których Zespół Szkół nr 1 okazał się lepszy i tym samym dostał się do finału. W drugim półfinale zagrali: Zespół Szkół Ekonomicznych I z Zespołem Szkół Budowlanych. Również po podstawowym czasie gry trzeba było podyktować rzuty karne. Nadszedł czas finału, w którym spotkali się ze sobą: Zespół Szkół nr 1 z Zespołem Szkół Budowlanych. Do samego końca nie można było przewidzieć wyniku. W końcowych minutach Zespół Szkół nr 1 strzelił bramkę na 1:0 i ten rezultat się utrzymał. Na koniec turnieju rozdano pamiątkowe medale, statuetki i nagrody dla najlepszych zespołów, które wręczyła wicedyrektor ZSE pani Aleksandra Jasińska.

Wyniki:
1 miejsce – Zespół Szkół nr 1: Opiekun- mgr Adam Szafraniec
2 miejsce – Zespół Szkół Budowlanych- Opiekun : Łukasz Zwoliński
3 miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych I- Opiekun: mgr Mateusz Wańczyk
…… - II LO, opiekun mgr Łukasz Wrona

Reprezentacja  II LO  wystąpiła w następującym składzie:
- Nowakowski Bartosz;
- Iwański Filip;
- Zapart Jakub;
- Koczanowicz Eryk;
- Obrochta Szymon;
- Mormon Patryk;
- Kurowski Michał;
- Kociołek Konrad;
- Dobosz Paweł.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
08 Kwi
2014
Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt
16.12,16.01,31.01,24.02 - to nie liczby w totolotku, lecz daty zawodów koszykówki dziewcząt. Jak widzicie są to cztery daty dotyczące: eliminacji, finałów, rejonów, zawodów wojewódzkich. O takk... Nasze dziewczęta awansowały do zawodów wojewódzkich zyskując miano MISTRZYŃ Nowego Sącza, a później drugich WICEMISTRZYŃ województwa małopolskiego. 3 miejsce uzyskane 24 lutego pokazało dziewczętom, że wiara i trening czyni mistrza.  Natychmiast po rozdaniu nagród, dla trzech najlepszych miejsc obiecały opiekunowi Łukaszowi Sommerowi, że za rok będą miały pierwsze miejsce!! Z utęsknieniem będziemy czekać na spełnienie obietnicy.

Skład zespołu:

- Binek Barbara;
- Zaczkiewicz Aneta;
- Nieć Justyna;
- Czop Martyna;
- Białoń Aleksandra;
- Janusz Anna;
- Lichoń Julita;
- Łęczycka Joanna;
- Sołtys Agnieszka;
- Kiławiec Barbara;
- Popiela Beata;
- Duda Karolina;
- Karczkiewicz Katarzyna.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
08 Kwi
2014
Mistrzostwa w koszykówce chłopców
3.12, 15.01, 23.01 - Trzy daty, jakże ważne dla Naszych szkolnych koszykarzy. Pierwszy termin - Eliminacje w Mistrzostwach Nowego Sącza, chłopcy awansują do finałów z pierwszego miejsca. Finały, kolejny awans już na zawody rejonowe. Ostatnia data, jakże pechowa dla zawodników II LO, czyżby to była sprawka liczby jej reprezentantów (13)? Zawody zaczęły się niewinnie, lecz ostatni mecz zakończony porażką spowodował, iż Nasz szkolny zespół uplasował się na drugim miejscu. Chłopcy robili co mogli, biegali, bronili, atakowali, pilnowali swojego kosza, rzucali \"za trzy\". Lecz to nie oni zainkasowali pierwsze miejsce, które umożliwiłoby awans do finałów wojewódzkich. \"Tak niewiele brakło - mówi Łukasz Sommer, opiekun koszykarzy II LO - Rywale okazali się po prostu ciut lepsi. Mimo to zajęli równie zaszczytne miejsce.

Serdecznie gratulujemy, a poniżej podajemy cały skład, który zapracował na ten sukces.

- Kmak Szymon;
- Hojnor Tomasz;
- Mozdyniewicz Jan;
- Mozdyniewicz Wojciech;
- Wolak Szymon;
- Plata Krzysztof;
- Strzelecki Piotr;
- Pajor Wojciech;
- Fałowski Jakub;
- Tobiasz Rafał;
- Wilczyński Grzegorz;
- Migiel Patryk;
- Zapart Jakub;
- Kumor Oskar;
- Opyd Artur.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Międzyszkolne zawody w pływaniu
29 listopada na pływalni MOSir w Nowym Sączu, odbyły się zawody w pływaniu. W zawodach wzięło udział: 10 szkół w tym 20 zawodniczek i 38 zawodników.

Wyniki II LO:
Sztafeta 10 x 50 m - 4 miejsce;

Styl grzbietowy:
Agnieszka Piworowicz - 1 miejsce;
Kinga Muszyńska - 2 miejsce;
Bartosz Komar - 2 miesjce;
Adam Majcher - 3 miejsce;

Styl dowolny:
Patrycja Peciak - 1 miejsce;
Patrycja Płachta - 7 miejsce;
Szymon Zarzyka - 4 miejsce;
Dominik Popiela - 6 miejsce;
Aleksy Witecki - 14 miejsce;

W punktacji generalnej zarówno chłopcy jaki i dziewczęta uzyskali II miejsce z zawodach.

Serdecznie gratulujemy. 
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Międzyszkolne zawody w szachach
Międzyszkolne zawody w szachach odbyły się w dniu 30 października 2012 w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. W zawodach wzięło udział: 8 szkół 8 zawodniczek 28 zawodników. 
Wyniki:
Katarzyna Całaba - 2 miejsce;
Laura Studniarz - 3 miejsce;
Dawid Lelito - 1 miejsce;
Hubert Faron - 11 miejsce;
Andrzej Mikulec - 12 miejsce;
Adam Horowski - 16 miejsce;
PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ (Do punktacji drużynowej brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki z danej szkoły.)
- dziewczęta - 1 miejsce;
- chłopcy - 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy. 
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Wojewódzka LA I Rzut chł. i dz.
24 października w Krakowie odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w korespondencyjnej szkolnej lidze LA - 1 rzut - klasyfikacja indywidualna chłopców i dziewcząt. Z zawodach wzięło udział 26 szkół z całego województwa. Zważajac na to, że liczba uczniów uczęszczejących do szkoły ponadgimnazjalnej w województwie małopolskim wynosi 139,8 tyś. (2012/2013r.) to bycie 50 osobą na zawodach wojewódzkich to wielkie osiagnięcie i duma dla wszystkich, nie tylko szkoły. 

A oto wyniki naszych uczniów:

Bieg na 100 m:
- Małgorzata Pancerz - 16 m;
- Agnieszka Sołtys - 48 m;
- Szymon Obrochta - 5 m;
- Bartłomiej Kołodziej - 24 m;
- Paweł Dobosz 37 m.

Bieg sztafetowy 4 x 100 m:
- dziewczęta  - 8 m;
- chłopcy - 17 m.

Bieg na 400 m:
- Barbara Kiławiec - 4 m;
- Martyna Czop - 8 m;
- Beata Popiela - 17 m;
- Szymon Olszak - 10 m;
- Bartosz Mlyczyński - 12 m;
- Bartłomiej Nowakowski - 19 m.

Bieg na 800 m:
- Karolina Motak - 3m;
- Monika Kulig 10 m;
- Małgorzata Michalik 12 m.

Bieg na 1500 m:
- Szymon Obrochta - 5 m;
- Bartłomiej Kołodziej 24 m;
- Paweł Dobosz 37 m.

Pchnięcie kulą
4kg:
- Urszula Korabiowska - 6m;
- Klaudia Sobczyk 8 m;
- Joanna Krok 14 m;
5kg:
- Oskar Kumor - 19 m;
- Wojciech Pajor - 30 m.
6kg:
- Maciej Kurek - 5 m;
- Dawid Groński - 6 m.

Skok w dal:
- Klaudia Tomasiak - 4 m;
- Anna Janusz - 6 m;
- Katarzyna Nowakowska 12 m;
- Szymon Kmak - 4 m;
- Ryszard Ciuła - 17 m;
- Łukasz Szabla - 41 m.

W ogólnej punktacji zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajeli 2 miejsce w województwie uzyskując po 1133 pkt. Serdecznie gratulujemy. 
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Wojewódzkie biegi przełajowe dziewcząt
9 października 2013r. w Nowym Targu odbyly się Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Pod opieką Pani Beaty Kiercz- Cempa dziewczęta zdobyły piąte miejsce w Województwie. 

Serdecznie gratulujemy.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Piłka Siatkowa Dziewcząt
7.10, 14.11 - to dwie ważne daty dla naszych siatkarek z II LO. W tych dniach odbywały się eliminacje oraz finał Szkolnej Ligii Sportowej z Piłki Siatkowej dziewcząt. Pod opieką Pana Tadeusza wcześnego nasze trzy druzyny walczyły o każdy punkt.... dokładne relacje z turniejów zostaną opisane w późniejszym terminie.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Piłka Siatkowa chłopców Eliminacje oraz Finały
2.10.2013r. na hali nowosądeckiego MOSiR-u zostały rozegrany turniej eliminacyjny Sądeckiej Ligii Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców. W zawodach wzięło udział 12 drużyn z różnych szkół ponadgimnazjalnych. Z II LO wystąpiły, aż dwie drużyny. Każda drużyna została rozlosowana do jednej z trzech  grup składających się po 4. System gry był dostosowany do liczebności wszystkich drużyn, czyli „każdy z każdym” w grupie do 2 setów bez względu na wynik (czyli mecz mógł zakończyć się remisem w setach), do 25 punktów z czego 25 był punktem kończącym. Pierwsza drużyna II LO awansowała z pierwszego miejsca do dalszych rozgrywek (FINAŁ  A), zaś druga dopiero z czwartego miejsca trafiła do FINAŁ U B.

W finałach, które odbyły się 20.11.2013r. (FINAŁ A) oraz 25.11.2013 r. (FINAŁ B) obie nasze ekipy siatkarskie chłopców walczyły do ostatniej piłki. W finale A chłopcy zremisowali z wiceliderem zawodów, a końcowa wygrana była podliczana małymi punktami co przeciążyło szalę na stronę drużyny z Grybowa.

W rezultacie nasze drużyny zajęły 3 i 12 miejsce. Serdecznie gratulujemy.  Opiekunem naszych siatkarzy była Pani Agnieszka Sikora.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
Streetball chłopców
20 zespołów z sądeckich szkół zmierzyło się w XV turnieju ulicznej koszykówki. 27 października rzucano do jednego kosza, ale udało się wyłonić zwycięzcę. Zespoły z 11 szkół ponadgimnazjalnych i 9 gimnazjów podzielono na grupy. Nie było fazy pucharowej. Zwycięzca jednej grupy mierzył się ze zwycięzcą drugiej, tak samo drużyny z drugich miejsc walczyły między sobą o trzecią lokatę. Miało to skrócić rozgrywki, które i tak były dla zawodników obciążające.- Mamy do rozegrania pięć meczów. Zajmie to sporo czasu, ale damy sobie radę – powiedział przed startem zawodów Łukasz Sommer, opiekun reprezentacji II LO. Wyniki: Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:1. Zespół Szkół nr 1w Nowym Sączu2. Zespół Szkół Samochodowych3. II Liceum Ogólnokształcące w Nowym SączuKategoria gimnazjów:1. Gimnazjum w Chełmcu2. Gimnazjum nr 9 w Nowym Sączu3. Gimnazjum nr 2 w Nowym SączuRozegrano też mecz pokazowy. Nauczyciele z ZS Samochodowych pokonali 8:5 reprezentację nowosądeckiego magistratu. Jak żartobliwie powiedział Jacek Kmiecik, współorganizator turnieju: „to było do przewidzenia”.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
09 Gru
2013
LA I RZUT
Z wielkim opóźnieniem.. lecz nadrabiamy wiadomości.

24.09.2013 r. - na stadionie PWSZ, ul. Kościuszki spotkało się 11 szkół w tym 104 zawodniczek oraz 159 zawodników aby przystapić do zawodów w Korespondencyjnej Lidze Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. Każdy z uczestników oddał całe swoje serce i osiągnął swoje najlepsze wyniki by móc zdobyć upragnione pierwsze miejsce lecz jak wiadomo tylko trzy osoby mogą zająć tzw. \
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
24 Wrz
2013
Biegi przełajowe
Biegnij.. biegnij.. i zwyciężaj.

Już po raz kolejny dziewczęta II LO zajmują pierwsze miejsce w biegach przełajowych, zostawiając za sobą przeciwniczki daleko w tyle. Dziesięć utalentowanych biegaczek wystartowało w sztafecie 10 x 1000 m. Panowie mieli do pokonania dłuższy dystans, a mianowicie 10 x 1500 m. Mimo wielkich chęci zajęli dopiero czwartą lokatę. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie ukończyli bieg.
Awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 9 października w Nowym Targu otrzymały szkoły  z I i II miejscem.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom biorącym udział w zawodach.

Lista osób zgłoszonych do zawodów:

 Dziewczęta:
1. Barbara Kiławiec 3k,
2.Karolina Motak 1i,
3.Małgorzata Michalik 2k,
4.Monika Kulig 2g,
5.Ewa Kożuch 2l,
6.Klaudia Kucia 2g,
7.Klaudia Wójcik 2g,
8.Justyna Ochwat 1g,
9.Małgorzata Pancerz 2g,
10.Anna Zapart 3d,
11.Aleksandra Sach 3h,
12.Magdalena Baran 1h,
13.Marta Ruchała 1h.

Chłopcy:
1.Artur Opyd 2k,
2.Bartosz Mlyczyński 2j,
3.Szymon Obrochta 3g,
4.Piotr Bodziony 3g,
5.Rafał Wójcik 1l,
6.Karol Lisowski 3c,
7.Patryk Marmon 1l,
8.Szymon Olszak 3a,
9.Eryk Koczanowicz 3a,
10.Artur Marszałek 3a,
11.Ryszard Ciuła 2l,
12.Przemysław Sekuła 2l,
13.Bartłomiej Nowakowski. 
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
19 Wrz
2013
Zawody czas zacząć...
Zawody czas zacząć...

Już w najbliższy piątek (20.09.2013 r.) rozpoczną się pierwsze zawody organizowane w tym roku szkolnym. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zmierzą się w biegach przełajowych, które odbędą się na stadionie w Piątkowej. Mamy nadzieję, że uczniowie II LO wrócą do nas z pierwszymi miejscami. 

Z tego miejsca należałoby również wspomnieć o zawodach lekkoatletycznych, które odbyły się 26 czerwca 2013 r. w Krakowie, a które nie zostały wcześniej omówione. Nasze wspaniałe dziewczęta, które startowały w kategoriach biegowych indywidualnie pokazały się wysoką formą biegową. Wspomnijmy, iż wakacje były tuż tuż, a większość z nas marzyła już tylko o zakończeniu roku szkolnego i zasłużonym wypoczynku. Dziewczęta godnie reprezentując II LO, pokazały jak wspaniałe sportsmenki należą do naszej społeczności. 

Spójrzcie na ich wyniki:
Czop Martyna 1d        100m   IV m
Jarosz Monika 2d        200m   II m
Zapart Anna  2d         200m  III m
Kożuch Ewa   1l         800m  II m
Kulig Monika  1g         800m  III m
Michalik Małgorzata 1k  800m  V m
Zapart Anna 2d          400m   II m 
Jarosz Monika 2d         skok     IV m
Janusz Anna 1j            skok     II m
Sobczyk Klaudia 1j       kula       I m
sztafeta II m  (Jarosz, Sobczyk, Zapart, Czop)


Gratulujemy poprzednich zwycięstw, a jutrzejszym reprezentantom życzymy powodzenia.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
05 Cze
2013
Wojewódzkie Biegi Przełajowe
15 maja 2013 r. w Nowym Targu odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 142 zawodniczki i 145 zawodników. Dziewczęta miały do pokonania 1000m, zaś chłopcy 1500 m. Każdy występujący zawodnik mógł wystąpić tylko w swojej kategori wiekowej. Wszyscy Nasi uczniowie, którzy wystapili w zawodach zmieścili się w pierwszej czterdziesce najlepszych w województwie. Serdecznie gratulujemy.

Wystąpili:
- Michalik Małgorzata - 1k;
- Sach Aleksandra - 2h;
- Zapart Anna - 2d;
- Opyd Artur - 1k;
- Nowakowski Bartłomiej - 1k;
- Mlyczyński Bartosz - 1j.
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
18 Lut
2013
Turniej w Unihocku
Dnia 4 stycznia 2013 r. w Hali MOSiR w Nowym Sączu odbył się turniej w unihocku chłopców. W turnieju wzięło udział 5 szków, 43 zawodników. Podopieczni Mariusza Rusaka zajęli trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy. 
Dodano przez: Agnieszka Wójsik w Sport
Admin